Videá a fotky

Re: Dogfrisbee

Poslaťod jolly » Uto 22.02.2011 20:31

Ahojte,
Mám takú otázku ohľadom frisbee.Mám 2,5 roka starého BOC a rád všetko aportuje.S frisbee sme začali asi pred mesiacom a ide mu to parádne.Chytí všetko čo hodím ku nemu.Ako náhne vidí že to bude hod na ďalej pekne si nadbehne.Ale ako mu tanier hodím čaká kým nepreletí okolo neho a až potom beží poň.A jasné že ho už potom nestihne(asi z 90%). :pac:
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Dogfrisbee

Poslaťod jolly » Štv 24.02.2011 6:43

dobre dík za rady skúsim natočiť video hneď ako ho pustím vtedy mu to ide najlepšie :lol:
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Str 06.04.2011 7:33

takže idem oživiť trochu temu, pridaním videa z naších treningov :smile:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Str 06.04.2011 8:23

Jano, ty si s Maxom super dvojka podla mna :jop: Oboch vas to fakt bavi. By si v pohode mohol seminare viest :heh:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lucy » Str 06.04.2011 8:26

Offtopic: :yes: Ja by som nan aj prisla ! :ha:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Str 06.04.2011 9:35

Offtopic: seminare to asi nie, lebo to by dopadlo :heh: ale išiel by som na skúsiť nejake tie neoficialky. škoda že je všetko v česku ale ktovie :no:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod bcgoldenagility » Str 06.04.2011 10:00

Offtopic: JanoS11 : keď nie semináre, môže sa to nazvať aj "spoločný tréning" :joint: ...moju borderu to tiež strašne baví, ale ja neviem hádzať, takže by sme sa na takú akciu strašne radi vtierkli :hi:
a vy ste proste tak super :jop:
bcgoldenagility
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Str 06.04.2011 10:31

Offtopic: spoločny trening no to by šlo. to by sme mohli zorganizovať v lete dakedy alebo BASHA zorganizuj seminár, take daco ako bolo minulého roku a ja som to prepasol :smile:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lindchen » Str 06.04.2011 10:36

Offtopic: No, asi z toho nič nebude, si myslím :ua: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod bcgoldenagility » Str 06.04.2011 10:43

Offtopic: Seminár sa vraj nechystá :ua:
bcgoldenagility
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150

Re: Dogfrisbee

Poslaťod malpelo » Str 06.04.2011 12:33

Offtopic: A proč si neuděláte na Slovensku nějaké mini distanční závody? Vždyt na tom není nic těžkého, případně bych byl ochoten i poradit :aplause:
malpelo
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Str 06.04.2011 12:57

Offtopic: Jednoduche ako sa to vezme :joint:
Ano tento rok seminar nechystam, vzhladom k inym povinnostiam, ktore mam okrem psickarenia. Aj ked by som rada, musim sa drzat trocha na uzde. Trebalo by to planovat dlhodobejsie vopred (rovnako seminar, tak aj sutaz) co ja naozaj v momentalnej situacii nebudem robit. A tecka, neukecavajte ma :heh:
K sutazi by bolo treba platz a rozhodcov + ubytko. Na zavody by predpokladam doslo fakt malo ludi (ak by bolo 10 ludi z SK jasala by som :lol: ) + mozno par zvedavcov z ciech a madarska. Financne mi to pokial by som nezohnala miesto za velmi lacny peniaz akosi vychadza v minuse :lol: Tento rok budem existovat len treningovo, no dufam, ze po odpadnuti tychto povinnosti budem moct daky seminar a pripadne aj sutaz spachat :no: (ak sa neodstahujem)
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Kikz » Str 06.04.2011 16:00

JanoS11 píše:takže idem oživiť trochu temu, pridaním videa z naších treningov :smile:



:jop: vyborne. Ty, aj pes. Tiež chcem vedieť tak špičkovo hádzať :aaa:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Str 06.04.2011 18:52

Tiež chcem vedieť tak špičkovo hádzať :aaa:

čo je na tom špičkove :heh:
P.S: naučím ťa v jaklovciach :heh:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Kikz » Str 06.04.2011 19:07

Fajn, beriem ťa za slovo, ak sa nič nepokazí a budem tam, tak teba si teda špeciálne vyhľadám :joint:


JanoS11 píše:čo je na tom špičkove :heh:


:aaa: no ako.... pre mna ako pre absolutneho lajka, ktory vie len jeden hod (aj to radšej sa nevyjadrovať k nemu) :hi: tak asi všetko :jop:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee