Videá a fotky

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Pia 23.07.2010 11:34

basha priznaj sa koľkokrát si mala narazené rebro? :ha:
toto sa musíme naučiť tiež.
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 23.07.2010 11:45

JanoS11 píše:basha priznaj sa koľkokrát si mala narazené rebro? :ha:
toto sa musíme naučiť tiež.

ee :heh: iba vyrazené skoro vyskočené koleno :ha: auu. Ale tvárila sa, že nič :ha: :hi:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Pia 23.07.2010 12:13

Rebra su zatial v pohode, ale myslela som, ze namiesto spat do Devinskej sa budem trepat na pohotovost s kolenom, kedze musim tu hnedu zrudu naucit ukludnit sa, aby sa viac sustredil na skok a nesnazil sa mi vyrazit patelu....aj preto to radcej nerobime s moc velkym rozbehom, lebo to by som neprezila :heh:
A over typu ked lezim na zemi, som uz dlho neskusala po tom, co mi skoro vyskrabol oko a ostalo mi len krvave cele celo, proste u nas je jeden z naj problemov to, ze Ballad je obcas "moc dravy", ale tak tesim sa na seminar, konecne mi tam bude mat kto poradit a ukazat v praxi...
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Ned 08.08.2010 22:41

tak hodim sem par foto (nazorna ukazka ked byvate na sidlisku, mate vlčiaka alebo boc a hrate frisbee /inak vlčiačik zistil až dnes aka super hračka su tie taniere/)
Obrázok
Obrázok
akosi sme zabudli roztiahnut nohy :smile:
Obrázok
sidliskovy gaučaci /v pozadi/sa len divili ze co to za krkolomne šialenstvo predvadzaju titus s maxom :smile:
Obrázok
a titus
Obrázok
Obrázok
Obrázok
no a nakonci uz padal pekne na všetky štyri :smile:
Obrázok
Obrázok
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod janas » Ned 08.08.2010 22:45

:jop: krása :jop:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Mage » Ned 08.08.2010 23:12

JanoS11 píše:Obrázok


vsetky fotky su uzasne ale tato ma dostala najviac :) ani neviem preco :hi: :hi:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Ned 08.08.2010 23:22

Jano, super fotky :lol: nechcete aj toho ovcaka dotiahnut na seminar?
Inak ti sidliskovi gaucaci :lol: - okolo nas sa zas zvyknu tak prechadzat a tvarit sa, ze ich nezaujima co tam porabame, pritom nenapadne po nas skulit...Ale jasne, ze sa najdu aj taki co sa "kukaju" hlavne deticky to zvykne zaujat...
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Pon 09.08.2010 7:21

Basha to si myslis ze len vy blavaci mate funclub
Obrázok
:lol: :lol: :lol:
Inak vlčiačik na seminar nepride. O titusa maju zaujem v cz. Koncom tyždňa sa naň pridu pozrieť. Ale majitelku mozno stiahnem robi super fotky aj so shitnymi fotakmi. :lol: :lol: :lol:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod ikask » Pon 09.08.2010 10:14

hmm tie fotky to chce len cvik ;-) ked par rokov nefotis nic len psy tak sa to musi prejavit :-D vseliako :angel: keby ze Titusiak nejde prec radi prideme aj mna to zaujalo a dnes na ranajsej prechadzke som lutovala ze som si jeden ponukany disk nepozicala. Titus bojkotoval tenisak a poskuloval ci niekde neuvidi Maxa :no:
ikask
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Pon 09.08.2010 15:25

chcel som ti dobre ale ty si nedaš poradit :lol:
tak potom neplač že maš len tenisak :no:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 15.08.2010 20:03

hezkýýýý :jop:
:heh: inak ja som tiež "zistila" xD, že naša Fion skáče za diskom :pac: . Je bohovská, no len je samozrejme rozdiel, keď beží taká Boc, čo dá do prvého hodu všetkú energiu, a keď beží NO, ktorí tú svoju energiu vie korigovať a je radšej vytrvalí ako 10 minútový :heh: . Ani neviem prečo mi to nenapadlo, hádzať jej... :ha: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod janas » Uto 18.01.2011 22:52

Len tak, alebo blázon Emy zabíja frisbeečko :heh: http://www.youtube.com/watch?v=rjVuIPsMxvQ
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee

Poslaťod katkariinka » Uto 18.01.2011 22:56

:jop:
Hehe, super videjko.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Dogfrisbee - Patove video

Poslaťod Patrik253 » Uto 25.01.2011 20:30

Dogfrisbee po polroku

Zdravím všetkých priaznivcov tohto športu. Ja s moju fenkou trénujeme už vyše pol roka a po pol roku sme urobili video. Žiaľ nevydarilo sa všetko. Presne je to zhrnuté v popise videa na youtube. Chcel by som vás o váš komentár, či už kladný alebo nejakú kritiku z ktorej sa môžme poučiť. A zaujímalo by ma, či máme nejakú šancu do budúcnosti. Ďakujem :)

http://www.youtube.com/watch?v=3FIB4G0Zhm0
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Uto 25.01.2011 21:47

Jej, dlhsie sem nepachnem a hla - novy clovek v nasej dogfrisbee komunite :ahoj:
Daco malo odo mna (inak neber to ako kritiku, kedze ja s Balladom tiez niesom ziadny profik a nemame poriadne nic natrenovane :lol: ). S vetrom a jeho vyuzitim bojujem aj ja... Ked nechavas psa preskakovat cez nohu - napr. cez lavu s tym, ze mu z lavej ruky podavas disk....skus to zmenit a sprav to tak, ze ju nechas preskakovat cez pravu nohu a disk budes podavat z lavej ruky. Toto mi kamos poradil, tiez sme si na to zvykli a myslim, ze to viac vynikne, pes pri tom lepsie skace. Ono aj disk sa mu lepsie chyta, ked je trocha "za prekazkou" (v tomto pripade nohou) ako "nad prekazkou" (tak je to v pripade, ked disk podavas z ruky na rovnakej strane, aku nohu pes preskakuje). Aj tu nohu netreba drzat tak blizko pri zemi, pes si zvycajne vie pre to paradne skocit a vyzera to efektivnejsie :jop:
Co by som potrenovala este - nehadzat dalsi disk, kym nepusti ten jeden, lebo sa potom nebude vediet rozhodnut :lol: (ale to predpokladam vies). A kup si dalsie nove disky, lebo o tie znicene si moze rozseknut papulu :heh:
A pekne ju to bavi, ja si myslim, ze na samoukov ste na tom dost dobre :jop:
Sanca - podla toho co ocakavas :lol: ja si myslim, ze este mozete co-to povymyslat :no:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee