Videá a fotky

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 25.01.2011 21:51

:jop: super! :lol:
teda, nemozem povedat, ze by som sa do toho nejak vyznala...
len odkedy som to spozorovala na mojej psici, tak uz si nevsimam hadam ani nic insie xD. Strasne mi vadi, ze moje strsestiprdlo nedoskakuje, tak ako by malo...nieco ako tvoja fenka. To, ze najprv dopadne na zadne, akoby sa podlomi a az potom dopada na predne. Je to velmi nebezpecne, kvoli klbom...len tolko. Ale to je ohladom techniky doskoku psa. Inak sa mi to paci :hi: na to, ze len pol roka tak moc moc. Jo a skoda toho disku na konci :ua: . Normalne...to sa mi este nestalo, ale uplne som to citila, jak keby sa o stalo mne. Ach jaaj a je po frisbeecku :rozlucka: . Ja uz radsej v zime netrenujem so psom.
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Lucy » Uto 25.01.2011 22:05

Paráda :jop:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 830
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Patrik253 » Uto 25.01.2011 22:12

Basha : no ja som dnes konečne nahodil video, tak hovorím dám to na nejaké fóra, že čo na to už ľudia, ktorý sa tomu dlhšie venujú. A ďakujem za radu s tou stranou pri preskoku nohy, určite to budem chcieť vyskúšať hneď ako to pôjde, či to bude naozaj lepšie ako hovoríš :) No to sú tie chybičky, ktoré treba doladiť, viem že má na podstatne vyšší skok. Ona má skvelé výskoky :) Hej hej o tom hádzaní ďalšieho viem. Ten druhý zo zadu viem, že nemal letieť. Ale tam som sa skoro otočil chrbtom a rátal s tým, že to pustí, pritom viem, že ona má dosť problém s púšťaním disku na diaľku, ale to doladíme určite. Tak ju to veľmi baví, čo je skvelé. No nové disky už sú na jar pripravené a neučíme sa samy. To by som klamal. Bez tréningov v psom centre canis mauris v Trnave by sme nevedeli skoro nič. Takže dievčatám odtiaľ patrí obrovské Ďakujem a dúfam, že budeme stále lepší a lepší :)

Wickky : toto o tej technike doskoku som vôbec nevedel a ani som na to nejako nedával pozor. Dá sa to nejako naučiť toho psíka, aby doskakoval ako má?? Lebo určite je to na kĺby náročné, preto v lete ju chcem vziať na nejakú prehliadku, aby vieme či je všetko v poriadku. Ako hovorím centrum v Trnave veľa pomohlo, ale na to, že psík je u mňa len od 2.1.2010 je to aj pre mňa neskutočne skvelé a nikdy som si nemyslel, že sa mi podarí aspoň toto. Nové frisbee už je nakúpené, takže na jar pripravené a tiež netrénujeme v zime už. Čo sa týka tréningu vnútri ide o tréning istých trikov typu cúvanie. A vonku v zime za pomoci paličky skúšame otočku vo vzduchu pri výskoku, odraz od tela a skok na ruky :) Ešte sme s tým len začali, ale tak pomaly dúfam všetko pôjde. Veľmi rád by som sa aspoň raz zúčastnil nejakej frisbee súťaže alebo akcie. Uvidíme, či sa môj sen splní :)

A obom ďakujem za skvelé rady :) Na jar pribudne určite aj ďalšie video, chcem to priebežne natáčať nech vidím v čom sa zlepšujeme a naopak čo sme zanedbali.
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod lusy » Uto 25.01.2011 23:51

tak sem hodim aj nase video. vidno co si o frisbee mysli bradac. :heh: davala som priatelovi nech mi natoci aj lakenaka, ale akosi na videu bol len vidiet kusok na lavo tanier a potom uz len pes s tanierom v papuli. tak snad nabuduce, ale to asi dam hadzat jemu a budem natacat ja. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 26.01.2011 0:08

lusy: nemam slov :heh: :ok:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Patrik253 » Str 26.01.2011 9:34

Lusy : ale jedno je isté, s kotúlom by ste problém nemali :D
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod janas » Str 26.01.2011 21:12

http://www.youtube.com/watch?v=egOLdK8YkXQ&feature=related
možno ste to už videli (vy určite :lol: ), ale tá malá s tým veľkým psom :oo: a vôbec bohovský zostrih :aplause:

My sme aj dnes boli hádzať a na tom snehu to fakt vyzerá efektnejšie :yes: (nemala som foťák :ach: )
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Dogfrisbee

Poslaťod Patrik253 » Štv 27.01.2011 10:10

Janas : to video som nemal vidieť... všetky moje ambície padli dole, keď vidím tých malých s tými psíkmi a tie ich hody :D To môžme rovno vzdať :D
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod janas » Štv 27.01.2011 12:14

Patrik253 píše:Janas : to video som nemal vidieť... všetky moje ambície padli dole, keď vidím tých malých s tými psíkmi a tie ich hody :D To môžme rovno vzdať :D

Práve pre Teba by to mala byť extra inšpirácia a nabudenie do práce :yes: Ide ti to super :yes: stačí len vytrvať a pokračovať :jop:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Štv 27.01.2011 17:39

janas píše:http://www.youtube.com/watch?v=egOLdK8YkXQ&feature=related
možno ste to už videli (vy určite :lol: ), ale tá malá s tým veľkým psom :oo: a vôbec bohovský zostrih :aplause:

My sme aj dnes boli hádzať a na tom snehu to fakt vyzerá efektnejšie :yes: (nemala som foťák :ach: )

jake tu su brutal hody si to normalne pušťam kolem dokola a aj tak nechapem. No ale v každom prípade zaujímavý zostrih, taký ´´INŠPIRAČNÝ´´ :lol:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Patrik253 » Štv 27.01.2011 17:52

janas píše:Práve pre Teba by to mala byť extra inšpirácia a nabudenie do práce :yes: Ide ti to super :yes: stačí len vytrvať a pokračovať :jop:


Tak určite, že by to mohla byť istá motivácia, ale tak určite, že máme motiváciu a hlavne to robíme pre zábavu. Teraz už len nech je jar a môžme trénovať :)
Patrik253
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 152
Bydlisko: Šaľa-Veča

Re: Dogfrisbee

Poslaťod ShiShinQa » Str 02.02.2011 23:37

Wow to video a tie hody :lol: Veľmi ma to láka tento rok s dogfrisbee začať :hi: Najlepšie s oboma, ale teda hlavne s Brittany :lol:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod janas » Sob 05.02.2011 0:50

Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Ned 06.02.2011 13:20

Killovanie pokračuje :haha:

:jop:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Pon 07.02.2011 11:27

Heh Emyska, aka zlata na konci a jak ju to bavi :jop:
A uz davnejsie som chcela: co si mysli koker o dogfrisbee...
Obrázok
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee