Preteky a súťaže

Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 16.07.2010 12:17

:lol: :ha: :heh: . Nuž naučiť sa silno hádzať, hádzať a hádzať :ha: :ach: . Aspoň, že obe kola freestylu sme mali najlepšie! :dancing: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841


Re: Dogfrisbee

Poslaťod Mage » Uto 20.07.2010 17:51

Wickyy & Classy píše:tak, konečne: http://www.youtube.com/user/KissWickyy :no:


paradne video :) a este lepsi ucinkujuci :D asi najviac sa mi pacilo to prve skocenie cez chrbat :)

a posledna veta :D kdyby slovaci vedeli co maju ty by koukali :lol: :lol:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Basha » Uto 20.07.2010 18:26

Ti by koukali teda :haha: :haha: :haha: no asi posleme tvoje video panom mestskym p. nech sa pozru, comu brania v treningoch :joint:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 20.07.2010 20:24

čím viac sa na to pozerám, tým viac...
až pri tomto videu som si uvedomila, že psica má úplne zlý doskok, až sa čudujem, že vôbec chodí... :oo: :pac: . Takže trénovať skoky :heh: .
Vyzerá to tak jednoducho, že sa čudujem, že sme tak dobre skončili, oproti tým ostatným, boli totiž veľmi dobrí, tak nechápem :nwm: . Jediné pozitívum, čo tam vidím, že chytila všetky disky, skoro :ach: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod wewerica » Pia 23.07.2010 10:08

Wickyy & Classy píše:tak, konečne: http://www.youtube.com/user/KissWickyy :no:

na zaciatku som si myslela ze robite dogdancing :lol:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 23.07.2010 10:13

no :heh: ono je ale v pravidlách tzv: team mouvements, takže mali, čo chceli :jazyk: :jazyk:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Pia 23.07.2010 10:34

halooo, haloooóóó. Veď žiaden tréning nepotrebuješ, teda ak to porovnám oproti nám . niektoré hody sú fakt super . Teda si nás všetkých strčil do vreckato
hovorí ta čo borderke vyoperovala strach a presviedča ju že gravitacia je blbosť? :lol:
Vault v 2:27 ma nechal v nemom užase. Nepomohlo ani znova si to 5krat pretočiť. :lol:
Proste wicky&classy ste fakt jedničky klobuk dole :poklona:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Cathie » Pia 23.07.2010 10:36

Wicky to video je neuveritelne :poklona: A vystihli to tam.. na Slovensku vsetci este nevedia, co tu mame, ale rada patrim k tym poucenym :no: :lol:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 23.07.2010 10:45

no, ja som jej nič nerobila, ona je taká streštená od začiatkov. Ale nič nie je horšie, keď si to ešte pes myslí o vás, potom s pekne v ..., keď máte rozbitý nos a pes: " aaa aká sranda, poďme znova xD!" Aké to asi je, žiť s uvedomelým psom :lol: ???
Cathie píše:na Slovensku vsetci este nevedia, co tu mame, ale rada patrim k tym poucenym :no: :lol:

čo tým chceš povedať :nwm: ?
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Cathie » Pia 23.07.2010 11:08

Wickyy & Classy píše:čo tým chceš povedať :nwm: ?

Ako vam tam ta teta vo videu vravela, ze na Slovensku ani nevieme, co mame.. tak sa len tesim, ze patrim k tym, ktori vas dve poznaju a vedia, co vsetko dokazete :poklona: :no:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 23.07.2010 11:33

Basha píše:
Wickyy & Classy píše:no, ja som jej nič nerobila, ona je taká streštená od začiatkov

nezabudaj, ze pes je ako jeho pan :joint:

wickyy vidis, keby niet DF - asi by sme sa nepoznali :no:

:heh: ale ja si potrhlo nepripadám :ha: . Niekedy až pripečeno, tak nechápem, prečo mi navyše pes ziape v "tanci" :pac: :hmm: ma skôr hecuje xD

máš pravdu, ja by som nikoho nepoznala. Lebo keď vidím ppsíčkarov na sídlisku, obchádzam ich oblúkom, v tom som asi odľud. Keby som nevedela, že sú aj taký aktívni...ktoho vie, či sa dám so psom na takéto športy :heh:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Dogfrisbee akce

Poslaťod malpelo » Sob 02.04.2011 8:41

Ahoj
Chcel by som vás pozvať na preteky do Českej rebubliky.Zoznam akcií na rok 2011 nájdete zde http://www.discdog.cz/kalendar-akci/dog-chow-discdog-cup .Asi najlepšie pre úplných začiatočníkov sú dištančné závody.Zjednodušeně povedané stačí vedieť hodiť presne cca 20m a aby pes chytil disk zo vzduchu.
malpelo
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Dogfrisbee - menenie diskov, púštanie na diaľku

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 12.07.2011 19:32

:ahoj:
1. dogfrisbee súťaž na Slovensku!!!
viac info tu: http://dogfest.webnode.sk/dogfrisbee/ :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod jolly » Str 13.07.2011 14:15

Jééj no konečne nejaká súťaž aj na slovensku :D.My tam pôjdeme len ako diváci lebo Barčo by mi pri iných psoch nechcel nič plniť :heh: .Kto z vás tam ide?
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee