Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Dogfrisbee - taniere

Str 28.12.2011 12:20

Ahojte... neviete mi niekto prosím povedať, aký je rozdiel medzi Xtra 235 freestyle a distance? Ja mám doma distance, ale rozmýšľam, či nekúpiť aj nejaké freestyle - či sa to oplatí, či sú niečim lepšie, alebo ostať pri distance s ktorými som celkom spokojná... ?

Re: Dogfrisbee - taniere

Str 28.12.2011 13:04

co viem ja tak distance by mali lietat dalej ako freestyle. a su tusim mierne pevnejsie ako freestyle. neviem ci je medzi nimi nejaky iny rozdiel este :smile:

Re: Dogfrisbee - taniere

Str 28.12.2011 13:22

Takže ďalej lietajú a sú možno aj pevnejšie... okej, tak asi nebudem špekulovať s freestyle a zostanem pri distance :smile:

Re: Dogfrisbee - taniere

Str 28.12.2011 13:52

My máme len distance a sú pevnejšie než ostatné disky, ale ako je to s doletom netuším. :lol:

Re: Dogfrisbee - taniere

Str 28.12.2011 16:15

Distance sú pevnejšie ako freestyle, ale nieje tam veľký rozdiel, no nejaký je, keďže freestyle je z o niečo mäkšieho materiálu a vlastne aj názov hovorí za všetko, pretože s freestyle diskami sa o niečo lepšie narába pri freestyle a s distance diskami zas pri distančných súťažiach.

Ale myslím si, že ten rozdiel nieje až tak veľký a pokiaľ vyhovuje tebe aj psovi distance tak by som to nemenil :) mohlo by sa stať, že freestyle by skôr zničil

Re: Dogfrisbee - taniere

Uto 03.01.2012 18:55

Freestyle nedoletia tak ďaleko ako Distance, ale na kratšiu vzdialenosť ako keby dlhšie zostávali vo vzduchu - pomalšie klesajú. Aspoň tak sa zdá mne.

Re: Dogfrisbee - taniere

Uto 03.01.2012 21:58

No dnes mi prišla zásielka nových tanierov, medzi nimi aj 2 freestyle (distance už neboli :lol: ) tiež tam nevidím nejaký veľký rozdiel, ale ako Patrik hovorí, Distance mi prídu pevnejšie, čo je premňa výhodnejšie.
Už konečne mám dostatok tanierov nejakú tú sadičku na súťaže.... ktorú nenechám tej beštii podierkovať, a aj dostatok diskov na tréning ... už len dať dokopy nejaký ten freestyle a snáď pofičíme aj na nejaké preteky :smile:

Re: Dogfrisbee - taniere

Str 04.01.2012 13:46

hej hej tie distance sú pevnejšie, tak sa to uvádza aj na všetkých e-shopoch kde ich majú :) a na preteky určite musíte ísť :) je to ten najlepší tréning aký môže byť, najlepšia inšpirácia a motivácia
Odoslať odpoveď