Switch to full style
Odoslať odpoveď

Re: Dogfrisbee

Sob 30.07.2011 17:29

Ahojte frisbee - ckari :smile:
mnohi ma poznate ako slovenskeho rekordera v diskvalifikacii v agility s NO Stellinkou :lol:
Mozno sa budete cudovat, ale chcel by som sa, resp. zacal som sa hrat s frisbee. Stellu ale aj mna to chytilo :lol:
Len jej stisk je o niecom inom ako stisk borderky.
Prosim viete mi odporucit vhodny disk pre nas?
Nasiel so na nete tieto.
Tieto aj pouzivame.
http://www.dogshop.cz/index.php?main_pa ... cts_id=311
Dakujem za vas nazor a tipy!!!
:jop:

Re: Dogfrisbee

Sob 30.07.2011 19:18

no tie SuperSwirl sú fajn alebo ešte Jawz. Tie nezničí fakt nikto :ha: : http://www.psihratky.cz/hracky-pro-psy/ ... Y/5/7-Jawz

Re: Dogfrisbee

Sob 30.07.2011 21:30

len keby tie jawzy neboli take drahe :ua:

Re: Dogfrisbee

Sob 30.07.2011 22:20

Superswirl su vyborne. Moj holandak so zakusom jak hrom na nom zacinal a vydrzal bezkonkurencne najviac. Momentalne som ho predala Offci, tak som zvedava ako dlho im vydrzi :ha:
Jawzy su desne drahe, a horsie lietaju...ale vydrzia zas viac :yes:

Dogfrisbee

Štv 18.08.2011 14:46

Objednávali ste niekto xtráče od psíčkarne? Ako dlho trvalo, než ich dodali? :nwm:
A nejaké skúsenosti s xtráčmi v mraze?

Re: Dogfrisbee

Štv 18.08.2011 21:40

S Xtrou som prehadzal celu zimu a drzi doteraz. Takze s mrazom problem nema :no: .

Re: Dogfrisbee

Štv 18.08.2011 21:51

justmesoncu píše:Objednávali ste niekto xtráče od psíčkarne? Ako dlho trvalo, než ich dodali? :nwm:
A nejaké skúsenosti s xtráčmi v mraze?


Ked mozem, budes to mat z prvej ruky. :no: Disky Hero X-tra Distance, Freestyle alebo Sonic (neviem, ktore disky X-tra mas na mysli) dodavame priblizne do tyzdna. Ak nie je dovolenka, ako napriklad tento tyzden. :smile:

Re: Dogfrisbee

Pia 19.08.2011 19:33

JanoS11 píše:S Xtrou som prehadzal celu zimu a drzi doteraz. Takze s mrazom problem nema :no: .

Dík :)

A sandrejka už mi prišla SMSka, že expedované, a dokonca dobierka je lacnejšia o 50% :) tak že vraj v pondelok dorazia, tešííím. :)

Re: Dogfrisbee

Pon 22.08.2011 10:31

Chcem sa spýtať, či je lepší tanier SuperHero alebo Hero Hyperflite? :D Pozerala som aj JAWZ ale tie sú drahé dosť.. Takže by som zvolila radšej neičo z rady Hero a odolných tanierov :lol: Mali sme Hero Xtra a bolo dobré, ale ešte o radu odolnejšie by sa nám zišlo :ach:

Re: Dogfrisbee

Pon 22.08.2011 11:21

aké disky presne myslíš? Odolné disky od Hera sú SuperHero a SuperStar, a od Hyperflite (to je firma) sú to JAWZy (konkrétny výrobok/model). Ak by si prišla na seminár tu v Bratislave, môžeš sa tam priamo s inštruktorkami poradiť a ak im dáš dopredu vedieť nad akými diskami uvažuješ, tak ti ich prinesú a vyberieš si :yes: sama s nimi akurát komunikujem o výbere nového disku

Re: Dogfrisbee

Pon 22.08.2011 14:30

Rhesi: Pomýlila som sa.. myslela som disky Superswirll - tie farebné, ručne maľované.. Na seminár by som chcela dôjsť, len je to dosť ďaleko pre nás :ua: A aj finačne nás to vyjde dosť veľa.
Tak ako myslím, že disky SuperHero by boli pre nás vhodné. Pretože Hero XTRA boli veľmi dobré, len mäkké trošku.. A keď SuperHero patrí medzi odolné mali by stačiť.. :ach:

Re: Dogfrisbee

Sob 27.08.2011 14:13

nemate nahodou niekto skusenosti s diskami Jawz HyperFLEX? presnejsie nejaky majitel pirane, ktora aj na klasickych Jawzoch nechava celkom zjavne stopy po zuboch :angel: a vie z praxe porovnat odolnost Jawz vs. Jawz HyperFLEX. ??
rozmyslam totiz nad niecim maksim, no nie prilis malo odolnym...

s Jawzami som totiz maximalne spokojna v tomto ohlade a AG tiez :jop:

Re: Dogfrisbee

Pon 19.09.2011 19:29

Vopred sa ospravedlňujem, možno to tu niekde je, ale nič som ani vyhľadávaním nenašla. Táto téma je dosť neprehľadná.

Lyku frisbee neskutočne baví, mám problém jej odtrhnúť zrak od neho, chytá ho vo vzduchu aj ho nosí, vypadá to nádejne. Rozmýšľala som, že by som zaobstaral dáky vhodnejší disk, pretože máme iba ten gumový ohybný Dog-O-Soar (neviem, čo je to za značka), je síce fajn na také rekreačné hádzanie, ale nič moc to nie je. Chcela by som kúpiť dáky Hero (X-tra 235 Freestyle, Sonic 215, Sonic 215 X-tra, Xtra 235 Distance, Air 235), len sa do toho vôbec nevyznám. Potrebovala by som trochu odolnejší disk, pretože Lyka dosť prekusuje (neviem, či to nie je iba tým, že ten náš je taký mäkký a ohybný) a dáky vhodnejší pre začiatočníkov, s dobrými letovými schopnosťami. Viete mi poradiť, prosím ? :smile:
Pridávam aspoň dve fotky (blbá kvalita - ťažko sa hádže a ešte aj fotí vybitým foťákom)
Obrázok
trúba občas neodhadne výšku :heh:
Obrázok

Re: Dogfrisbee

Uto 20.09.2011 21:09

Halth: mi sme kúpili také gumovejšie z Tesca v KE a tie vydržali zatiaľ Steffulinu papuľku :lol: a mali sme Hero Distance 235 a napr odolnejšie sú Super Hero alebo Jawz.. Ak veim tak Hero Freestyle je asi trochu mäkší ako Distance myslím.. :lol: A Hero dobre lietajú :jop:

Re: Dogfrisbee

Str 21.09.2011 15:48

Ak odolnejšie disky tak ako vraví Bells, Super Hero, alebo Jawzy, no záleží na tom, aký ma psica zákus no... ja mám pre bordeku Xtra distance 235, no raz mi jedného kusla RTWčka a stačilo to na to aby v ňom zostali dierky :lol:
Odoslať odpoveď