Disky (taniere) - aké a kde ich kúpiť

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod chico.beno » Sob 10.07.2010 10:55

2ragnar
ja som si objednal z kazdeho po ks, aby som otestoval odolnost, hero xtra, fastbacky v podstate ziadne z nich dlho nevydrzali, s vinimkou tych odolnych diskov. Ja osobne mam supersonic a som spokojny, jeho nevyhodou je ze je tazsi, takze pri lepsom hadzani leti rychlo a dalej..., kde mi ho pes nedokaze dobehnut....
Hoci su tie sutazne rychlo znicene, osobne sa priklanam k nim, pokial je bezvetrie.
chico.beno
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Trencin

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Ragnar » Uto 13.07.2010 8:24

Tak vzhladom na to, ze je vonku tak horuco a vsade vysoka trava tak skusame len obcas. Samozrejme ze su tie xtra 235 odolnejsie ako pup 160, ale teraz ked sa jej to obcas nepodari chytit tak ju to dobre klepne po nose. Dufam, ze ju to neodradi. Myslim, ze velkost jej neprekaza. My sa vsak v prvom rade musime este viac povenovat povelu pust na dialku inak sa dalej nepohneme, kedze zatial je pre Laru este stale zabavnejsie ten tanier dolapit a utekat s nim prec ako ho priniest :)
"My goal in life is to be as good a person as my dog already thinks I am."
Obrázok
http://www.bellaradogdesign.sk
Ragnar
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156
Bydlisko: MT (LM)

Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 15.08.2010 20:03

ďalšia extrémne bombastická správa. Ak niekto máte v okolí obchod KIK, tak neváhajte a vbehnite tam. Čo som tam vbehla ja, hneď som vyliezla s frisbee, ale akým...presne ako súťažný Hero Xtra 235 tvarom a materiálom niečo medzi Hero Xtra 235 a Jawz :oo: . Som na to chvíľu čumela, a keď mi doplo, čo mám v ruke, zdrapla som a nepustila. Bolo mi jedno aká cena, ale keď som sa lepšie pozrela a kukám...1, 69 evri som myslela, že...hneď by som viac brala, ale bol posledný :plac: . Jediná odchýlka bola, že tam nebola tá klasická potlač, ale štyri packy. Ale na tréning namiesto 7 evri zaplatiť len necelé 2 eurá za disk??? :oo: :oo: :oo:
Je aj v Blave KIK? :ha: :ach:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod nikolletttka » Ned 15.08.2010 22:32

wickyy pokial viem, v raci je KIK ale neviem kde este.. ja som na tie disky pozerala ale nevedela sa rozhodnut, ked hovoris, ze su dobre asi nabehnem a kupim par :no:
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 16.08.2010 21:51

vážne? :oo: tak ja fičím :heh: . Dúfam, že aj tam ich ešte budú mať!
Kde si na tie disky pozerala, keď ešte nevieš, kde je KIK??? :nwm: :hi:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod tera » Pia 17.09.2010 17:26

ďalšia extrémne bombastická správa. Ak niekto máte v okolí obchod KIK, tak neváhajte a vbehnite tam. Čo som tam vbehla ja, hneď som vyliezla s frisbee, ale akým...presne ako súťažný Hero Xtra 235 tvarom a materiálom niečo medzi Hero Xtra 235 a Jawz . Som na to chvíľu čumela, a keď mi doplo, čo mám v ruke, zdrapla som a nepustila. Bolo mi jedno aká cena, ale keď som sa lepšie pozrela a kukám...1, 69 evri som myslela, že...hneď by som viac brala, ale bol posledný . Jediná odchýlka bola, že tam nebola tá klasická potlač, ale štyri packy. Ale na tréning namiesto 7 evri zaplatiť len necelé 2 eurá za disk???
Je aj v Blave KIK?

Wicky: presne tieto som tam objavila ja tesne pred Haw Show-a nwm, či si ho v cene/tombole nedostala aj ty :nwm: ale vtedy som ich uchmatla aspoň 5 :lol: v Piešťanoch mávajú pravidelne všetky farby :jazyk:
Offtopic: nabudúce (ak ich budú mať) beriem do každej ceny jeden :heh:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 17.09.2010 19:10

tera píše:Wicky: presne tieto som tam objavila ja tesne pred Haw Show-a nwm, či si ho v cene/tombole nedostala aj ty :nwm: ale vtedy som ich uchmatla aspoň 5 :lol: v Piešťanoch mávajú pravidelne všetky farby :jazyk:
Offtopic: nabudúce (ak ich budú mať) beriem do každej ceny jeden :heh:


ja som taký nedostala :plac: . Ale predvčerom sme boli v KE a tiež tam bol KIK, a teraz som ich zobrala rovno 4 :jupi: a mali iba zelený, modrý a oranžový. Ale už si môžem šanovať pravé frisbee :jazyk: :jupi:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Dogfrisbee

Poslaťod AlicaGGG » Pia 17.09.2010 22:37

Offtopic: baby, co je KIK? :pac: :heh:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Barca » Sob 18.09.2010 17:55

Offtopic: KIK je obchod s oéblečením, ale majú tam aj iné veci ako napr. nálepky, hračky.....
http://www.kik-textilien.com/sk/podnik/sortiment/?cHash


A v tom Kiku majú tie taniere stále, alebo len na nejaký čas ako napr. Lidl?
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Akami » Ned 19.09.2010 20:45

Wickyy & Classy píše:...ďalšia extrémne bombastická správa. Ak niekto máte v okolí obchod KIK, tak neváhajte a vbehnite tam. Čo som tam vbehla ja, hneď som vyliezla s frisbee, ale akým...presne ako súťažný Hero Xtra 235 tvarom a materiálom niečo medzi Hero Xtra 235 a Jawz :oo: . Som na to chvíľu čumela, a keď mi doplo, čo mám v ruke, zdrapla som a nepustila. Bolo mi jedno aká cena, ale keď som sa lepšie pozrela a kukám...1, 69 evri som myslela, že...hneď by som viac brala, ale bol posledný :plac: . Jediná odchýlka bola, že tam nebola tá klasická potlač, ale štyri packy...
Maaam! Posledne dva som uchmatla a este na mna cumela predavacka ako na zjavenie ze ci mi nestacia, ked som sa pytala ze ci este budu mat.
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Akami » Pon 20.09.2010 12:06

A su skvele, hadze sa s nimi mne fajn a na to nase hrajkanie ozaj stacia a cena je bezkonkurencna.

Dnesna bilancia jeden zvrtnuty clenok /moj/ a jeden prehryznuty jazyk /Terryn/. :heh:
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Sunny » Štv 04.11.2010 14:29

Dostala som echo, že v Bratislavskom Auparku - obchod Quicksilver tuším - taniere Hero stabilne v ponuke :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Dogfrisbee

Poslaťod Barca » Sob 13.11.2010 11:54

Inak tie taniere, co sa spominali co su v KIKu, bola som vo stvrtok v Shoping Palace v KIKu a nevidela osm ich tam, tak osm sa spytala predavacky a vzadu mali take kose zo zlacnenym tovarom a tam mali 3 posledne. Cena 1 Euro za kus :aaa: . Tak som si kupila vsetky :jupi:
Ale chcem sa spytat, ci neviete, to mali len teraz tie taniere, alebo ich mavaju bezne?
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod dana033 » Ned 14.11.2010 17:57

Ja som bola v KIKu s HC a nikdy taniere nemali. Mali ich tredtým a všetky sa im vypredali a potom už zas nemali. Možno ich za nejaký čas budú mať znova.
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod janas » Uto 16.11.2010 19:14

Mne sa konečne podarilo kúpiť frisbeečka, ktoré "snáď" vydržia. Už sme ich vyskúšalia sú super :jupi: :jupi: :jupi:

Obrázok
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee