Disky (taniere) - aké a kde ich kúpiť

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod denyho slniecko » Štv 30.12.2010 17:55

Skus pokukat po temach vo fore objednavky. :no:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod AlicaGGG » Pia 31.12.2010 18:50

ja som tiez pozerala minule na tie z tesca, ale zdali sa mi byt az moc makke - teda pre nas

pitstaff: jokejana objednavala nejake taniere, skus jej napisat, mozno este ma... aj ja som od nej chcela, ale kedze sa tie co mam doma nenicia, dalsie by mi boli momentalne na nic
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod ninush7 » Uto 01.02.2011 12:25

Ahojte :ahoj: neviete mi poradiť nejakú stránku kde by sa dali za výhodnú cenu zohnať frisbee disky pre malé plemená ? :smile:
ninush7
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod AlicaGGG » Uto 01.02.2011 18:11

ninush: stredu sa ide objednavat odtialto: http://www.psihratky.cz/hracky-pro-psy/ ... DOGFRISBEE a http://www.psickaren.sk/index.php?kategoriaID=52
- pozri si disky s malym priemerom
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Offca » Štv 03.02.2011 8:13

Majitelia ničiteľov tanierov! Objavila som úžasný disk, nie určený pre psy, klasika ľudský, ale celý úplne mäkký, silikónový. Tesse som ho hádzala od Vianoc už viackrát a stále drží, no navyše sa v ňom nenachádza zatial ani jedna dierka od zuba! A to ho baba zabíja, mláti s ním hlavou na strany, preťahovali sa onho s Briou, a tanier stále žije!
Je priemerom asi 20cm a dla farby asi fosforový. Kupila som ho v Gigasporte za 10 eur.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Dogfrisbee

Poslaťod janas » Štv 03.02.2011 9:19

Hoď foto :smile: , ale tá cena :oo: bŕŕŕ :ua:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Štv 03.02.2011 11:04

Offca píše: Kupila som ho v Gigasporte za 10 eur.

profi disky napr. Hero Xtra 235 kupiš v poho do 5ečok.
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Offca » Štv 03.02.2011 11:27

Ano, viem. Akurát po prvom prinesení by bol deravý :no: My potrebujeme tie odolné, čo nám raz Basha bola ochotná s malými obavami požičať, našťastioe vydržalo. Aj máme u nej puntík, že ak bude objednávať z CZ, nech na nás myslí. Akurát medzičasom som našla toto, a kupodivu stále drží. Aj ked je to uplne makký silikon. Celkom sranda material. To som tým chcela povedať. Cena mi nehrá až takú rolu.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Sob 12.03.2011 12:46

Neviem, ci aj niekto iny mal problem so zdeformovanymi taniermi - resp. pokrutenymi :lol: Proste moje fribeecka mali osmicky. Ale opravila som si ich:
Tanier som dala do drezu, naliala som nan horucu vodu a nasledne som ho zatazila hrncom. Nie je to teda uplne dokonale, ale dost to pomohlo.
(mam Hero Sonic 215)

Tesim sa uz na Atom 185, mozno sa budu holacine lepsie chytat.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Ned 03.04.2011 13:43

Skusali sme cez vikend nove Hero Atom 185 - velkost je pre Lisu asi uplne idealna, hazde sa s nimi prijemne. Ale! Uz po prvom treningu vyzeraju horsie ako Sonic 215 po 20 treningoch... Su asi makksie, Lise dost prekusuje, no dopadli proste uplne hrozne. Do kelu. vobec neviem, co mam teraz robit (okrem kupy vacsieho psa :haha: )
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee

Poslaťod stano269 » Pon 18.04.2011 14:38

Obrázok

:heh: :jazyk:
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Uto 19.04.2011 7:59

to je z hypernovy či z lidlu? :joint:
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod stano269 » Uto 19.04.2011 11:26

:heh:
To je len s dediny z hračkárstva :lol:
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod maxim-zv » Uto 19.04.2011 21:16

ja som z Hero Atom 185 zatiaľ spokojný, ale to bude tým že zatiaľ ich používame iba ako aport a mám ich 6ks, 97% hodov dvíha zo zemi :D rozmýšľal som aj nad Jaws ale či sú ozaj tak odolné ako sú drahé :) nemáte niekto s nimi skúsenosti???

<<<na obrázku síce Hero Air, ten sme kúpili ako prvý, s ním dokonca aj spáva :D
http://www.psickari-zv.net
Nie je dôležité chytiť disk ale neštekať do koní!
I believe in UFD - unindentified flyin dogs
------
KSZV - http://www.kszv.sk - moja práca, môj hrad :)
maxim-zv
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 168
Bydlisko: v paneláku :)

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 19.04.2011 21:35

no skúsenosti ako skúsenosti, nemám. Ale určite viem, že odolnejší tanier hádam ani nejestvuje xD. Sú proste nezničiteľné! vážne :ha:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee