Disky (taniere) - aké a kde ich kúpiť

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod calwen » Uto 16.11.2010 19:16

To su z Tesca? Tam tusim take boli :nwm:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod janas » Uto 16.11.2010 19:20

Áno, hlavne je to taký materiál, ktorý Emyša nehryzie :jupi:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Wickyy & Classy » Str 17.11.2010 18:02

juuu a ja som dnes odmietla ísť do Tesca :pac: :pac: :pac: . To aby som tam aj ja nabehla :aaa: . Kolik stál jeden???
A to v ktorom Tescu si zohnala? Lebo podľa toho počtu, čo si cvakla, tak predpokladám, že si tom tam vybrakovala :jazyk: :heh: . Tak aby som do toho už nešla :ach:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod denyho slniecko » Str 17.11.2010 18:29

No neviem. Ja som pozerala v KIKu, maju ich tam bezne. Teda aspon v BJ. V obidvoch KIKoch. Len som pozerala, a ten okraj zospodu je dost ostry. Na kamoskinom som si prst porezala. Neviem no, radsej dam 3 evra viac a mam kvalitny. :nwm:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod janas » Str 17.11.2010 20:54

Wickyy v Lamači, hore v Tescu, nie dole na zastávke v obchode pre zvieratá :nie: . Ja som sa vybrala práve tam a tam nič nemali. Tak som šla hore, len tak, že kuk a medzi hračkami pre psov nič a ja tak smutne pozerám do regála nižšie a tam dve krabice a v nich tieto taniere :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: 1 ks stál 2,99€. Možno ešte budú mať zajtra :yes:
Materiál je dobrý, gumený, ohybný a nerozkúsavý a nelámavý :jupi: . Dnes sme boli zase hádzať a držia :yes:

denyho slniecko píše:No neviem. Ja som pozerala v KIKu, maju ich tam bezne. Teda aspon v BJ. V obidvoch KIKoch. Len som pozerala, a ten okraj zospodu je dost ostry. Na kamoskinom som si prst porezala. Neviem no, radsej dam 3 evra viac a mam kvalitny. :nwm:

Neviem o akých hovoríš, ale tieto ostrý okraj určite nemajú, mne vyhovujú a sú super :jop: No každému vyhovuje niečo iné. Nám tieto :jop:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 19.11.2010 18:06

už som si vypýtala peniaze, že idem na lov :ha: ...ale pred tým sme si šli ešte zahádzať. Väčšinou chodievam s tými lacnými diskami, bola som si vedomá, že sú ťahšie...a že majú iné vlastnosti, ale zvykla som si, nejak som tomu nedávala väčší význam...a zobrala som aj tie súťažné Hero Xtra 235...no a světe div se...hodila som si asi po 5 mesiacoch týmto diskom a jak som ho hodila už bol na zemi :oo: :haha: . No a tak som si pekne zahrešila ja sprostá, že hlavne, že sa chcem učiť nové hody atď. hlavne, že mám taniere, ale sú mi tak na nič, keď neviem hádzať tie pravé :au: . Normálne oproti ostatným sú ľahučké ako pierko. Takže teraz sa môžem akokeby učiť všetko od znova :pac: . Navyše tie z KIKu sa strááášne rýchlo zničili, už sa moc ani nedajú používať, vyzerali byť také odolné :nwm: :heh: .
Tak nech robím, čo robím, šetrením diskov nič nezískam :nono: . Navyše ma to vyjde asi rovnako draho, ak nie drahšie dokonca :bum: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod naty.sykorova » Pon 20.12.2010 21:20

ahojte, kde kúpim kvalitno - lacný tanier ? :smile:
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Akami » Uto 21.12.2010 0:44

Ja mam tie z Kiku a som zatial uplne spokojna s nimi, mne vyhovuju. Ale teda tiez to je cisto len zabavka, nic sa neucim, nejake hody a tak, len si pre radost hadzeme. A teda teraz uz mesiac mame pauzu...

Tiez som tie v TESCU pozerala a mne sa pozdavali celkom, premyslam ze kupim cca 2 na doplnenie zasob :no: U nas v KIKu momentalne nemaju. Jasne ze aj nejake tie "origos" by som brala, ale kedze nemienim chodit an sutaze ani nic podobne, pre mna je toto cenovo dostupnejsia alternativa :yes:
Akami
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1464
Bydlisko: Nova Dubnica

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod katkariinka » Uto 21.12.2010 13:49

Mne by mal Jezisko doniest nejake taniere, teda ak pochopil link na psihratky :D
Uz sa tesiiim. :jupi:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod ??Maria?? » Uto 21.12.2010 14:55

teraz v Saratove ( v Ba) urobili nový Kik. Ale neviem či tam budú mať tie taniere.
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod ZdenulkaM » Uto 21.12.2010 14:56

mmaria kde je saratov :nwm:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Sabča » Uto 21.12.2010 15:22

OD Saratov je v Ba- Dubravka :no:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Federika » Uto 21.12.2010 16:26

Ja som vcera kupila v Tescu. Celkom sa mi zdali, su makke, ale zaroven dost pevne, snad budu lietat v pohode :smile: Stoja okolo 2 eur, co vobec nie je vela. Ron ho dostane ako vianocny darcek, tak uvidime, ako to pojde.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Sunny » Str 22.12.2010 13:57

Včera som Giline kúpila presne taký istý darček :heh: To bude radosti pod stromčekom.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Dogfrisbee - taniere

Poslaťod Pitstaffsport » Štv 30.12.2010 18:50

Aj ten môj chuligán dostal s TESCA dogfrisbee :no: A je s ním v celku spokojný je makký takže si nemôže ublížiť . A stál asi 3 e . A v Kiku sme žiadny nevideli :hmm: A nedalo by sa že by sme urbili od niekal takú vetšiu obejdnávku ? Aby aj poštovné bolo lacnejšie a keby sme vzali vetší počet možno aj na taniere by dali zľavu .Hm ?
Obrázok
Pitstaffsport
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 64

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee