Disky (taniere) - aké a kde ich kúpiť

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 17.10.2009 19:13

myslíííím :ha: ...asi ťažko :ua: . V CZ určite, ale minule som platila 100 kč poštovné, skoro ma ... :hmm: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod WhIsPeR » Ned 25.10.2009 20:22

Stym postovnym ak byvate pri hraniciach nechajte si to poslat iba na postu do ciech a potom si to vyzdvihnite usetrite dost...tam je samizdat 5eur za presun z ceskej posty na slovensku....
WhIsPeR
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 322
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod elienka » Ned 25.10.2009 20:33

Whisper, a to sa ako dá? Poradíš postup? Alebo musíš mať niekoho v čechách na čiu adresu si to dáš poslať?
a j ja chcem nejaké disky, ale poštovné ma strašne odrázda. Teraz som zare kúpila na WDS v Blave 1 disk a je to len obyč. štandardny a zaplatila som 5 Eur, že na vyskúšanie. A Zara chytá ako blázon, dobre to lieta.
A inak ak máte typy na eshopy v Čechách odkiaľ sa dajú objednávať dobré taniere za dobrú cenu, dajte to prosím sem, nech sa poučím. Ja poznám psihratky.cz a ešte jeden, nespomeniem si na názov.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 25.10.2009 21:17

elienka: na disky je v CZ jeden shop ako stvorený, a ak sa chceš dopátrať na jeho link, stačí si prečítať pár prísevkov dozadu :no:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod elienka » Ned 25.10.2009 21:49

Ak myslíš dogshop.cz, to už mám prelúskané. Dosť ma však odrádza poštovné 220 Kč na slovensko. Asi som lakomá (či skôr nemajetná) :nwm:
Zatiaľ stále špekulujem, ako to dostať na Slovensko za menšie poštovné.
Už som dokonca písala aj priamo výrobcom Hero a Hyperflite, min. odber je však 100 diskov. Inak majú super akcie na disky, ktoré sú OK, ale majú nejakú estetickú vadu.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 25.10.2009 21:52

hej ten myslím :lol: , no s tým počtovným je to dosť na nič. Ale keby sme brali viacerí, tak by malo byť poštovné nižšie :ach: .
Ako to myslia "estetická vada"?
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Dogfrisbee

Poslaťod dana033 » Ned 25.10.2009 21:58

elienka píše:Už som dokonca písala aj priamo výrobcom Hero a Hyperflite, min. odber je však 100 diskov. Inak majú super akcie na disky, ktoré sú OK, ale majú nejakú estetickú vadu.


Hm a keby si kúpila 100ks myslíš že by sa to nerozobralo? A 100ks musia byť rovnaké či rôzne? A tá akcia?
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee

Poslaťod elienka » Ned 25.10.2009 22:02

Že disk má nejaké bublinky, alebo vypálené logo je krivé či zdeformované. Takže na letové vlastnosti to vraj nemá vplyv, ale nepredávali by tento nepodarok za plnú cenu. Pozri http://www.herodiscusa.com a pozri blems, tie disky sú za polovičné ceny
Naposledy upravil elienka dňa Ned 25.10.2009 22:08, celkovo upravené 1
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Ned 25.10.2009 22:33

my teraz pouzivame hero 160 ale kedze rastieme tak sme si na vianoce priali uz 235 a na postovne kasleme zaplati to niekto iny

Dosť ma však odrádza poštovné 220 Kč na slovensko.

Ked som kupoval tie 160 prvykrat, dal som si ich zaslat na dobierku a postovne malo byt 220kc. Ale vychcana pracovnicke blbej slovenskej posty si otvorila super postovu knizku a bez hanby si zapytala nejakych 12eur naviac. Vraj za spracovanie dobierky a ze si peniaze dal odosielatel balika poslat na ucet a to je vraj spoplatnené. Kedze som sa na tie disky tesil zaplatil som to. Oplatilo sa.

Rada na záver: Slovenska posta je dobra na dve veci. Od vtedy si nic nedavam zasielat na dobierku
Naposledy upravil JanoS11 dňa Ned 25.10.2009 22:36, celkovo upravené 2
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod nikolletttka » Ned 25.10.2009 22:35

Dani zacinas s frisbee? :smile: ja by som tiez urcite nejake brala ale nejake steniatkovske. ja som na vystave kupila kong tanier a Cherry sa hned zapacil, rada ho chyta, ale je tazky a blbo lieta tak by sa nam hodili aj lepsie
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogfrisbee

Poslaťod dana033 » Ned 25.10.2009 22:45

nikolletttka píše:Dani zacinas s frisbee? :smile: ja by som tiez urcite nejake brala ale nejake steniatkovske. ja som na vystave kupila kong tanier a Cherry sa hned zapacil, rada ho chyta, ale je tazky a blbo lieta tak by sa nam hodili aj lepsie


No ono sa to ani nedá povedať že začínam. Mám už pár mesiacov kúpený disk ale to bolo len na skúšku či by ho to bavilo. Kúpila som ho v dráčiku za 1€. A ak by sa podarilo lacnejšie tak by som si kúpila a budem dúfať že to bude lepšie lietať. :lol:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee

Poslaťod elienka » Pon 26.10.2009 7:36

Ja mám zatiaľ tie dráčikové volajú sa Outdoor action a sú v pohode, treba sa ich naučiť hádzať, a Zare vydržia dosť dlho.
Teraz sme kúpili prvý disk na dogfrisbee a je to neporovnateľný rozdiel.
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Dogfrisbee

Poslaťod dana033 » Pon 26.10.2009 9:43

elienka píše:Ja mám zatiaľ tie dráčikové volajú sa Outdoor action a sú v pohode, treba sa ich naučiť hádzať, a Zare vydržia dosť dlho.
Teraz sme kúpili prvý disk na dogfrisbee a je to neporovnateľný rozdiel.


No ja mám tiež ten Outdoor action :lol: .
V čom je ten rozdiel? Lepšie sa hádže? chytá? alebo čo :nwm:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Dogfrisbee

Poslaťod JanoS11 » Pon 26.10.2009 11:00

No ja mám tiež ten Outdoor action .
V čom je ten rozdiel? Lepšie sa hádže? chytá? alebo čo

rozdiel je v tom, ze disky su maksie, lahsie a maju lepsiu letovu drahu, perfektne rotuju. Su proste super :jop:
kde to hodis tam to leti.
JanoS11
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bardejov

Re: Dogfrisbee

Poslaťod dana033 » Pon 26.10.2009 17:11

Diky za odp. :lol:
No ja neviem či to zle hádžem tie Outdoor action , ale ak mu to chcem hodiť z diaľky niekoľko metrov tak sa to ztáča do strany a neletí to horizontálne. Ak mu to hodím napr. z 2-3m tak to chytí :yes:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee