Dogfrisbee - začiatky


Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod nikolletttka » Uto 14.04.2009 17:26

tak aj my skusem zacat s dogfrisbee pomalicky nasa ma pol roka a mame problem s prinasanim ona sa za tym tanierom aj rozbehne ale nikdy ho do papulky nechce chytit raz sa uz stalo ze ho chytila a sa zlakla toho ako sa ja tesim :pac: vlastne vonku nechyti nic ani lopticku ani hracku len palicky tak trenujeme s nimi doma chyta vsetko teda okrem toho taniera :ua: co s tym? ako ju naucit ze aj tanier je fajn?
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 14.04.2009 17:31

skus sa s nou hrat a nie hadzat, ale pretahovat. Proste, ked sa hrate s inymi hrackami skus zrazu necakane zmenit na tanier.
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod nikolletttka » Uto 14.04.2009 17:34

to som uz skusala a nechce aj som jej tam dala dobrotky aby sa s nim zoznamila a nemyslela si ze je to nieco zle ale proste to nejde :ua: ak dlhsie vidim ze nechce ho odlozim zoberiem ine hrame sa a potom skusim zase a nic tak ja uz neviem
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Sim » Uto 14.04.2009 17:36

OT:Wicky pekna foto
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 14.04.2009 17:55

mozno, ze mate blby material. Tvoje stendo este skuma svet a nemusi sa mu vsetko pacit. Skus napr.:z gumy, alebo z latky a kludne sa spolu hrajte az kym ho neznicite, neroztrhate (neviem aky mate tanier). Mozno robis chybu v tom, ze jej nechas aby si ona vybrala, co sa chce a s cim sa chce hrat? :nwm: Skus jej nechat volne po byte iba tanier a ked sa ona bude velmi chciet hrat mala by ti ho sama od seba priniest. Davaj pozor aby od trucu neznicila nieco...
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 14.04.2009 17:56

simuska píše: OT:Wicky pekna foto

Diki :lol:
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Basha » Uto 14.04.2009 19:35

Ja odporucam ako Wicky tiez gumenny tanier - videla som uz aj v auparku predavat - ja mam orandzovy, alebo aj zlte su, dobre ohybne, dobre sa poskladaju a mozu byt fayn pre citlivejsich psov...minuly rok stal okolo 180Sk...
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod nikolletttka » Uto 14.04.2009 19:42

dik pojdem pozriet teda do auparku teraz som jej hadzala chvilku namiesto taniera uzol a ten s radostou chytala a skusila som neskor ten tanier je plastovy inak a kusala chvilku aj ten a pred tym som jej ho hodila na miesto chvilku na neho pozerala a potom do neho skusila kusnut asi sa jej fakt len nepaci material tak skusime iny kupit dik za rady :jop:
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Basha » Uto 14.04.2009 20:17

Ked aj prekusuje zo zaciatku urcite moc neva, hlavne aby bol zaujem, ten je podla mna najdolezitejsi, potom to uz pojde same...sak ostatne...pes vie, len my sa musime naucit dobre hodit disk a povedat mu co po nom xeme :lol: hehe, boli sme trosku trenovat, kvoli stmievaniu su zial fotecky rozmazane, ale nadsenie vidno :smile:
Obrázok

Obrázok

Obrázok
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Wickyy & Classy » Uto 14.04.2009 21:40

My sme tiez zacinali s gumenim, da sa s nim super pretahovat a je fakt prakticky. Jedinu nevyhodu ma, ze nema dobre lietajuce vlastnosti, aby ho pes stihol chytit vo vzduchu :ua: a nas skoncil roztrhany na cimpr-campr :lol: . Akonahle sa na nom objavi mala dzurocka, treba to hned riesit, potom sa kazi velmi rychlo. Ja som sa ho pokusala zasit hrubou nitou, ale niekomu tie "stichy" vadili a tak uz nie je :ach: .
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Basha » Uto 14.04.2009 22:35

No jo, hadzat sa s tym clovek urcite nenauci...nam kupodivu vydrzal este doteraz a to mame od stenda, ale zas nemal ho a ani nema kazdy den....taniere nastastie nejde rozdrtit (aj ked zavesit sa on vie :lol: )
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod nikolletttka » Uto 21.04.2009 13:34

tak dnes som v chovaku kupila taky ze na stranach je guma a je taky latkovy cherry sa zapacil viac ako ten umely tak som zvedava ako nam to s nim pojde :lol:
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Sim » Štv 30.04.2009 20:07

mnoo tak teraz neviem co sa stalo ale som tomu rada :D..............noo uz druhy den ma nejak zaujem o ten frisbee :aaa: a aj o samotnu hracku ...dnes ked som prisla taak sama pribehla s loptickou :oo: :jop: :jupi:
tak zatial sa len natahujeme,skace za nim a tak
a uz len naucit chytat ho......mnoo to bude mam pocit o čosi tažšie ale myslim si že sa nam to podari tak na,m drute palce a hafani pazuriky :ha: :lol:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Problémové začiatky s dogfrisbee

Poslaťod Basha » Štv 30.04.2009 21:24

Gratulieren a drzime palce dalej :ahoj: Ja som totiz fanusik kazdeho psa co to tu zacne na SK aspon rekreacne, kedze na SK je frisbee furt v pliekach :lol: . Ja som dnes prvykrat skusala ten tanier - Jawz, ako musim pochvalit a odporucit, po par hodoch a chyteniach ani jeden naznak skrabancu od psa a jeho zubisk, ako napr. na tych competition standard a hero- nie ze by boli zle, mam ich celkom rada, ale pridu mi, ze sa rychlo doskriabu, kedze nejsu take odolne...
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogfrisbee