Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Dogfórácke DD videosúťaže

Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod moschino » Str 08.04.2015 11:06

do challenge sa môže zapojiť každý

Možnosť získat titul Master of tricks pre danú kategóriu :king: K titulu potrebujete nazbierať čo najvyšší počet bodov. Body sa budú udeľovať na základe vášho hlasovania na konci každého mesiaca tu na dogfóre. Video s najvyšším počtom hlasov v danej kategórii získa 2 body, video s druhým najvyšším počtom hlasov získa 1 bod. V prípade, že o challenge bude záujem, na konci roku získajú tri najšikovnejšie psíky titul Titul Master of tricks pre danú kategóriu a to buď gold, silver alebo bronze podľa počtu hlasov a krásnu kokardu :winner:

a hlasovať môže tiež každý z DF


Témy pre jednotlivé kategórie:

1. beginner - schovať hlavu (pod deku, vankúš alebo čokoľvek iné) (ako pštros)
2. advanced - výskok do náručia




4. kolo trvá do 5.5.2015 - do polnoci bude treba poslať videá, 6. sa spustí hlasovanie, ktoré bude trvať do 8.5. do polnoci. Najšikovnejšie psíky získajú body a budú tak bližšie k titulu :king:

Taktiež píšte, ako vám to ide, píšte, ak si neviete s niečím poradiť a poradte tým, ktorí majú s tréningom problém :smile: Cieľom je sa zabaviť, niečo psíka naučiť, zamestnať mu hlavičku, podporiť vzájomný vzťah so psom, tiež navzájom si poradiť a podporiť dogdancing na Slovensku :dancing:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod Vikiki22 » Str 08.04.2015 12:16

Výskok do náručia Eliška vie. Pri Freyi to radšej ani nerisknem. :heh: A chovať hlavu nevie ani jedna, nikdy mi to nenapadlo... :smile:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod aNeMiC » Str 08.04.2015 13:17

Vikiki, aj my výskok do náruče vieme - možno aj Freya bude nakoniec vedieť :lol: ja som sa kedysi smiala, že to nedám také hebedo labradorske naučiť a teraz skáče jedná radosť :lol:
Takže tento rok ideme učiť beginner :smile:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod Vikiki22 » Str 08.04.2015 13:30

Nejde o to, že by nevyskočila. O tom nepochybujem. Len či ja by som udržala len tak 31 kg. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod aNeMiC » Str 08.04.2015 13:39

mne každý hovoril, že budem mať pruh, keď videl ako mi do náruče skáče :ha: a že neech sa s ňou nenaťahujem atď. :lol: moja Carmen váži ale menej asi len tak okolo 24 kg, no (ale to je taký mix labrador no)
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod moschino » Str 08.04.2015 14:09

Freya má 31kg? :oo: wow, by som nepovedala :lol:
som aj rozmýšľala, že naučiť Becie, ale ona váži skoro to čo ja :heh: pruhu sa nebojím, ale toho môjho boľavého krivého chrbta (v tomto veku to už asi prestáva byť sranda :hi: :joint: ). Tak uvidím, Dunčo má okolo 18, či dám vôbec to. Frapca naučím určite
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod Haleth » Str 08.04.2015 15:04

Ale baby, minimálne svoju váhu musíte udržať na päť sekúnd :oo: O ani nie polovičnej nehovorím, takže blbé výhovorky :jazyk:
Takže sa môžem zúčastniť, aj keď to už vieme?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod Vikiki22 » Str 08.04.2015 15:26

Len je rozdiel, keď mi 31 kg dajú na ruky alebo to skočí na mňa. Nie, nebudem riskovať. Fakt. :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod Haleth » Str 08.04.2015 15:34

To veru hej, je to oveľa ľahšie :jazyk:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod pigie » Str 08.04.2015 16:14

Haleth píše:Ale baby, minimálne svoju váhu musíte udržať na päť sekúnd :oo: O ani nie polovičnej nehovorím, takže blbé výhovorky :jazyk:
Takže sa môžem zúčastniť, aj keď to už vieme?

Ale kdeze je to o vahe. Ale o uchopitelnosti :heh: Prid, ti poziciam Huga, ci udrzis ci udvihnes vobec :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod Haleth » Str 08.04.2015 16:26

pigie, toto nie je o udvihnutí. Pretože dvíhať mŕtvu váhu je o dosť ťažšie, ako keď ti pes naskočí do rúk a ty iba chytíš a podržíš na päť sekúnd. Zdvihnúť by som ho nezdvihla, ale dovolím si nepochybovať o tom, že by som ho udržala, ak by vyskočil. Na päť sekúnd určite :jazyk: Veď je to ako s človekom. Tiež by som nedvihla zo zeme nehybného človeka do výšky hrudníka. Ale ak mi skočí do rúk, tak nie je problém :nwm:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod pigie » Str 08.04.2015 16:28

Nebudem tu robit OT, ale nechytis. Uz skusali viaceri (nie Huga, ale skacucich fundlov, je tam privelka hybnost a musela by si mat asi strasne dlhe ruky, aby si dokazala toho psa zachytit tak, aby nepadol) :heh: (Uz skor zdvihnes na 5s z nejakej vysky, ak mas kludneho psa, ale aj to je fest narocne, lebo je to proste objem, ktory sa tazko uchopuje)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod Haleth » Str 08.04.2015 16:43

Offtopic: Strašne dlhé ruky ako? Skôr by som skončila so strašne dlhými vyťahanými rukami :heh: Hmmm... No neviem, chce to nájsť skákajúceho fundla, znie to ako výzva :haha:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod pigie » Str 08.04.2015 16:46

Offtopic: Takeho uz nepoznam - aj ked isto v cechach sa najde, u nas by som sa divila. Co som ja poznala, su vsetci uz stari alebo nie su :ua:
A rozmyslam, ci ucit labut skakat do naruce - asi nie, to by som sa jej uz nezbavila :haha: Ale hlavu do piesku ju naucit strkat, to by sa dalo, to jej neuskodi :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trick Challenge 2015 - 4.kolo

Poslaťod Haleth » Str 08.04.2015 16:51

:ua:
Ja zas zvažujem Cyu. Ona je na manipuláciu dosť citlivá, ale zas rada skáč ako kretén :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Ďalší

Späť na Dogdancing & Trick Challenge