Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Dogfórácke DD videosúťaže

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod MisheliQ » Štv 05.03.2015 19:44

Eliška je TOOOOOP :jop: , keby mohla tak to aj oboma labkami chytí :aaa:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod SabLux » Štv 05.03.2015 20:48

Tak predsa sa nám podarilo aj keď na poslednú chvíľu :smile:
SabLux
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Ruzinou -BA

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Vikiki22 » Štv 05.03.2015 21:05

MisheliQ píše:Eliška je TOOOOOP :jop: , keby mohla tak to aj oboma labkami chytí :aaa:

Eliška sa na tie veci snažila zo začiatku aj vyliezť. :aaa: :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Haleth » Štv 05.03.2015 21:36

Takže najprv takto:
Silvuch, Barymu skladám obrovskú poklonu, nerozumiem, ako to pochopil z tvojich inštrukcií :heh:
NoRa, strašne trpiteľský výraz, ako keby kríž alebo kládu nosila na ramenách :heh:
moschino, brutálne sa mi páči to Baxyho video, tá hudba, aj obraz do toho :jop: A Frr konečne ako prvý lezie do malinkej škatule!
SabLux, parádne :heh:
Fúha, ťažké to bude s bodovaním...

No a mne sa fakt nechce natáčať, ani spracovať video. Takže len takto symbolicky:

Poznámky k videu:
Pridala som aj kúšťok lezenia NA vec. S tým proste problém nemá.
Používala som povel "Von", aby Lyka vyšla zo škatule, takže preto tam odskakuje. To je jej štýl cúvania :ach:
Ten hrb na lopatkách je po injekciách.
A to štuchanie nohou do štvrtej laby si nevšímajte :angel: Len som chcela, aby si ju uvedomila :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod moschino » Štv 05.03.2015 22:51

ja som si konečne všimla rozdiel medzi Lykou a Cyou, Cya má tmavšiu papuľu, nie? :angel:

som chcela natočiť frapečka s paličkou, odkonca som konečne našla náhradu za paličku, ktorá je dlhá (zlepila som krúžky od kuchynských utierok :hi: ), ale ono je tá palička ninč :ua: nechápem, ako sa to Baxy mohol naučiť za 2 min a fr normálne boj s tým :ua: :nwm:
on si tú paličku sťahuje na seba, musím držať, lebo ju zhodí na seba a potom sa jej bojí :pac: potom kukám, že on to drží blbo, nemá to že chytí pravou packou a oprie o pravé plece, ale chytí pravou a hlavu dá z opačnej strany, čiže palička je bokom takto asi / . jasné, že padne. Potom zisťujem, že on sa ani tak neboí tej paličky ako toho, že sa mu má opierať o plece a dotknúť boku hlavy :ach: no proste boj a stále trvá, mám čo robiť, lebo to chcem určite doučiť
strašný nezvyk robiť roky s jedným psom, presne viem, čo čakať, čo môže robiť problém a potom príde druhý a úplne iné, neviem čo kedy čakať, čo môže byť problém... :pac:

zajtra spustím hlasovanie, ale neviem či nie až okolo obeda, idem pracovne mimo a budem sa vedieť k pc uvoľniť asi až keď si dokončím, čo musím urobiť
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod hruska » Pia 06.03.2015 5:56

Ja som videla len baryho a hned ma moj hlas :D
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Tinka123 » Pia 06.03.2015 14:00

moschino píše:som chcela natočiť frapečka s paličkou, odkonca som konečne našla náhradu za paličku, ktorá je dlhá (zlepila som krúžky od kuchynských utierok :hi: ), ale ono je tá palička ninč :ua: nechápem, ako sa to Baxy mohol naučiť za 2 min a fr normálne boj s tým :ua: :nwm:
on si tú paličku sťahuje na seba, musím držať, lebo ju zhodí na seba a potom sa jej bojí :pac: potom kukám, že on to drží blbo, nemá to že chytí pravou packou a oprie o pravé plece, ale chytí pravou a hlavu dá z opačnej strany, čiže palička je bokom takto asi / . jasné, že padne. Potom zisťujem, že on sa ani tak neboí tej paličky ako toho, že sa mu má opierať o plece a dotknúť boku hlavy :ach: no proste boj a stále trvá, mám čo robiť, lebo to chcem určite doučiť
strašný nezvyk robiť roky s jedným psom, presne viem, čo čakať, čo môže robiť problém a potom príde druhý a úplne iné, neviem čo kedy čakať, čo môže byť problém... :pac:


Presne tak je to s Luckym, palička bokom, labkou si ju ťahá poriadne ale padne.
A ospravedlňujem sa, že som nedala video, ale bolo toho veľa, dnes sme mali s Luckym vystúpenie...
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod moschino » Pia 06.03.2015 16:24

fíha a aké? pochvál sa :yes:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Tinka123 » Pia 06.03.2015 19:28

V škole, bolo krásne počasie tak sme boli vonku. Deti sa veľmi tešili a páčilo sa im to. Prišli sa pozrieť aj ľudia čo išli okolo tak sa zastavili a nakúkali. :lol: Deti chcú chodiť za mnou aj cez prestávky a pýtať sa ako som čo učila. Hlavne jeden prváčik bol zlatý, pekne sa pýtal aj chcel vyskúšať niektoré triky, tak som mu dala pamlsky a Lucky s ním s radosťou spolupracoval. :jop: Prišli sa pozrieť aj moji spolužiaci, čo som využila a asistovali. :lol: Lucky sa zo začiatku potreboval rozbehnúť, potom to už išlo, ale ku koncu zase nič moc. :ach: Nevadí, aj tak som rada ako to zvládal, lebo deti kričali posúvali sa dopredu a stále menší priestor sme mali. :heh: Lucky prišiel za jedným dievčatkom tá ho hladkala pridali sa aj ostatný, potom sa mu to už, až tak nepáčilo.
Rozmýšľala som, že by sa niekedy mohli spraviť súťaže a tak. Prišlo by viac psíčkarov k nám do školy, boli by rôzne stanovištia a deti by si mohli vyskúšať agility, DD, DF, canicross... Zapisovali by sa skupinkám body, a skupinka detí čo by mala najviac bodov by dostala nejaké ocenenie. Mávame tam všelijaké športové dni aj dni vody, mlieka..., ale takéto ešte nebolo a myslím, že by sa to tým deťom páčilo a začali by sa aj doma ich psíkom viac venovať. :smile:
A Peťa si mi vzorom. :smile: Aj k nám do dediny si prišla na deň detí, a ty si ma k tomuto všetkému priviedla, aj vtedy v škole si bola... Takže ĎAKUJEM! :smile:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod aNeMiC » Pia 06.03.2015 19:37

Tinka, takéto vystúpenia poznáme tiež... ideme na prechádzku na ihrisko... desať detí - uvrieskaných detí :ha: minule ku starkej prišla taká teta, uvidela ma, ako robím s Carmen pár trikov a hneď za mnou bežala a spýtala sa, či by sa ich pár z rodiny nemohlo prísť pozrieť... dobre, súhlasila som. Poobede ich prišlo dvadsať nepreháňam... som musela motivovať na slaninu :pac: :lol: ale zvládli sme to
:jop: keď som pozerala minule to video, čo si dodala po skončení kola januároveho, tak vyzeral (a verím že je :smile: ) naozaj tvoj psík šikovný
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Tinka123 » Pia 06.03.2015 19:46

aNeMiC píše:Tinka, takéto vystúpenia poznáme tiež... ideme na prechádzku na ihrisko... desať detí - uvrieskaných detí :ha: minule ku starkej prišla taká teta, uvidela ma, ako robím s Carmen pár trikov a hneď za mnou bežala a spýtala sa, či by sa ich pár z rodiny nemohlo prísť pozrieť... dobre, súhlasila som. Poobede ich prišlo dvadsať nepreháňam... som musela motivovať na slaninu :pac: :lol: ale zvládli sme to
:jop: keď som pozerala minule to video, čo si dodala po skončení kola januároveho, tak vyzeral (a verím že je :smile: ) naozaj tvoj psík šikovný

Také poznám tiež, že ideme sa prejsť ukazujem niekomu nejaké triky a zrazu príde niekto ďalší, a ďalší. :lol: A presne je to väčšinou na ihrisku. :heh:
A ďakujem :hi: Aj tvoja je šikovná, z tréningov sa teší a vie veľa trikov ktoré ju bavia. :yes:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod moschino » Pia 06.03.2015 19:54

no, neni zač :heh: ale že vzor, až sa červenám :hi: :hi:

nápad by to bol super, len neviem či je dobré, aby si deti len tak nosili psy niekam spoločne, aby sa nestrhla nejaká bitka... jedine pod dohľadom, kontrola očkovákov... tiež neviem to skúšanie agility, nie moc dobrý nápad, aby si deti a psy, čo to v živote nerobili niečo skúšali na prekážkach, aby nedošlo k zraneniu :nwm:
možno skôr nejaká prednáška, povedať o tom niečo, urobiť prezentáciu, ak chceš súťažne, možno by deťom stačili súťaže a stanovištia aj bez psov ale o psoch :yes: predviedla by si svojho psa a potom keby s tým chcel niekto reálne niečo robiť, tak pomôcť aj s ich psom. Ale nejaká hromadná akcia s množstvom dedinských psov, čo zrovna nie sú socializované, to neviem neviem :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Tinka123 » Pia 06.03.2015 20:15

moschino píše:no, neni zač :heh: ale že vzor, až sa červenám :hi: :hi:

nápad by to bol super, len neviem či je dobré, aby si deti len tak nosili psy niekam spoločne, aby sa nestrhla nejaká bitka... jedine pod dohľadom, kontrola očkovákov... tiež neviem to skúšanie agility, nie moc dobrý nápad, aby si deti a psy, čo to v živote nerobili niečo skúšali na prekážkach, aby nedošlo k zraneniu :nwm:
možno skôr nejaká prednáška, povedať o tom niečo, urobiť prezentáciu, ak chceš súťažne, možno by deťom stačili súťaže a stanovištia aj bez psov ale o psoch :yes: predviedla by si svojho psa a potom keby s tým chcel niekto reálne niečo robiť, tak pomôcť aj s ich psom. Ale nejaká hromadná akcia s množstvom dedinských psov, čo zrovna nie sú socializované, to neviem neviem :nwm:


Ja som myslela tak, že by prišli psíčkari z okolia alebo tak, nie aby si deti doniesli svojich psov lebo to by fakt nemuselo dopadnúť dobre. Aj tie prednášky by boli super... Poprípade by sa niečo povedalo na nejakom stanovišti, ukázalo a deti by dostali nejaké otázky... To ma len tak napadlo, že by to bolo fajn, lebo jediné čo sme mali v škole so psami a bolo to fakt zaujímavé, tak to vtedy keď si prišla ty. Inak sme mali obranu a poslušnosť, to sme sa mohli pozerať len z diaľky a niektoré psy mali elek. obojky.
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Shel-chan » Pia 06.03.2015 23:15

hruska píše:Ja som videla len baryho a hned ma moj hlas :D

Ale to neni fer :D

Offtopic: Inak SabLux, vobec neviem, co sa v tvojom videu dialo, cely cas som kukala na ten Tardis a K-9 nakreslenych na stene :heh: A, ehm, Dalekov... zadok??? :haha:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Predchádzajúci

Späť na Dogdancing & Trick Challenge