Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Dogfórácke DD videosúťaže

Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod moschino » Štv 05.02.2015 18:16

ako DogDancing Slovakia sme sa rozhodli opäť oživiť túto tému a spustiť nové kolo, pretože vieme, že sa tu medzi vami ukrýva kopec talentov :smile: Otvoria sa skúšobne ešte ďalšie 2 kolá, v prípade účasti a záujmu aj viac. Zmenia sa trochu pravidlá, otvárajú sa len 2 kategórie a to začiatočník a pokročilý

zapojiť sa môže každý :smile:

Novinkou je ešte to, čo môžu najšikovnejšie psíky získať. A to je Titul Master of tricks pre danú kategóriu :king: K titulu potrebujete nazbierať čo najvyšší počet bodov. Body sa budú udeľovať na základe vášho hlasovania na konci každého mesiaca tu na dogfóre. Video s najvyšším počtom hlasov v danej kategórii získa 2 body, video s druhým najvyšším počtom hlasov získa 1 bod. V prípade, že o challenge bude záujem, na konci roku získajú tri najšikovnejšie psíky titul Titul Master of tricks pre danú kategóriu a to buď gold, silver alebo bronze podľa počtu hlasov a krásnu kokardu :winner:

a hlasovať môže tiež každý z DF


Témy pre jednotlivé kategórie:

1. beginner - držanie paličky / dáždnika packou
2. advanced - všetky 4 packy v miske




2. kolo trvá do 5.3.2015 - do polnoci bude treba poslať videá, 6. sa spustí hlasovanie, ktoré bude trvať do 8.3. do 23:00. Najšikovnejšie psíky získajú body a budú tak bližšie k titulu :king:

Dúfam sa vám nová výzva páči a dúfam sa do nej s chuťou pustíte. Držím palce v tréningu, verím v perfektné výsledky :ahoj:

Taktiež píšte, ako vám to ide, píšte, ak si neviete s niečím poradiť a poradte tým, ktorí majú s tréningom problém :smile: Cieľom je sa zabaviť, niečo psíka naučiť, zamestnať mu hlavičku, podporiť vzájomný vzťah so psom, tiež navzájom si poradiť a podporiť dogdancing na Slovensku :dancing:
Naposledy upravil moschino dňa Pia 06.02.2015 12:58, celkovo upravené 2
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Vikiki22 » Štv 05.02.2015 22:57

A keď sa nám pes nezmestí do misky? Môžeme použiť aj lavór? :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod pigie » Štv 05.02.2015 23:14

Ja zas stale rozmyslam, ako sa da drzat palicka packou :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod moschino » Štv 05.02.2015 23:16

Jasne :yes: pointa je v tom, ze pes by sa mal naucit vliesy do krabice, potom do mensej a potom do mensej az napokon do niecoho uplne maleho, kde napcha vsetky 4 packy.
Je to super cvicenie na udrzanie rovnovahy, posiluje to svaly :jop:

Palicka packou tak, ze su ju psovi opries o rameno a on ju prichyti packou, aby nespadla. Ak bude treba, najdem aj ilustracny obrazok
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod zuzkabluzka » Štv 05.02.2015 23:16

Aj my chceme vyskusat "misku". Asi zacnem nejakou krabicou a potom to budem zmensovat. Neviem, ci by mi presli misky z kuchyne. :heh:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Tinka123 » Štv 05.02.2015 23:28

Ja som tiež rozmýšľala nad miskami z kuchyne ale keď som si predstavila akoby doma reagovali ma ten nápad prešiel. :lol:
My by sme skúsili asi obidve ak by sme teda stihli. :smile: Ešte doúčam ten úsmev na skle, dnes mu už bolo krásne vidieť zuby pri tréningu, že sme museli mať prestávku lebo som sa na ňom tak smiala. :heh:
A to držanie paličky, môže to byť napr. aj dáždnik? :smile:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod moschino » Štv 05.02.2015 23:45

Tinka jasne, moze byt cokolvek, kludne aj metlu :lol:
Ako mala ktabicka moze byt napr. plastova nadoba, kelimok zo salatu...

Tinka, urcite pokracuj, som zvedava na vysledok zubov :lol:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod Haleth » Pia 06.02.2015 3:38

Hmm... Hmmm....
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod moschino » Pia 06.02.2015 11:38

to držanie packou má vyzerať takto (jedna Baxyho stará fotka):
Prílohy
302241_2127778237777_117142922_n.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod clupko » Pia 06.02.2015 11:40

Offtopic: :oo: to tak maly psik udrzi tago? vsak to je hrozne tazke. wow, klobuk dolu :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod moschino » Pia 06.02.2015 11:48

je to trochu šikmo k podlahe a má to opreté o rameno. Packou sa to len pridržiava :yes:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod clupko » Pia 06.02.2015 11:59

viem, ze to ma oprete a je to sikmo, len mi to nejak nesedi ked vezmem do uvahy velkost toho taga a psika :lol: moj ma totiz problem udrzat aj plastovu tyc od mopu, hned s tym sekne, zatial vie pekne drzat len lahke dlhe palicky.. no mame co zlepsovat :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod pigie » Pia 06.02.2015 12:46

Tak a mna by ani nenapadlo, ze toto sa tym myslelo :oo: Mi to pride velmi tazke :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod moschino » Pia 06.02.2015 12:56

tak on má 7,5kg, nie je až tak malý :ha: Frap je polovica z neho

ono to nie je vôbec ťažké naučiť, bol to jeden z najľahších trikov, čo som Baxyho učila. Ak si odmyslím, že som musela naklikať to, aby sa nebál opretej palice a toho, ak náhodou padla na zem, tak samotný trik sa naučil za jeden asi 3minútový tréning. Za druhý druhú packu :yes:
Ale môže to byť individuálne, určite. Ťažké to ale nebude, učia sa to až aj šteniatka :yes: odporúčam začať ľahkou paličkou. Baxy udrží aj metlu, ale napr. dáždnik nie, bojí sa a drží veľmi zľahka a rýchlo to potom spadne. Neskôr sa dá prejsť aj na niečo ťažšie, napr. držanie nohy :angel:
Prílohy
FB_IMG_1423220188819.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trick Challenge 2015 - 2.kolo

Poslaťod clupko » Pia 06.02.2015 13:12

mna inak tiez prekvapilo ako rychlo sa to avery naucil. fakt v priebehu jedneho parminutoveho treningu pochopil princip, potom uz to islo lahko. my sme to ucili tak, ze najprv bola ta palicka vodorovne, len na nu vykladal packu, a postupne sme ju davali zvislejsie, az potom sme ju prestavali drzat.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Ďalší

Späť na Dogdancing & Trick Challenge