5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Dogfórácke DD videosúťaže

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Tinka123 » Ned 12.05.2013 17:19

Jéj krásne videjká. :lol: Ja som včera Lakiho chcela vyskúšať nose touch tak som nadstavila ruku povedala ťuk a on zrazu sa dotkol čumáčikom mojej dlane. Neviem z kade to vie. :ach:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Pon 13.05.2013 9:53

Stano, obe sú :jop: :aplause:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Nanda » Str 15.05.2013 9:11

Ahojte. Tak s nose touch sme celkom pokročili ale ešte na diaľku keď je target na zemi musíme docvičiť. :yes: A neviem či sa na 100% zúčastním. Pretože nemám ani čas na to natáčanie a ani niekoho kto by to natočil. A ani upraviť video pretože jedno dlhé by bolo určite viac ako 5min. :ua:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Tinka123 » Str 15.05.2013 16:51

Nanda ja mám tiež takýto problém, nemám čas, ani mi nemá kto pomôcť to natočiť a neviem upravovať video.
Tak že neviem či s toho niečo bude ale aspoň vieme nové triky. :smile:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod merri » Str 15.05.2013 17:42

Ja sa zucastnim s Roxynkou v easy - uz sa ucime nose touch, je to prva vec co ju ucim s klikrom a kraaasne jej to ide, a s Berry asi iba medium - zatial sme pracovali len na zvacsovani vzdialenosti pri obiehani, takze asi iba to. Chodzu vieme taku odflaknutu - teda u nas chodza spociva len v tom, ze ma ist po mojej lavej strane a kukat mi do oci, na presnu polohu pri nohe a obraty som strasne leniva :hi: Cize ako ciel si davam obiehanie z takych 10 metrov a obiehanie viacerych veci po sebe.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Str 29.05.2013 10:36

konečne sa mi podarilo nahrať videá. Mali sme na to len necelé 4 dni (2 víkendy) :ua:
1. Dunčidlo (nový strih si nevšímajte, dojdem domov a pes takto vystrihaný a zas pribratý :ach: ) - učili sme obiehanie úplne od začiatku. Prvé 2 dni (1. víkend) mu trvalo, kým pochopil, že o čo ide. Moja vzdialenosť od predmetu mohla byť max 1 - 1,5 m. Druhý víkend sme pokročili tak, ako je to vo videu. Už obehne aj viackrát, môžem byť ďalej a pracujeme aj na čo najširšom obiehanom predmete http://www.youtube.com/watch?v=zZ7V042NWgE

2. Beca už vedela obiehať predtým, teraz sme len trénovali čo najväčší predmet http://www.youtube.com/watch?v=17re1F44BBk

Nose touch ani chôdzu pri nohe sme nestihli :ua: Rušný mesiac a doma som bola len tieto dva razy
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Tinka123 » Str 29.05.2013 21:01

Vau!! Ide im to úžasne. :aplause: Zaujímavý je ten zostrih, to muselo byť riadne prekvapenie. :lol:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod stano269 » Pia 31.05.2013 22:22

strašne vela času som mal natočiť video, samozrejme ma to napadlo v stredu večer, a štvrtok a dnes lialo, tak iba strašne krátké a oničm video.. ale s jeho obiehačkami som úplne spokojný, vie ich perfektne aj keď to vo videu absolútne nevidno...

http://www.youtube.com/watch?v=YMYPl-0hwqU
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Pia 31.05.2013 22:54

Stano :aaa: :aplause: super!
taký krpec a ako mu to ide! :aplause:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod camon » Sob 01.06.2013 18:02

:oo: a ja zijem v tom ze mam cas do 5.6 :pac:
ak zajtra bude normalne pocasie skusime nieco natocit, aj ked sme trenovali presne 2x :lol: hned prvy vikend a trosicka vcera na dvore :ach:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod camon » Ned 02.06.2013 19:58

tak nase videjko v kategorii medium.
trenovali sme ozaj 2x, raz vo vnutri, raz vonku, koliam to asi ide tak nejak same :smile: trosku sme dotrenovali vzdialenost....a zrychlili...na to ze sme tomu venovali tak malo casu, som velmi spokojna
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Tinka123 » Ned 02.06.2013 21:19

My sme nestihli natočiť ale dnes sme mali vystúpenie pred rodinou a išlo mu to :jop: . Obiehal stoličky, stoly... som spokojná. :yes: camon úžasné video ide vám to :jop: .
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: 5. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod DeNnY » Ned 02.06.2013 23:28

Samozrejme, že som zase zabudla :ach: a tak som len zostrihala 2 asi 3 týždne staré videá, čo som našla v mobile :pac:
Kvalita otrasná, výkony nič moc, nose-touch natočený ani nemáme.. Hádam do tretice sa mi konečne podarí niečo vyprodukovať :heh:

http://youtu.be/jVIAPwGNUk4
DeNnY
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 798
Bydlisko: Lučenec

Predchádzajúci

Späť na Dogdancing & Trick Challenge