4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Dogfórácke DD videosúťaže

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod merri » Pon 08.04.2013 13:47

Ked budem mat na to cas, aby sme to dotiahli do nejakeho pozeratelneho stadia, tak asi aj natocim. :yes:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Lula » Pon 08.04.2013 18:02

hruska - malá je podarená :aaa: :hi:
Lula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Rimavské Brezovo

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Pon 08.04.2013 18:06

Už som si konečne kukla video s Hipkou :lol: :aplause:

Pridávam aj ja:
1. Dunčidlo - cúvanie: bolo celkom náročné naučiť Dunčiho urobiť kroky dozadu, pretože akékoľvek naznačenie, čo od neho chcem, tak si sadol na prdel a čakal, čo bude. Zadok prikovaný k zemi a musela som ho naučiť že nie sedieť, ale stáť. Potom pomaly cúvanie. Celkom trvalo, kým pochopil o čo ide, lebo zo začiatku vôbec nevnímal svoje nohy a že nimi ide dozadu :angel: Becie som to ani nedokázala za ten čas naučiť, ona nechápe doteraz :lol: Beca len sadne a sedí, môžem vykročiť proti nej, stáť jej pred čumákom a ona len sedí :pac:
http://www.youtube.com/watch?v=siIL-I2Z60k

2. Dunčidlo - panáčik - tiež celkom náročné :lol: Dunči nevedel vôbec udržať rovnováhu. Ale ako som prišla po pár týždňoch a išli sme trénovať znovu, zrazu to išlo :jupi: vie panáčika predo mnou, pri nohe a aj v domčeku. Na vzdialenosť odo mňa tak na cca 1,5m, viac ešte nie, ale budeme trénovať http://www.youtube.com/watch?v=6XeZtKQtt2g

3. Becie - panáčik - Becie panáčika už vedela predtým, teraz sme dotrénovali pri nohe, v domčeku a na väčšiu vzdialenosť. Teším sa hlavne z toho, na akú vzdialenosť sme sa dostali :smile: http://www.youtube.com/watch?v=Z7s7rWxKCNo&feature=youtu.be

Offtopic: Pri hudobnom podklade som sa nechala inšpirovať knihou, čo práve čítam :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Tinka123 » Pon 08.04.2013 20:01

Krásne videjká, moschino ten Becin kukúč na poslednej fotke vo videu. :haha: Super videjká!!! :jop:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod hruska » Uto 09.04.2013 10:42

takze predsa
aspon nesutazne, narychlo zbuchane, neviem editovat, aj v laptope mam asi iba 4 songy :ach: Iba chcem ukazat, ze opic chape a uz aj na dialku :aaa: Trocha ju vyhodil z koncentracie psi kamos dole, ale nakoniec sla dalej :lol: A nevsimat si moj ksicht co sa mihne a jej vyholene tucne brucho
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Cathie » Uto 09.04.2013 17:04

ona je tak uzasnaaaaa :aaa: este ako mykne obcas hlavou pred tym, ako sa da do panacika.. zeriem ju :haha: A drzi predne packy presne tak surikatovsky ako Story, hrozne sa mi to luuuubi :lol:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod hruska » Uto 09.04.2013 19:11

vdaka :) som rada, ze sme to zmakli, mne sa pri uceni trikov najviac osvedcilo zacat ucit, potom to nechat tak, bo zjavne sa jej to musi ulezat v hlavicke :heh: ale z tohto sa velmi tesim. Uz som skusala aj vonku pri inych psoch a dala to :aaa:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Uto 09.04.2013 20:12

paráda :aplause: :aplause: :aplause:
perfekntá je, ešte ako sa tvári :lol:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod merri » Str 10.04.2013 21:26

Tak ja som tiez (namiesto pisania bakalarky) natocila nesutazne videjko, co sa Berrynka naucila za nejake dva dni. :hi:

(formu si prosim nevsimat, to je moj prvy pokus o upravu videa)
Uplne ma prekvapila, ako rychlo sa zlepsuje. Toto bolo tocene vcera, a dnes jej to slo este lepsie, uz ziskava rovnovahu. (Aj ked dnes sa chuda raz prekoprcla cela dozadu na chrbat :pac: )
A inak aj vasim psom sa stava pri panackovani, ze zabudaju prehltat sliny a potom im zabehnu? :heh: Tu to je chvilu vidno aj na videu, ako ju potom pohladkam po hlave, najprv som nechapala co jej je, a potom mi doslo, ze to budu slinky.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Str 10.04.2013 22:48

:lol: sliny nie, ale Becie si niekedy tak privrie jazyk do zubov :joint: videjko :jop: možno za pár dní už bude panáčik aj na diaľku :no:

ja pridávam posledné video. Uff, teraz konečne sa nahralo. Cez víkend som sa rozhodla urobiť pokračovanie nášho Sám doma a vznikol Sám doma II. :lol: Škoda tých nekvalitných nahrávok. A trasľavých, keď som v jednej ruke držala foťák, miesto aby som ho niekam položila :pac: tak ale nejako som postrihala a výsledok je tu
je to k upratovaniu hračiek, ale upratovanie je až niekde za polovicou
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Keilly » Štv 11.04.2013 12:44

pridam sa aj ja, pri vypisani sutaze vedela Babushka spravit dozadu par krokov, ostatne sme dotrenovali :)
http://youtu.be/8ND3urvevX0
Keilly
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Nitra

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod DesertRose » Štv 11.04.2013 14:12

Takze my sa teraz zucastnime aj v easy aj v medium.
Na zaciatku to bolo s cuvanim trochu tazsie, pretoze sa Rosi pri jednom nacviku rozcuvala moc rychlo a nestihla som ju zabrzdit, tak vrazila do steny.Nasledky mozete vidiet aj na videu, ze sa oblizuje, ale tak budeme to este trenovat, a zlepsovat. S poprosenim sme nemali moc problemy, museli sme vsak trenovat rovnovahu.

http://www.youtube.com/watch?v=IfvcKO7f ... e=youtu.be
*Čím viac spoznávam ľudí, tým radšej mám psov*
*Myslíš si, že psi nevedia počítať? Zavolaj si psa, pred ním si daj do ruky dve piškóty a daj mu len jednu...*

http://www.youtube.com/watch?v=woqqiXkrf6M
DesertRose
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Bratislava, Stare mesto

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod DesertRose » Štv 11.04.2013 14:25

Nanda píše:To sme cvičili na párok tak bol šťastný :smile: Zajtra pokračujeme v tréningu.
Konečné súťažné video. Ďakujem Lule za zostrih :hi: - http://www.youtube.com/watch?v=xKsG-wat ... e=youtu.be



Nadherne :O :))) to mas zlateho retrievera?

lulu939075 píše:My sme včera s Angie skúšali to cúvanie, sama mi cúvať nechcela :ua: tak sme prešli na cúvanie do domčeku čo celkom rýchlo pochopila a potom cúvanie na nejaký predmet čo ani za boha nechcela robiť ani chápať a strašne som ju "trápila" že to od nej chcem. Nakoniec prišla na princíp a strašne sa tešila :lol: Budeme pokračovať, dúfam že sa nám podarí aj to cúvanie na povel. S Chriskom sme zatial skúšali panáčika no bezúspechu, pokial ho nedržím neurdží sa na nohách teda ani sa nechce udržať, tak som to skúšala tak že bol predomnou a aby sa mi oprel o nohy a pri tomto cviku mu to šlo dokonca raz to urobil aj sám ale po po pár kúskoch stratil uplne chuť pracovať a jediné čo riešil je ako sa dostať prečo od mojich nôch a rýchlo dostať pamlsok. Nepáči sa mu tento cvik lebo dlho trvá a nemôže rýchlo pohltať pamlsok :hmm: Strácam absolutne nervy pri nom :plac:



Angie je sikula, Rosi mi nechcela robit panacika v domceku :hi:
*Čím viac spoznávam ľudí, tým radšej mám psov*
*Myslíš si, že psi nevedia počítať? Zavolaj si psa, pred ním si daj do ruky dve piškóty a daj mu len jednu...*

http://www.youtube.com/watch?v=woqqiXkrf6M
DesertRose
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Bratislava, Stare mesto

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Nanda » Štv 11.04.2013 17:58

DesertRose - Kríženec zlaťáka :yes: A ďakujeme.
moschino - úplne super, bomba špica video :aaa:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: 4. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod camon » Ned 14.04.2013 12:58

tak nas panak :smile: zacali sme tak podstivo trenovat presne pred 2 tyzdnami, odvtedy spravila velky pokrok :smile:
bonus sme zacali vcera o polnoci :ach: preto je to zatial len ako bonus...

camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing & Trick Challenge