3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Dogfórácke DD videosúťaže

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Rehssi » Sob 23.02.2013 22:16

My len tak skromne
Najviac co sme sa zvladli naucit je ze obaja udrzia naozaj moc chutnu mlsku- domacu pecienkovu synchronne vedla seba. Bol to skor kurz sebaovladania, balansovat im moc neslo, neudrzia nic klzke. Pudlik vie drzat veci na cumaku a na hlave a Loty aj na zadku ked je v poklone. Na vratkejsich veciach este popracujeme :smile:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Sob 23.02.2013 22:50

konečne sa mi nahralo na youtube video...
Musím povedať, že to nie je zrovna Baxyho obľúbený cvik :ua: Tvári sa pri ňom niekedy tak trpiteľsky :pac: Chytiť mlsku z nosa do papule vedel volakedy dosť dávno, ale potom zabudol, nevedel čo od neho chcem, ale potom sme to učili znovu. Dokonca sa mu podarilo chytiť 2 mlsky z hlavy do papule, že ako, to mi je doteraz záhada, hlavne že mal len držať a nie ich chytať :pac: ale pažravec si ich dokázal vyhodiť z hlavy tak aby ich chytil
http://www.youtube.com/watch?v=gn29GZgvxrc&feature=youtu.be
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Ned 24.02.2013 0:38

Menšia zmena plánov:

Z dôvodu, že viacero ľudí písalo, že nestíha urobiť video do termínu, posúva sa termín na odovzdanie videí tohto kola o týždeň - do 3.marca 2013 (nedeľa) do polnoci :ahoj:

Takže ak má ešte niekto chuť, môže sa pridať, natrénovať niečo nové a prípadne aj niečo vyhrať :no:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod NoRa » Ned 24.02.2013 10:35

My sa tentokrát nakoniec nepripojíme, tento cvik Sally natoľko nemusí, že neplatí na ňu ani len surové mäsko :D je to ešte na dlhé lakte,,,
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod camon » Ned 24.02.2013 21:02

Baximu to ide skvele :jop:

mne sa konecne podarilo dorobit videjko aspon na balans, medium pridam neskor, este chcem nieco dotocit.

takze, balans sme zacinali trenovat uplne od zaciatku a ani som netusila ako rychlo Hip pochopi co od nej chcem, aj ked to nadhodenie mnamky a chytenie do papulky nam tak skoro nehrozi :lol:
ale tak posnazili sme sa a tu je vysledok:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Ned 24.02.2013 21:22

super :jop:
To s miskou obdivujem :poklona: Baxy by nedržal, keby naňho položím jeho misku. A keby do nej ešte niečo nalejem, to by hneď musel senzoricky ohodnotiť, že čo to je :aaa: :pac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod zuzkabluzka » Ned 24.02.2013 21:24

moschino, super video, ale to už je nejaký vysoký level na nás... :lol:
aj hipp bola super... musím aspoň vyskúšať, či také niečo krpec zvládne :smile:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod camon » Ned 24.02.2013 21:32

no ja som zistila ze ked lejem tak ze to ona nevidi, tak jej to nevadi :lol: mam jedno videjko aj take ze to lejem popred nu a to sa mrvila, lebo chcela vediet co robim....
a ta miska to je z detskych cias, uz ju nepouzivam, len na cvicenie, to by som ju musela naplnit aspon 5x aby sa Hip najedla :lol:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 01.03.2013 17:27

Mňa skoro šlahlo...pred pár dňami sa mi podarilo vymazať náš youtube kanál :prd: . Myslela som, že ma porazí, všetky naše videá sú fuč :plac: . Našťastie tie s challengov sú ešte uložené :ha: .
Čiže založený nový účet a tam budú pribúdať nové videjka. Tak rovno pridávam naše balansovanie do kat. hard.

Čo sa týka samotného balansovania, tak to sme už ovládali, preto sme sa naučili nové spôsoby. A to chôdzu s balansovaním, potom držať predmet na špičke nosa, na labkách v panáčiku a naj oriešok bolo asi držať na hlave pohár, keď som doň liala vodu.
http://www.youtube.com/watch?v=hTUcyrSe2Wk
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod camon » Sob 02.03.2013 19:05

tak pridavam aj medium, nie je to take ako som chcela,ale tak tolko sme stihli nacvicit, doma jej to uz ide celkom fajn, vonku treba dotrenovat, na nerovnom povrchu a troska viac sustredenia, ale som s nou spokojna :smile:
zacinali sme cvicit od zaciatku, t.j. dat labky na moje nohy, jedna labka jej sla ale druhu nijak nechapala kam ma dat, tak som nasla na nete videjko ako to natrenovat, a zafungovalo dost rychlo :smile:
no a potom to uz celkom slo, prve krocky....

camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Sob 02.03.2013 19:49

Vicky, úplne perfektné :jop: kolbúk dolu, čo s Classy dokážete :poklona: balans na packách úplne obdivujem

camon :jop: :jop: páči sa mi, ako si to Hipku učila. s targetom :smile: ja som ani jedného psa neučila s targetom packy na packy
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod camon » Sob 02.03.2013 20:22

ja som skusila toto lebo inak mi davala na nohu len jednu packu, alebo potom obe packy na jednu nohu a takto to pochopila velmi rychlo
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Wickyy & Classy » Sob 02.03.2013 22:43

Nám to posunutie dátumu prišlo celkom vhod. Tak sme ešte čo to spráskali s úklonom. :prd: Rozmyslela som si to až po tom, čo sme natočili balansovanie. A dosť som váhala, či ho sem dať, kedže predsa len to je easy a my by sme tu teoreticky nemali, čo hľadať. Ale zostávali nám ešte cca dva týždne, tak sme sa do toho pustili.

Lenže úklon sme už ovládali a preto som sa ho snažila spojiť s čo najväčším počtom iných pvkov. Žiaľ úklon plazením vpred a dozadu sme už nejak poriešiť nestihli. Mala som to prudko v pláne, začiatky máme, ale je to ešte kostrbaté, skrátka, nedá sa to brať ako dotiahnutý prvok.
Spájanie prvkov nebolo až také ťažké. Zapojili sme tam mrtvolku, hanbenie sa na obe strany, vyplazovanie jazyka, kývnutie hlavou do ľava, prekladanie labiek, položiť hlavu na zem a vysielačku. Pri P nohe, Ľ nohe, predomnou a zamnou. Celý ten čas sme sa však mordovali s poklonou na chrbte. Automaticky, ako mi pes vyskočí na chrbát, začne si sadať a robiť panáčika. S tým sme sa pekne dlho trápili, no ale výsledok už nejaký je a to aj s otočením na chrbte a úklon do druhej strany. To ma potešilo najviac, lebo som to iba zo srandy chcela vyskúšať, že čo to dá, a ono vydalo :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=PmhiQ4VS-tQ
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Ned 03.03.2013 0:42

Wickyy & Classy píše:Celý ten čas sme sa však mordovali s poklonou na chrbte. Automaticky, ako mi pes vyskočí na chrbát, začne si sadať a robiť panáčika.

mne zas pes nechce robiť na chrbte panáčika, stále ide do poklony :pac: ale s poklonou chrbtom od seba, tak to :poklona: :aplause:
Naposledy upravil moschino dňa Ned 03.03.2013 22:59, celkovo upravené 1
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 3. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Borderka-Brita » Ned 03.03.2013 8:38

Tak tu je naše video: Mediu - packy na packy

http://youtu.be/LN_jTCXYtSI
Borderka-Brita
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73
Bydlisko: Trnava

Predchádzajúci

Späť na Dogdancing & Trick Challenge