1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Dogfórácke DD videosúťaže

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Margita » Pia 14.12.2012 23:43

ved o nic nejde :smile: aspon by to bolo take plynulejsie,
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Pia 14.12.2012 23:54

Tak nejde o nič vlastne, ale ľudí to aspoň o niečo viac motivuje k tomu, aby to naučili :nwm: či? Lebo mne je ako jedno, môžem dávať témy :nwm: skôr nech sa vyjadria ďalší, ako to chcú.

alebo by sa dala ako "odmena" pre najšikovnejších nejaká vecná cena? O nič veľké by sa nejednalo (kedže by som na to nemala :hi: ) Že by tá výhra bola, ak ten daný psík dosiahne najlepší výsledok vo svojej kategórii aspoň 2x? :nwm:

Celé sa to koná pre vás, tak ma zaujímajú vaše názory :nwm: Hm? Radšej chcete vyberať ďalšiu tému alebo skôr nejakú minivýhru? :nwm:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Mage » Sob 15.12.2012 0:29

ak by ludia chceli (ak by to povazovali za vyhru) mozeme ich uvadzat na nasom webe ako vitazov mesiaca :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Tiny & Teddy » Sob 15.12.2012 0:52

Ako mne bude úplne stačiť ak bude niekto dávať témy (však môžme sa poprípade na nejakej aj dohodnúť, nie? :smile: )
Pre mňa je výhra keď sa dokopem k cvičeniu niečoho čo nám nejde a nieto ešte ak sa nám to podarí aj naučiť :smile:
A túto tému berem ako super motiváciu.

ak by ludia chceli (ak by to povazovali za vyhru) mozeme ich uvadzat na nasom webe ako vitazov mesiaca :smile:


Dobrý nápad :jop:
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Mage » Sob 15.12.2012 9:33

Peti zaloz potom asi vlastnu temu na hlasovanie :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod lulu939075 » Sob 15.12.2012 9:40

ja neviem ci stihnem natocit video :ua: teraz utekam na cvicak potom idem do prace.

Ale suhlasim s tym nech sa vyberie vitaz, ale temu davať nemusi, napriklad ja keby som vyhrala co sa teda nestane lebo peta saucila baxyho viac ako ja :lol: a vlastne aj ostatní , ale keby bolo keby tak by som asi nevedela zadať tému, a kedže vieme málo trikov určite by som dala ničo čo už všetci viete....
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod moschino » Sob 15.12.2012 10:38

Mage píše:Peti zaloz potom asi vlastnu temu na hlasovanie :smile:


ok :yes:

lulu939075 píše:napriklad ja keby som vyhrala co sa teda nestane lebo peta saucila baxyho viac ako ja :lol:

to sa neboj, lebo ako som písala predtým, aby ľudia brali do úvahy aj pokrok daného týmu :smile: ak aj Baxy vie napr. držať predmet aj 10 sek, ale učíme sa to pol roka a počas mesiaca, kedy je Challenge sme sa posunuli vpred len o kúsok a niekto má psa, čo nechcel nikdy nič vziať po papule ale len za ten jeden mesiac sa to naučil a dokonca to drži aj pár sekúnd, tak verím, že ľudia vidia, kto urobil väčší pokrok v tréningu za ten mesiac :smile: nie? :nwm: :no:

A ak nestíhaš natočiť, tak sa bude rátať aspoň to, čo si robila na začiatku, hm? :nwm:



a ešte, ja sa k tomu prikláňam takto: necháme to tak, ako to bolo? Víťaz vyberie ďalšiu tému? Ak náhodou nebude vedieť vybrať / nebude mať nápad alebo sa tu do požadovaného času nevyjadrí (ten jeden deň), čo by mala ďalšia téma byť, tak sa proste vyberie zaňho :nwm: zas tie 3 dni (hlasovanie 2 dni a výber ďalšieho prvku 1 deň) to nie je nejaké veľké zdržanie, veď sa nikam neponáhlame :lol:

a najlepší by boli uvedení na stránke aj s odkazom na videá :nwm: + každý, komu sa podarí vyhrať v nejakej téme aspoň 2x dostane malý darček - známku pre jeho psíka s menom a číslom a nejaké mlsky :smile:
čiže by bola výhra aj výber ďalšieho prvku :smile:

(už je asi aj tak neskoro meniť pravidlá prvého kola, preto to, ak si viacerí myslíte, že to má byť inak a dohodneme sa teda na iných pravidlách, tie budú platiť do ďalšieho kola. V tomto to necháme tak, ako to je a ako boli všetci informovaní - teda výber do ďalšieho kola + sa bude počítať víťazom prvý bod :smile: )
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod lulu939075 » Sob 15.12.2012 14:36

tak som to stihláá aj ked iba lajdácky ale nech sa páči naše video. My sme začínali uplne ale uplne od začiatku kedže Angie je odporca držania čohokolvek v papuli okrem jedla a mojej ruky občas. Zamerala som sa hlavne na držanie, neskor sme riešili aport, dvihanie zo zeme a uplne na záver už aj triky aaaa výsledok no ved posudte :aaa:

lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Momoo » Sob 15.12.2012 16:47

Tak my sme sa uvedomili až moc neskoro, video natočiť nestíhame :lol: Nevadí, pivot sa nám zlepšil oveľa, je plynulejší, Momo už nerobí blbosti (ako napr. postaví sa všetkými štyrmi na dózičku, na ktorej sme cvičili a točí sa tak :lol: ) a rada by som z neho neskôr naučila heelwork :smile: Dúfam, že sa zapojíme do ďalšieho kola už aj s videom teda.
Momoo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 284
Bydlisko: Nitra

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Rehssi » Sob 15.12.2012 21:22

mňa to mrzí, ale tiež sa nestíham zapojiť, video natočím, motivovali ste ma a už sa na neho teším :hi: , no žiaľ až ďalší víkend.
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Riky » Sob 15.12.2012 22:43

My tiež nestíhame natočiť video, tento týždeň máme fakt frmol a aj počas celého tohot mesiaca sme akosi nič, žiaľ, nestíhali, pretože ako by sa vrece roztrhlo s povinnosťami, či už do školy, alebo sme s Quinceym riešili sústredenie a podobne. Každopádne nápad nám veľmi pomohol. S pivotom sme skutočne pohli, aj napriek tomu, že sme cvičili len keď bola chvíľka času a v nesení predmetu sa tiež zlepšil, hoci práce pred sebou máme kvantum. No už to, že sme sa tomu začali skutočne venovať, nie len v rámci toho, aby predmet doniesol a predsadol, vidno, že tomu skutočne chápe oveľa lepšie, a to je pre mňa ten najväčší úspech :smile: Dúfam, že nabudúce sa zapojíme už aj videom a serióznejšie, pokiaľ možno :-D
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Cathie » Ned 16.12.2012 0:20

Tak odo mna 2 videjka, este stiham :smile:

Ako to bolo u nas na zaciatku? Dlhuuuu dlhu dobu sa trapime s drzanim predmetu, v poslednom case sme sa tomu nijak nevenovali, pretoze uz som nevedela, akym sposobom to skusat ucit.. Na zaciatku to teda vyzeralo tak - Story bola ochotna (znechutene, ale poslusne) drzat v papuli hracku, pripadne este lahsiu drevenu cinku, ale pomerne rychlo pustala.

Tu je video z nasho treningu drzania roznych predmetov - nie je to zrovna nadsene, ale podla mna sa iba ksichti, lebo cim "horsi" predmet, tym viac pamlskov dostane :heh: Su tam popisane, pretoze video nie je velmi kvalitne a nie vzdy sa da poznat, co to je.
http://www.youtube.com/watch?v=nQnt_kRUqVI

A tu je video z nasho cvicenia pocas drzania predmetu - zatial to funguje iba na zaklade hry a s lahsimi hrackami, ktore sa dobre drzia, vela prekusuje, ale som rada, ze s tym robi vobec :no: z nejakeho dovodu som zabudla do toho videa dat cuvanie.. nevadi no :pac:
http://www.youtube.com/watch?v=U5vxTjjl82o
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod Keilly » Ned 16.12.2012 0:37

Pridavam video aj ja, ale bohuzial sa nam podarili iba 4 treningy za cely mesiac :ua:
po zverejneni temy sme zacinali celkom od zaciatku (od naklikania palicky) a dostali sme sa po podrzanie predmetu par sekund v papulke so sadnutim :smile: takze pre nas celkom velky uspech :smile:
http://youtu.be/-7lsbBaggQw
Keilly
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Nitra

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod NoRa » Ned 16.12.2012 0:44

Keď sme začali učiť pivot, tak na moje prekvapenie Sally rýchlo pochopila, čo od nej chcem a po krátkom čase tento povel vykonávala sama bez mojej pomoci :smile: Nakoľko však nemám prax v strihaní videí tak je to tak kadejako pozliepané a niekde, kde sa mi aj dva krát otočila tak sa mi to podarilo zostrihnúť tak, že to vyzerá ako keby len raz,,, :D však posúďte sami,,, no a na konci som vyskúšala dať povel pivot bez krabice :ha:

NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: 1. kolo Dogdancing & Trick Challenge

Poslaťod camon » Ned 16.12.2012 9:08

sikovne psicky :aplause:
mne sa neskutocne paci ako vonku nemaju problem vziat do papulky takmer cokolvek, a tu pri cviceni, takmer kazdy jeden psik, ako nahle sa dalo tak ten predmet doslova vyplul :heh:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing & Trick Challenge