Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Koco23 » Pia 03.11.2017 20:10

ne praveze toto mi prislo logicke a jednoduche al proste ku chovatelskemu minimu potrebujem nieco take vediet a zaroven ma trosku zarazilo ked s istotou mi pan povedal ze moja fenka nebude davat biele stenata... a toto ma praveze pribrzdilo a zacalo ma to viac zaujimat ale viacmenej ste mi velmi pomohli a v podstate som to dobre chapal len teraz som si to presiel v konkretnych detailoch :) ale genetika je zlozita vec a preto som zhanal dalsie info, dakujem
Koco23
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Elis » Pia 03.11.2017 20:24

Koco23 píše:ze moja fenka nebude davat biele stenata...


chytri lide rikaji, ze když se nebudou spojovat dva bile vyzname znakovani jedinci, je pravdepodobnost bilych stenat nulova?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Koco23 » Pia 03.11.2017 20:36

Elis píše:
Koco23 píše:ze moja fenka nebude davat biele stenata...


chytri lide rikaji, ze když se nebudou spojovat dva bile vyzname znakovani jedinci, je pravdepodobnost bilych stenat nulova?


... ... ano rozumiem no preto mi to nedalo ...
Koco23
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Elis » Pia 03.11.2017 20:48

dej fotku :-D
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Koco23 » Sob 04.11.2017 10:22

Elis píše:dej fotku :-D

23224729_10210488451181960_81510098_o.jpg

23261878_10210488451301963_1962086991_o.jpg

23269630_10210488451261962_552277984_o.jpg
Koco23
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Margita » Sob 04.11.2017 10:25

Aké ma krivé nohy
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Koco23 » Sob 04.11.2017 10:29

Margita píše:Aké ma krivé nohy


jj ona je dost v zlom stave :( ... asi pred rokom som ju vychudnutu prevzal od znameho a pomaly sa davame dokopy, len mna hlavne zaujima ta dedicnost, kedze mi tak bolo povedane a tie farby ma zaujimaju aby som v tom mal jasno... tato fenka nieje ani uchovnena a ani nebude co je na jej rodokmen skoda, ale tak bola zanedbana :(
Koco23
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Elis » Sob 04.11.2017 10:49

Koco23 píše: len mna hlavne zaujima ta dedicnost, kedze mi tak bolo povedane a tie farby ma zaujimaju aby som v tom mal jasno


ona mema zas tak malo bílé na sobě ale :nwm:
z pohledu boxerkare teda asi ma bílé malo :-D tam se chce vic, ale z pohledu dedicnosti a mozneho narozeni bílých potomku mi prijde oznakovana dost :no:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Margita » Sob 04.11.2017 11:01

A prečo tam to zaujíma v súvislosti s nou,ked šteňatá mat nebude?
Ci len tak všeobecne?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Koco23 » Sob 04.11.2017 11:10

Margita píše:A prečo tam to zaujíma v súvislosti s nou,ked šteňatá mat nebude?
Ci len tak všeobecne?


lebo predtym som sa zacal zaujimat o to hlbsie a hlavne sa zaujimam aj o kupu steniatka ku nej, s ktorym by som chcel pracovat na skuskach, prip. vystavach a chcem si spravit chovatelske minimum v klube a v este predtym som diskutoval o nej, ze ako je na tom a pod. a hoci mi ju nevylucili, nevideli ju este nazivo a kedze bola zanedbana, tak urcite nema na to byt uchovnena a tak nema zmysel na nej stavat, hoci ma rodokmen velmi kvalitny a je to velka skoda, no ona ma 28 mesiacov a doteraz ziadna skuska, ziadna vystava a vidite aj podla tychto fotiek, ze asi uplne v poriadku nebude...

Dokonca som jej pred tyzdom bol spravit aj vysetrenia, lebo chcem aby som vedel co a ako a ako to funguje, a ma DBK, DLK aj spondylozu...

no ale vratme sa spat, v chovatelskom minime je nieco ako tema dedicnost sfarbenia boxerov a pod... a ze vsetko je na internete ale nejako som to nemohol najst (mozno som len nevedel ako kde) a tak som objavil toto forum a tak sa zaujimam tu... a podla jej fotky mi bolo povedane ze ona napr. by nemala davat biele stenata a mne to neislo nejako dokopy kedze biele znaky ma ako vidite ... :)

mam tuto fenku rok a tento posledny rok sme viacmenej pracovali na vahe, zdravi a pod a zaujimam sa o plemeno cim dalej tym viac, lebo mi je sympaticke a preto takto nejako...
Koco23
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Margita » Sob 04.11.2017 11:15

Tak super,konecne niekto normálny
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Koco23 » Sob 04.11.2017 11:28

Margita píše:Tak super,konecne niekto normálny


tak zase normalny jak normalny, moje oblubene plemeno je CSV, som na nich zavisly, hoci som sa nikdy k nim nedostal, no kontaktoval som uz viackrat jednu chovatelsku stanicu ohladne chovu a pod... dokonca uz som premyslal aj nad kupou ale povedal som si ze najprv nazbieram potrebne skusenosti a v tom svagor, ktory dostal tuto fenku boxera do opatery (s ktorou mal pracovat dalej, no nevyslo :( ) uz sa nezaujimal a zaroven dokonca odisiel pracovat do Nemecka a fenka tu ostala a bola na tom uz tak ze bud nieco niekto alebo odstrel a tak sa jej venujem ja a cim dalej tym viac studujem toto plemeno a zaujimam sa o neho, lebo som si ho oblubil a pomaly sa posuvam nielen spoznavanim ale aj zistovanim co a ako funguje ... a tak nakoniec nebudem mat CSVcko ale si zaopatrim, mozno buduci rok z nejakeho zaujimaveho vrhu, steniatko boxera... a tympadom bude mat aj tato fenka partaka a zaroven steniatko v nej akusi opateru :) a ako som uz spominal momentalne si chcem spravit chovatelske minimum a zaroven som nedavno poslal prihlasku do slovenskeho boxer klubu a najblizsie konecne navstvim vystavu v Nitre 9-10.12 (pokial sa nic nezmeni) a uvidime ako to pojde dalej... :)
Koco23
Okoloidúci
 
Príspevky: 17

Re: Nemecký boxer / Deutscher Boxer (FCI)

Poslaťod Slausa » Sob 04.11.2017 12:51

Offtopic: :jop: prístup
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI