Slovenský čuvač (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod doublemoon » Pia 29.11.2013 17:23

halóó priaznivci čuvačov. :ahoj:
"Takže toto je láska - myslí pes, so slzami v očiach, poddane vrtí chvostom. Lebo čaká niekoho, čaká na človeka. S ničím iným sa nezaoberá, ani vlastným životom, len čaká na niekoho, kto možno nikdy nepríde." István Békeffy
doublemoon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: svet. [SK: DS]

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod Peter714 » Pia 06.12.2013 20:30

Ahoj ja mam čuvača :smile: akosi inač tato temu na tejto stranke zamrzla :ua:
Peter714
Snoopy
 
Príspevky: 118

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod Shysietala » Sob 28.12.2013 14:05

Tak je konečne chladnejšia a beháme po vonkuuu.
B&A&L
Shysietala
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Bydlisko: Bratislava

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod kubi » Ned 29.12.2013 13:36

Par historickych fotiek :smile: :jop:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Dnes uz pomerne vzacne fotky z pracovnej sucasnosti :smile:
Obrázok
Obrázok
kubi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod doublemoon » Štv 02.01.2014 20:54

krásne fotečky. :smile:
"Takže toto je láska - myslí pes, so slzami v očiach, poddane vrtí chvostom. Lebo čaká niekoho, čaká na človeka. S ničím iným sa nezaoberá, ani vlastným životom, len čaká na niekoho, kto možno nikdy nepríde." István Békeffy
doublemoon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: svet. [SK: DS]

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod doublemoon » Štv 02.01.2014 21:03

ahojte. aby sme to tu rozbehli, mám pár otázok:
- používate náhubok? aký?
- dostávajú Vaši miláčkovia výživové doplnky? ja mu chcem dať canvit Chondro na kĺby (myslím že je už najvyšší čas aby sme predišli problémom, má 4 mesiace) a uvažujem aj nad Canvit Junior (alebo podobný komplexný doplnok) Čo si o tom myslíte?
- venujete sa nejakým aktivitám? uvažujem nad agility niekedy na jar.. :smile:
PS Šťastný Nový Rok Vám prajem :ahoj:
"Takže toto je láska - myslí pes, so slzami v očiach, poddane vrtí chvostom. Lebo čaká niekoho, čaká na človeka. S ničím iným sa nezaoberá, ani vlastným životom, len čaká na niekoho, kto možno nikdy nepríde." István Békeffy
doublemoon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: svet. [SK: DS]

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod Peter714 » Sob 04.01.2014 21:30

nahubok mame klasicky železny košik , na listku boli napisane plemena slovenský čuvač , rotwieler, tibetska doga ,, zvlastne :lol: dostaval vyzivove doplnky na klby ako sa volali neviem presne , davame surove kosti aj s klbmi a masom takze tam ma tiez potrebne veci :smile: a aktivity prechadzky a hranie s loptpu alebo lanom :smile: pekne historicke fotky a aj tie novsie z prace cuvaca skoda ze takych je malo
Peter714
Snoopy
 
Príspevky: 118

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod doublemoon » Pon 06.01.2014 21:12

hej hej našla som na nete také náhubky..tak nebudem ďalej hľadať :) a kedy ste skúšali náhubok prvý krát?
"Takže toto je láska - myslí pes, so slzami v očiach, poddane vrtí chvostom. Lebo čaká niekoho, čaká na človeka. S ničím iným sa nezaoberá, ani vlastným životom, len čaká na niekoho, kto možno nikdy nepríde." István Békeffy
doublemoon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: svet. [SK: DS]

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod Peter714 » Pia 10.01.2014 20:13

to uz veru presne neviem , viem ze uz bol dost velky asi po vyse ako polroku, ale moc casto ho teraz nenosime chodim s nim na dlhom voditku 5m a pustim ho len tam kde vidim do dilaky a kde hlavne nieje zver ani psy ani ludia :smile: ale ako na nahubok si celkom rychlo zyvkol ale nikdy ho nemal moc rad takze neni nadseny ked ideme napr k veterinarovi a ma ho mat na nose a obcas skusa dat dole
Peter714
Snoopy
 
Príspevky: 118

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod mint_blossom » Pon 13.01.2014 10:06

doublemoon píše:ahojte. aby sme to tu rozbehli, mám pár otázok:
- používate náhubok? aký?
- dostávajú Vaši miláčkovia výživové doplnky? ja mu chcem dať canvit Chondro na kĺby (myslím že je už najvyšší čas aby sme predišli problémom, má 4 mesiace) a uvažujem aj nad Canvit Junior (alebo podobný komplexný doplnok) Čo si o tom myslíte?
- venujete sa nejakým aktivitám? uvažujem nad agility niekedy na jar.. :smile:
PS Šťastný Nový Rok Vám prajem :ahoj:


Ahoj,
- my nahubok nepouzivame, pride mi to zbytocne trapenie, mame len nylonovy, ktory berieme vetovi ak by nahodou....
- nasmu sme davali Alavis 3, myslim, ze v pohode

A odkial mas cuvacika?
mint_blossom
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod rudy555 » Uto 14.01.2014 10:17

Ahojte ako chováte čuvačov máte ich aj v koterci ? Narobí toto plemeno velký neporiadok po dvore?
rudy555
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod doublemoon » Uto 21.01.2014 23:47

mint_blossom píše:Ahoj,
- my nahubok nepouzivame, pride mi to zbytocne trapenie, mame len nylonovy, ktory berieme vetovi ak by nahodou....
- nasmu sme davali Alavis 3, myslim, ze v pohode
A odkial mas cuvacika?


ahoj,
náhubok chcem aj ja len tak raz za čas keď chceme niekam cestovať alebo k veterinárovi..a už bude na čase si na to zvykať preto chcem kúpiť. A na kĺbiky dávame BiocalPlus - len kalcium a želatínka ako doplnok stravy.

Môj malý je z jednej juhoslovenskej dediny, od rodiny, kde majú párik čuvačov bezPP, skôr množitelia.. Malého som kúpila keď som ešte nevedela prečo majú psi PP a kto sú "množitelia" zarábajúci na šteniatkach.. Bolo to len pred 4 mesiacmi ale už by som takých ľudí nepodporovala.. Čo už, čuvačika určite nevrátim, je zlatý krásny a typický čuvač. :)
"Takže toto je láska - myslí pes, so slzami v očiach, poddane vrtí chvostom. Lebo čaká niekoho, čaká na človeka. S ničím iným sa nezaoberá, ani vlastným životom, len čaká na niekoho, kto možno nikdy nepríde." István Békeffy
doublemoon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: svet. [SK: DS]

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod doublemoon » Uto 21.01.2014 23:52

rudy555 píše:Ahojte ako chováte čuvačov máte ich aj v koterci ? Narobí toto plemeno velký neporiadok po dvore?


Ahoj,
no moje šteniatko je cez deň vonka voľne na dvore a v záhrade.. a večer vnútri. Neporiadok robí ako iné šteniatka, na trávniku ani nie, skôr v záhrade občas niečo zahrabáva občas vyhrabáva, ale keďže sme ho zaobstarali na jeseň a ešte nevidel záhradu na jar a leto tak neviem čo to spôsobí keď budeme mať zasadené a aj kvety rozkvitnú.. Dám vedieť :D Voliéru bude mať havo časom..niekedy.. :)
"Takže toto je láska - myslí pes, so slzami v očiach, poddane vrtí chvostom. Lebo čaká niekoho, čaká na človeka. S ničím iným sa nezaoberá, ani vlastným životom, len čaká na niekoho, kto možno nikdy nepríde." István Békeffy
doublemoon
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: svet. [SK: DS]

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod michaela123 » Str 05.03.2014 19:15

Áno ja mám fenku Slovenského Čuvača :smile:
michaela123
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Slovenský čuvač (FCI)

Poslaťod Lili Grace » Str 19.03.2014 23:28

Tak my se hlásí po dlouhé době :-) Máme vytvořenou stránky na FB, kdyby se chtěl někdo mrknout na fotky
https://www.facebook.com/darwinzesmrckovadvora
Lili Grace
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59
Bydlisko: Česká republika

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI