Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Poslaťod verca » Ned 19.08.2007 23:06

no ona neni tak celkom moja ma ju moja starka ale stram sa o nu a mam ju strasne ,strasne rada.Ma 20 mesiacov ovlada povely:sadny,lahni,labku,zostan take zakladne je to moj maznacik a chcela by som od nej steniatka ale zatial sa nam nedari :ua: ale dufam ze sa dockam :jupi:

kto ma s tymito psikami nejake skusenosti rada si s nim pokecam :vykricnik:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod gargusova » Ned 26.08.2007 12:13

Zdravím,
Ja som Tereza a berňákom sa venujem už od roku 1990. Mam choveteľskú stanicu Z Gemerskej Polomy.
gargusova
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14
Bydlisko: Gemerská Poloma

Poslaťod Sirík » Ned 26.08.2007 13:54

gargusova píše:Zdravím,
Ja som Tereza a berňákom sa venujem už od roku 1990. Mam choveteľskú stanicu Z Gemerskej Polomy.


BSP su nadherne psy :smile: ja som vam uz pisala aj mail :smile: vtedy ked som si pytala povolenie ale v buducnosti by som chcela mat bsp od vas - fenku za dva alebo tri roky.


pepe1707 píše:moja kamoska mala bernskeho salasnickho ale sa jej obesil... chudatko :plac: bol to strasne jkrasny pes ale aj u nich podla mna veôla trpel lebo bol priviazany na retazy... a v taklom koterci bol ci je leto alebo zima .... a ani na prechadzky moc nechodili :( chudatko Obrázok



to su blbi ludia ale tym dedinskym ludom nevysvetlis :hmm: oni tu hlupost maju v krvi :hmm: psy na retazi..utopene steniatka a maciatka...oni su nenormalny..teda nie vsetci ale vacsina hlavne ti starsi
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod Saba » Pon 03.09.2007 13:15

Zdravim, aj ja mam bernaka. Su to nadherne psy a hlavne ich povaha je super. Mam 4-rocneho psa vola sa Dzamal.
Saba
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 26.09.2007 20:11

toto plemeno som mala v minulosti mať..ale nakoniec všetky šteniatka zomreli :plac: tak sme potom mali kokríka..ale aj berňák je super..na ranči mali aj šteniatka keď som chodila jazdiť..zlatí psíci :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Sirík » Štv 27.09.2007 18:49

su to uzasne psiky :smile: nemozem od nich otrhnut zrak ked ich vidim :lol:
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod zuzu » Ned 14.10.2007 20:48

tito hafani su skveli ale naladovy aspon tetin BENY
zuzu
Okoloidúci
 
Príspevky: 3
Bydlisko: puchov

Poslaťod verca » Uto 16.10.2007 14:01

aj ema ma obcas svoje nalady ale vecsinou su dobre :lol:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod zuzu » Uto 16.10.2007 15:16

u BENIHO az taka dobre nie
zuzu
Okoloidúci
 
Príspevky: 3
Bydlisko: puchov

Poslaťod Sirík » Uto 16.10.2007 20:39

zuzu píše:u BENIHO az taka dobre nie


a ma pp?
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod lusy » Uto 16.10.2007 22:15

Sirka21 píše:
zuzu píše:u BENIHO az taka dobre nie


a ma pp?


prosim len nepis ak ti zuzu odpise, ze nema, ze to bude tym.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Sirík » Štv 18.10.2007 12:32

dobre :lol: lebo ak nema tak si to naozaj myslim
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod Silwuska » Štv 18.10.2007 13:02

Co si myslis?? ze pes ma naladu podla toho ci je s PP alebo bez?? :heh: sory ale to je vtip?? To by moj mal byt potom permanentne deprimovany :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 18.10.2007 15:19

jeden retriever s PP je agresívny na iných psov...celkovo proste taký agresívny..to som tu už spomínala..a moj PP nemá a je kliďas..nezávisí to len od PP..hlavne aj výchova robí svoje
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod verca » Sob 20.10.2007 19:42

ah jaj nehnevajte sa na mna ale naznasam tie reci ze papierovy psy su lepsi alebo nieco take!!!!!! :hmm: ano aj ja mam bez PP a ma niektore svoje chyby ale neviemenila by som ju za nic!! :smile: aa este neznasam ked vravia ze bezpapierovy psy si nezasluzia mat stence a potom ich predat je to osobna vec kazdeho kto si ho kupy a je s tym pri kupe obozmnameny no nie??? viem ze niektory to naozaj zneuzivaju! :plac: ale ked nevie nik o dotycnom co predava taketo steniatka co ak sa o ne stara ako najlepsie vie§co ak ich chova tym najkvalitnejsim a co ak mu poskytuje najlepsiu lekarsku opateru???? je potom ten clovek zly???len zato ze su tie psiky bez PP
no to je moj nazor nokoho tym nechcem urazit ani nic take ale niektori by sa mali naozaj nad tym zamysliet :no:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI