Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod dzooky » Uto 26.08.2014 12:48

Takze konecne vybrate a maco je doma
Nas Baxley, officialne Baxley Molly's Yard

Obrázok
dzooky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Presov


Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod Crossa » Uto 26.08.2014 13:04

dzooky píše:Takze konecne vybrate a maco je doma
Nas Baxley, officialne Baxley Molly's Yard

Obrázok

gratulujem! k šteňúchu aj výberu kvalitnej chovky :smile:
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod Romi& Bizzy » Uto 26.08.2014 21:00

8 rokov má :smile: , no je to s ním horšie a horšie čo sa týka zdravia. Kĺby idú rýchlo do hája tak sa snažíme ho držať ako sa dá, ale už to poslednou dobou nejde, hrozne začínam uvažovať o uspatí nech sa netrápi, hrozné ho vidieť ako padá na zadok a kňučí že s anevie postaviť. :nwm:
"Nie vždy všetko ide podľa plánov." (Bono a Bizzy)
Romi& Bizzy
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 83

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod Matthew » Uto 16.09.2014 11:43

Ahojte, rád by som sa Vám predstavil volám sa Leo a mám 2 roky :jazyk:

Obrázok
Matthew
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod dzooky » Pon 29.09.2014 10:38

@Matthew: krasavec
dzooky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Presov

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod michaela.t » Str 12.11.2014 13:02

Čaute volám sa Miška a toto je naše malé-veľké polročné šteniatko Bruno :smile:
Prílohy
IMG_20140704_103427.jpg
prvý deň u nás
10414565_868652243153519_1947508205951575871_n.jpg
minulý víkend
michaela.t
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod Katty137 » Sob 31.01.2015 20:33

joooooj, ja už sa taaaaak teším na havinka, už sa len pripraviť a ideme na tooooo :) konečne po dlhom čakaní :aaa:
Katty137
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod Katty137 » Sob 31.01.2015 20:43

Prosím, viete mi poradiť, kde by som zohnala šteniatko pre nás? nebudeme s ním chodiť na výstavy, ale určite chceme psíka, čistokrvného BSP, ak by náhodou niekto rozumný, tak kľudne aj bez PP... Ďakujem
Katty137
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod gallik1 » Sob 31.01.2015 22:28

@katty137 tu mas nieco s cim mozes zacat.... a aj skoncit snad :) http://www.skssp.eu/phpmenu.php?s=30&ss=34 a podla toho co som pocul, na stranke najdes kontakt na poradcu chovu ak neches chodit na vystavy poradi ti steniatko ktore bude lacne a zaroven dobre... nebude na vystavy ale bude zdrave. vela stastia... tesim sa a vyhovavaj s laskou :ahoj:
gallik1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Lendak - Tatry

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod Crossa » Ned 01.02.2015 9:50

Aktualne nie su ziadne papierove steniatka na predaj na Slovensku. Bernewas planuje krytie ale to budu steniatka vyssej cenovej relacie. V CR su, inzertuju aj na bazosi. Skus este pockat, sleduj stranku,byvaju tam zverejnene krytia.
Crossa
Junior
 
Príspevky: 354

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod Zuzy » Ned 01.02.2015 13:37

Toto je náš BSP, má 22 mesiacov. Je to náš maznáčik, vie prejaviť veľa lásky, ale vie sa aj zaťať . :smile:
Prílohy
image.jpg
Zuzy
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod Katty137 » Uto 03.02.2015 8:49

gallik1 píše:@katty137 tu mas nieco s cim mozes zacat.... a aj skoncit snad :) http://www.skssp.eu/phpmenu.php?s=30&ss=34 a podla toho co som pocul, na stranke najdes kontakt na poradcu chovu ak neches chodit na vystavy poradi ti steniatko ktore bude lacne a zaroven dobre... nebude na vystavy ale bude zdrave. vela stastia... tesim sa a vyhovavaj s laskou :ahoj:


Ďakujem krásne... mrknem na to :) dúfam, že sa nám podarí vybrať si toho naj pre nás :) určite bude mať veľa veľa lásky, starostlivosti a pohodlia :) celý život sme mali psíka, teraz sme boli bez kvôli nevhodným podminkam na novostavbe a hlavne nebol plot :) teraz bude všetko a konečne sa, dúfam, dočkáme aj hafana :hi:
Katty137
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod Katty137 » Štv 05.02.2015 15:48

Crossa píše:Aktualne nie su ziadne papierove steniatka na predaj na Slovensku. Bernewas planuje krytie ale to budu steniatka vyssej cenovej relacie. V CR su, inzertuju aj na bazosi. Skus este pockat, sleduj stranku,byvaju tam zverejnene krytia.


Chcela som sa spýtať, ktorú stránku mám sledovať? Tú z príspevku pred vami??? Nič a nikoho som zatiaľ nenašla :(
Katty137
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Bernský salašnícky pes / Berner Sennenhund (FCI)

Poslaťod gallik1 » Štv 05.02.2015 15:56

Katty137 píše:
Crossa píše:Aktualne nie su ziadne papierove steniatka na predaj na Slovensku. Bernewas planuje krytie ale to budu steniatka vyssej cenovej relacie. V CR su, inzertuju aj na bazosi. Skus este pockat, sleduj stranku,byvaju tam zverejnene krytia.


Chcela som sa spýtať, ktorú stránku mám sledovať? Tú z príspevku pred vami??? Nič a nikoho som zatiaľ nenašla :(


na ceskom bazosi najdes toho vela tak ako @crossa pisala inak ked porovnam cenu papierovych bernakov a cenu inych modnejsich psov tak ti bernaci z toho nevychadzaju velmi draho :smile:
gallik1
Okoloidúci
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Lendak - Tatry

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI