Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Suisse (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod lenli » Sob 29.08.2015 21:54

Ban mas pravdu ze kazdemu sadne nieco ine - len snazim sa aspon co najmenej chemie a odpadu davat. A proste ked niekto povie o granuliach s priemernym zlozenim ake su super tak sa zda normalne upozornit na to, ze su aj lepsie (kvalitou pouzitych surovin a konzervaciou) najme ak ich moze mat za rovnaku cenu ( dost ludi ti totiz na otazku preco su take super odpovie aku horibilnu sumu za ne dali :pac: ) A ak ti ich odporucil veterinar plati len ak sa veterinar vo vyzive vyzna a nesnazi sa zarobit - to je smutne :ua: Ale tie granule co ma EvaK nie su uplna tragedia a sice neviem za kolko ich kupila ale mam pocit ze pri tej cene by sa dalo kupit aj nieco lepsie - ked spotrebuju mozno zvazia ale je to na nich.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod EvaK » Ned 30.08.2015 14:00

Ja tomu veterinárovi úplne dôverujem :jop: perfektne dal dokopy Akitu mojej tety ktorú keď si zadovážila bola v hroznom stave a vidno že sa vyzná. Skúšala som všelijaké superprémiové granule ale tie mu nesedeli a až po týchto má krajšiu stolicu, srsť a aj sa mu pekne upravili nožky. Keď bude trošku väčší tak možno prejdem na niečo iné ale tieto mu momentálne podľa mňa veľmi vyhovujú :jop:
EvaK
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Bydlisko: BA - DNV

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod Greyfur » Pon 31.08.2015 19:05

Zdravím všetkých. Môj už nie až tak nový prírastok sa volá Freya Zetty Donnevara a momentálne má 3 a pol mesiaca :smile: . Chcem sa spýtať, či tu nie je niekto, kto ide na klubovku do Tatranskej Štrby - nikde som nenašiel presnú adresu...
Greyfur
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod lenli » Uto 01.09.2015 14:40

Ahoj.

My tento rok nejdeme ale boli sme a kona sa to kazdorocne v autocampingu - presne v tom ktory je uvedeny pre kontaktovanie kvoli ubytovaniu: http://www.atc-ts.szm.com/
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod Greyfur » Str 02.09.2015 19:35

Ďakujem, Lenli!
Greyfur
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod clupko » Uto 08.03.2016 12:11

Averyho cesta na slovensko, presne pred 3 rokmi :smile:
IMAG0238.jpg

... ale ten cas leti...
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1921
Bydlisko: za horami

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod Greyfur » Pon 23.05.2016 20:28

Nemá niekto fotky z klubovky na Kamennom Mlyne 14.5.2016?
Greyfur
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod lenli » Uto 24.05.2016 9:46

Boli sme ale nefotili sme. A zatial ani na facebook nikto ziadne nedaval :ua:
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod ban » Ned 29.05.2016 11:18

3.jpg
Arči
ban
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: SK

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod ban » Ned 29.05.2016 11:19

2.jpg
Arči
ban
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: SK

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod ban » Ned 29.05.2016 11:20

4.jpg
ban
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: SK

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod Baico » Pon 13.06.2016 16:42

Fotila jsem já, jen jsem je ještě nestihla upravit a hodit na rajče. Až bude hotovo, bude odkaz na klubových stránkách.
Baico
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod Nika & Oskar » Ned 10.07.2016 12:09

Ahojte, pripájame sa aj my s Oskarom, ktorého máme dva týždne :smile: Najmenší zo všetkých šteniatok, v 11 týždňoch má len 6 kíl, ale telíčko má pekne formované, skôr je vysoký než veľký, tak som zvedavá, ako vyrastie.

Obrázok
Obrázok

Prešla som teda hodne strán z tejto témy a tak mi to pripadá, že máme doma úplne klasický prípad, lebo tiež rád požieral kamienky, už teraz má zažltnuté uši a tiež je to taký umrnčaný strachopud :lol:
Má krásne svetlé oči, myslíte, že mu také ostanú, alebo to má len také šteniatkovské a po čase stmavnú, alebo je to vec pigmentu lebo ho nemá taký sýty čierny ako by mal byť a nejak to ovplyvňuje aj oči? V tomto sa vôbec nevyznám.
Nika & Oskar
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod lucik » Pia 02.12.2016 21:10

viete poradiť chovky, ktoré majú teraz / v blízkej budúcnosti šteniatka BŠO, prosím?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Biely švajčiarsky ovčiak / Berger Blanc Siusse (FCI)

Poslaťod lenli » Pia 02.12.2016 23:49

lucik píše:viete poradiť chovky, ktoré majú teraz / v blízkej budúcnosti šteniatka BŠO, prosím?


Lucik u nas mas vlastne len Akbo-parchovany(caka sa narodenie okolo Vianoc, dlhosrstaci) a Ancilia(planuju v buducom roku az). V Cechach ma momentalne stenata Acabo czech, ale neviem ci su este nejake volne a narodit by sa mali coskoro v Moravia Snowflake (kratkosrstaci i ked nejaky dlhosrstak sa pravdaze objavit moze), potvrdene ultrazvukom ma uz aj chs Altaja(dlhosrstaci). Nakryte maju aj v chs Aiwak's paradise(13.11) a Nubika(22.11.). Viac ma teraz nenapada (Rakusanov neuvadzam kvoli vyssim cenam a o Madaroch nemam prehlad a predpokladam, ze hladas v okoli).
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI