Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod maturin » Pia 30.09.2011 23:03

Plán je taký, že sa budeme k tomu navzájom motivovať :lol: Moja weimaráčka má už 16 mesiacov a ešte som nebola, hoci o tom stále rozmýšľam, že pôjdem... Tak verím, že sa so sestrou namotivujeme a pôjdeme obe... :smile: Teda na klubovú asi ťažko, ale na nejakú SKJ :)) Ak som správne pochopila, bostoňáci sú pod týmto klubom: http://www.kchmpp.sk?
Inak je neskutočné aké zvuky vydáva ten malinký bostoňáčik. Také milé krochkanie a zurčanie. A skáče ako gumkáč.
maturin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 106

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Pia 30.09.2011 23:34

no naša už nezurčí... :lol: to čo ona vydáva za zvuky tak za to by sa nemusel hanbiť žiadny chlap keď spí... :haha: :haha: :winner: ...ano bostoni sú pri kchmpp..akurát zajtra ideme na našu druhú výstavu na klubovku... :plac:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod maturin » Sob 01.10.2011 9:48

Mne manžel svojho času nedovolil mopsa ani francúzskeho buldočka z toho dôvodu, že to vraj bude v noci chrápať a to on neznesie :heh: Ale teraz je z bostoňáčika unesený... :lol: Samozrejme šteniatka sú asi všetky roztomilé, uvidíme čo z neho vyrastie :) Ale super je, že má takú atletickú postavu, zrejme tým si manžela získal, on nemá rád takých tých mľandravých tlstých psov :))
Napíš potom ako na výstave. Povedala som aj sestre o dogfóre, tak hádam keď si nájde čas príde sem niekedy aj ona. Do Nitry na výstavu v novembri sa nechystáš?
maturin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 106

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Sob 01.10.2011 19:42

tak sme doma z výstavy.... :lol: darilo sa...dostali sme VN1 a náš prvý :winner: ...tak si tuším urobíme novú poličku na trofeje... :jupi:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Luisa » Sob 01.10.2011 21:08

Ahojte. tak zdravi hrda majitelka Inga, maleho mame dnes presne tyzden a zacina trochu vystrkovat rozky. Dnes sa nam prvykrat pokakal v byte a to hned dvakrat a aj mlaciek zacal robit akosi viac. A to sme ho na zaciatku chvalili, aky je ucenlivy co sa tyka toalety, tak dufam, ze toto je len docasny stav. Trosku mame este problem s krmenim, lebo chce papat len masko, zelenina mu az tak nevonia, aj ked mu ju namixujem s masom. Dnes ma 11 tyzdnov, tak sa chcem opytat ake mate vy skusenosti s ucenim na toaletu a po akom dlhom case to psici zvladli.
Luisa
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Sob 01.10.2011 23:36

vitaj :ahoj: no my sme si ju doniesli ako 10týždňovú domov..u chovateľky chodili na plienku ,ale doma vôbec nechcela na ňu chodiť iba von...teraz má 6 mesiacov a doma sa jej to podarilo tak max.5x aj to len piškať...oni sú veľmi učenliví len treba odsledovať kedy to asi na nich ide...naša je už úplne čistotná aj v noci vydrží aj 10-11 hodín spať... :angel:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Barca » Ned 02.10.2011 14:49

Luisa ako píše Ayin, treba si t odsledovať. Šteniatkam hlavne treba keď sa zobudia. Keď im treba :kak: najprv chodia do kruhu a potom idú na vec :heh:
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Ned 02.10.2011 14:52

Offtopic: Moja skúsenosť je, že chodia s nosom pri zemi :lol: Hlavne je to vždy po napití, po jedle a po spánku
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Luisa » Ned 02.10.2011 21:37

my sa snazime chodit von kazde dve hodiny a po zobudeni, niekedy to vsak nestaci, hlavne vcera cikal kazdu chvilu, este aj potom ako sme sa vratili z prechadzky. Dnes je to uz ovela lepsie, zacala som aj viac sledovat kedy beha s nufacikom po dlazke, takze vacsinou sme to stihli :) Inak je to maly tvrdohlavec, ale uz zaciname na tom pracovat aby sa necitil ako vodca svorky. Ako krmite svojich bostonacikov? Moj je velmi vyberavy, bezproblemovo zje len ciste maso, granule, ani zeleninu nechce, iba ked mu to vselijako mixujem a musi byt uz velmi hladny...
Luisa
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Barca » Ned 02.10.2011 22:16

ae uz zaciname na tom pracovat aby sa necitil ako vodca svorky


Precitaj si knizku Psia dominance, mytus nebo skutecnost. :jop:
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Pon 03.10.2011 0:03

naša v pohode zje granule občas s lyžičkou oliv.alebo ryb.oleja...a drahé konzervy s ovs,vločkami...cottage syr miluje..vajíčko....nemyslím že by bola nejaká vyberavá...len to treba ustriehnut aby to neprešlo do extrému ,myslím tú vyberavosť v jedle... :nie: :ahoj:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod maturin » Uto 04.10.2011 14:22

Moja tiež nechcela žrať najprv vôbec (asi smútila za pôvodnou rodinou plus odpor ku granuliam), ale postupne a hlavne po prechode na BARF sa rozjedla.. Na zeleninu si musela zvyknúť, spočiatku tiež jediné čo chcela bolo mäso alebo mäsité kosti. Čistú zeleninu dodnes nemá rada, z ovocia len banán zje čistý.
maturin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 106

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Luisa » Uto 04.10.2011 20:33

no dnes som bola vytesena ako pekne spapal namixovanu zeleninu s olivovym olejom a troskou masa a tesme potom co si dal to vsetko vyvracal :plac: ale zacina lepsie papat a dnes nebolo ziadne cikanie, ani :kak: :kak: v byte :)
Luisa
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod aylin » Uto 04.10.2011 22:11

možno toho zjedol veľa alebo moc hltavo..nie? a granule vôbec nedávaš? lebo ja by som sa bála či mu viem dodať všetky vitaminy a ost.dôležité látky ,ktoré šteňa potrebuje... :yes:
aylin
Snoopy
 
Príspevky: 129
Bydlisko: DS

Re: Bostonský teriér / Boston Terrier (FCI)

Poslaťod Luisa » Str 05.10.2011 12:07

granule uz nedavam, ani mu nechutili a co som si citala o BARFe je to pre psikov ovela lepsie ako granule, ktore z velkej casti obsahuju pre psa uplne nepotrebne obiloviny. Ano je pravda, ze vcera jedol dost hltavo, tak asi preto sa to stalo. zatial som s Barfom spokojna, uvidime ako to pojde dalej. uz nam aj pribral pol kg, vcera vazil 4,5 kg
Luisa
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI