Lhasa Apso (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod aime » Sob 18.06.2011 17:44

Juhuu budem mat v docasnej opatere Lhasacika :aaa: kde najdem este temi ktore sa tykaju tohto plemena?? :hi:
Povedz mi, ako sa chováš k zvieratám a ja viem, aký si človek
aime
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod monika.o » Sob 18.06.2011 18:34

ahoj :welcom: akého lhasačika budeš mať v DO? daj o ňom viac info :no:
o tomto plemene,na tomto fóre,je len táto téma a veľmi aktívna,žiaľbohu,nie je :ua:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod aime » Pon 20.06.2011 7:34

Je to psík individualista s vlastnými pravidlami a s meniacou sa náladou pretoze nemal vychovu a bol uz v dvoch domovoch :( Je este mlady 2,5 roka .Nieje tomu az tak davno co som si toto forum precitala a snivala o lhasacikovi a konecne ho budem mat aj ked len docasne
Povedz mi, ako sa chováš k zvieratám a ja viem, aký si človek
aime
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod monika.o » Pon 20.06.2011 15:28

jééj,takže máš Denisa,však? :aaa: čítala som o ňom,aj na bazoši,aj na psysos...tak to ti s ním držím palce,aby sa vám darilo aj vo výchove :no: je ešte mladý,myslím,že s dávkou trpezlivosti pôjde všetko
lhasáci sú skvelé psy,uvidíš,možno si ho nakoniec necháš natrvalo,nielen dočasne :piskot: hoci sa môžu zdať tvrdohlaví,ale keď si k nim človek nájde cestu a získa si ich dôveru,budú skvelí spoločníci,aj keď možno neplnia povely hned na slovo :lol: a dokážu si omotať okolo pazúrika fakt každého :heh:
aj Tob si dokáže každého získať na prvý kukuč,občas je tiež troška náladový alebo skôr znudený a pozerá na mňa ako na blba,že čo od neho chcem,ked on práve spí/ naháňa kocúra/ okusuje Šara...ale ináč si ma toto plemeno fakt získalo :pusa:
potom napíš,ako postupujete,ako sa vám spolu býva a tak :no:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod aime » Uto 21.06.2011 13:36

Ano Deniska :lol: len to ma hacik este stale sme nenasli odvoz kumne k Novym Zamkom :( Ani do Ba ano do Nitri ani nikde blizsie , zatial. Ale uz sa na neho velmi tesim. Ano urcite by som si ho chcela nechat ale to by som si musela vybojovat doma ... :au: Ale aj tak raz budem mat lhasacika. Chcem sa spytat lebo uz mam plany vselijake, strasne ma ocarilo dogfrisbee a chem to s nim skusit zatial v ramci hry. Snad sa chyti. Kupujes svojmu lhasacikovy nejake specialne granulky??
Povedz mi, ako sa chováš k zvieratám a ja viem, aký si človek
aime
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod monika.o » Uto 21.06.2011 14:55

aime píše: Ano urcite by som si ho chcela nechat ale to by som si musela vybojovat doma ... :au:

možno to zmákne on namiesto teba :hih: ako tu už bolo písané,lhasáci si dokážu získať ľudí veľmi rýchlo :no: aj môj oco bol proti Tobovi,ani počuť,že u nás ostane a asi po týždni: ,,Nože mi vytlač fotku,nech možem ukázať v robote,ako vyzerá." ,,Juuj,nezbedník jeden,aké má šibalské očká.", ,,No poď sem,moj zlatý,poď." a vždy,keď ide do záhrady,tak berie oboch psov so sebou,aby sa prebehli :lol:
ja granulami nekrmim,krmim surovou stravou - BARFom,ale mali sme istý čas granule zn.Acana (Lamb and Apple,hypoalergénne,lebo som mala podozrenie na potravinovú alergiu - našťastie sa nepotvrdila...nevyznám sa veľmi v granuliach,ale tá Acana je,myslím si,dosť kvalitná :yes: skus si prečítať témy o granuliach,poobzeraj v chováčoch,aké majú a keď nie,dá sa objednávať aj cez net,len neviem,či sa to oplatí aj pre takého malého psíka :nwm: ešte čo som postrehla,tak medzi tie lepšie granule patria spomínaná Acana,Pro Plan,Trainer,Orijen,Arden Grande,First Mate (posledné dve sú už ale vyššia cenová kategória)...ale fakt si skús prejsť témy o granuliach,prečítať zloženia a tak :no:
s tým odvozom...určite si skúšala aj cez FB,však? nikto sa neozval? Psia duša a podobné organizácie...? tak dúfam,že sa to podarí :no:
frisbee...aj mne sa to strašne páči,ale Tob nie je práve aportér,síce mám doma tanier,sem-tam mu to hodím,ale...nejde to tak,ako by som si to predstavovala :ha: a neviem,či je LA,vzhľadom na svoju dlžku tela dvakrát vhodný na frisbee...ale pokiaľ by ho to bavilo,prečo nie :no:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod aime » Uto 21.06.2011 15:05

Citala som ze kazdy psik je vhodny len ho to musi bavit.
Hej cez FB skusame..
To s tymi granulkami som myslela nieco specialne ako pre male plemena alebo na srst nie znacku.Ale uz vidim na FB ze krmis Barfovou metodou, to je super :jop: Tak ked budem mat Densika u seba napisem sem. :ahoj:
Povedz mi, ako sa chováš k zvieratám a ja viem, aký si človek
aime
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod monika.o » Uto 21.06.2011 18:55

aha...tak to už fakt neviem o špeci granuliach :nwm: :hi:
len z tej surovej stravy môžem na srsť poradiť žltok,rôzne semiačka(ľan,tekvica),riasy a oleje - lososový,púpalkový :yes:
avatar : by Diandra ,
http://www.moncanes.weebly.com
monika.o
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod tata333 » Štv 03.11.2011 15:42

Ahojte :ahoj:
Ako mate?? co nove s hafanmi :lol:
tata333
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod viktoria.mala » Uto 03.01.2012 15:50

Ahojte všetci! Už týždeň mám doma jednoročnú fenku Lhasa Apso, volá sa Mia a nechce sa mi naučiť do pelechu v kuchyni, je to vlastne zatiaľ len taká moja stará deka, prestretá pod stolom, pri nej má jedlo a pitie. Všade chodí stále za mnou, na deku si nechce sadnúť ani ľahnúť ani za svet, spí v spálni na zemi, je tam prestreté ovčie rúno, tak na ňom sa usalašila. Čo mám robiť, aby spala v kuchyni? Ďakujem za tipy a rady.
viktoria.mala
Okoloidúci
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Komárno

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod krista » Uto 03.01.2012 21:30

....ja len dodám,že Mia je z CHS Gema Roses http://www.ktp-sk.sk/carin.html ,ročná sučka ,zatial jedna narýchlo mobilofka :foto:
Obrázok
..je to maznák a bude silno závislá na paničke :lol:
Naposledy upravil krista dňa Pon 13.02.2012 21:24, celkovo upravené 1
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod krista » Pon 16.01.2012 21:20

Mia navštívila salón,tak je z nej takáto princeznička :king:
ObrázokObrázokObrázok
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Lhasa Apso (FCI)

Poslaťod clauka86 » Pon 27.02.2012 14:01

Ahojte.Aj ja mám Lhasačika:)Je fenka,volá sa Honey,narodila sa 29.08.2011 Je zlatá,hravá,len velmi neposlusná a tvrdohlavá.Ako treba dat sem hore fotky?Dakujem.
clauka86
Okoloidúci
 
Príspevky: 4



PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI