Nemecká doga / Deutsche Dogge (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Poslaťod yetti » Pia 23.11.2007 10:02

Ani nie, :lol: , oni /su dvaja/ su totiz velmi dobre vychovani, problemy s vencenim ziadne nemame. :no: Su to velmi inteligentne zvierata, posluchaju na slovo a v tom pripade bez problemov.... az na krmenie :lol:
Naposledy upravil yetti dňa Pia 23.11.2007 13:09, celkovo upravené 1
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 10:08

No pocula som o tychto potvorkach ze su to nanajvys pohodove pesany...a na svoju velkost velmi dobre ovladatelny...a mas s PP, a predavas aj steniatka?? lebo su fakt krasny ten tvoj parik...take...majestatne.. :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 23.11.2007 10:11

pjekne obrazky :ahoj:
som raz isla autom a sa mi spoza zatacky vyhrnul takyto konik. Ak sme si nekukali s ocu do ocu, tak sa urcite namna kukal zvrchu :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 10:13

jojo...moj Maco by mu bol akurat po clenky...ts...a potom ze im po tie clenky nesaha..no saha :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod yetti » Pia 23.11.2007 10:13

mam obidvoch s PP :no: ako inac ? Steniatka planujeme asi az na buduci rok. Zatial sa venuejeme vystavam pokial sa da :no: Ale urcite budu aj steniatka.... V marci 2008 boniitujeme suku ale este pripustat ee...
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 10:16

:lol: jeee...tak to tu mame pociatok nejakej chovnej stanice,nie?? super...len tak dalej, drzim pjeste...tieto psy su podla mna super spolocnici, lebo mavaju velmi vyrovnane povahy...taky gaucaci...ale je treba velke gauce :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod yetti » Pia 23.11.2007 10:19

CHS AKIRE CS som mal registrovanu 12 rokov, lenze pre pracovne zaneprazdnenie som neodchoval 10 rokov ani jeden dalsi vrh, tak som este nestihol preregistrovat na novu. Ale uz sa na tom pracuje.... :no:
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 10:23

wau...bomba...nemas viac fotiek budulinkov?? su krasny...inak niekde na ceskom fore som videla ziadost o pomoc s umiestnenim podobnych dvoch pesanov...zenska ich chcela mnozit, ale asi na to nemala ani prachy ani cas, a tak ich museli odobrat, lebo boli kost a koza...stena zostalo len jedno...ostatne skoncili u jej hada v terarku :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod yetti » Pia 23.11.2007 10:25

Uz su pesani umiestneni.... :aplause: a fotky budem pridavat postupne, je ich strasne vela.... :lol:

este jedna :ha: Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 10:42

Hej su umiestneny?? :lol: sledoval si ten pripad tiez??

Ty voliii...krasavec...to je to stendo, alebo dospelak??

Nepopisal by si nieco o nich...take veci, ze ako je narocny vycvik, ake su to povahy, ci sa znesu zo psami, co maju najradsej...a tak...su to zaujmave psy...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod yetti » Pia 23.11.2007 10:47

....toto je este len 7 mesacne stena :ha:. Sledujem dianie na forach v CZ nakolko chov ND na Slovensku za posledne roky dost upadol a v CZ je na celkom slusnej urovni. Som tam v kontakte s viacerymi chovatelmi, kde mame moznost si maximalne efektivne vymienat nase skusenosti ako s chovu, tak aj vycviku tychto majestatnych zvierat.... :smile:

Tu je jeho otec ICH. Uxalanda de la Benjamine, velmi uspesny plemennik, tazko sa k nemu dostat, ale potom to stoji za to... :aplause: Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 23.11.2007 10:51

ten ma svelee ramena, mnam :ahoj:
Naposledy upravil Ulfheiðr dňa Pia 23.11.2007 12:35, celkovo upravené 1
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 10:52

Tazko to rozoznat :heh:

To je super, ze sa o to takto zaujmas...taketo zvery by mali u nas byt jednoznacne rozsirenejsie...nech sa ten nepomer tych krpatych nervakov (omluvam sa majitelom :no: ) trocha vyrovna...

Tato je fesak...len tie kupirovane usi :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod yetti » Pia 23.11.2007 11:11

dalsia... :no: ... ked sme boli celkom malicky.... Obrázok

.... takto sme spinkali... :ha: Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 11:15

:plac: Kiicte paneee...to je kuaasa...porad som cela rozneznena...aj ja cem stenaatkaaa :plac: :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI