Pudel / Caniche (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod elfinka » Uto 27.02.2018 21:26

Videla som v Brne uz viacero kralovakov co boli pripravovani ako slepecki, tak asi niekde tie pracovne pouzitelnejsie / zdravsie vrhy budu. Ale osobne nepoznam, vsetko bolo len z dialky videne.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod fazuľa » Str 08.08.2018 7:21

Ahojte, je táto skupina stále aktívna ? :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
fazuľa
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: žilina

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod vavrena » Str 08.08.2018 7:56

Je. Len sem nemá moc kto prispievať :heh: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod fazuľa » Str 08.08.2018 10:33

som sa chcela podeliť o radosť, keďže aj ja už zapadnem do klubu pudlikov - s miláčikom čiernym trpasličím :jupi: :jupi: :jupi:
fazuľa
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: žilina

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod fazuľa » Str 08.08.2018 11:05

:aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa:
Naposledy upravil fazuľa dňa Str 08.08.2018 21:13, celkovo upravené 1
fazuľa
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: žilina

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod fazuľa » Str 08.08.2018 11:06

:jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Naposledy upravil fazuľa dňa Str 08.08.2018 21:13, celkovo upravené 1
fazuľa
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: žilina

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod vavrena » Str 08.08.2018 11:20

A ako sa volá, odkiaľ je, prečo si si vybrala pudlíka? :smile:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod fazuľa » Str 08.08.2018 12:09

hmmm na uvod by som asi mala povedať, že sme mali maltezkeho psíka 14rokov, cela nasa rodina ma psíky, dokonca niektorí členovia po dvoch (v reále to vyzerá tak že keď sa stretneme tak v našej rodine je viac psov ako ľudí a teda všetky rodinne akcie sú hlavne o behani, zabavaní psíkov :lol: :lol: :lol: :lol: ... a ja ako som vyletela z hniezda rodičov som zostala bez psíka, takže voľba bola jasná. A teraz k tej malej guľke radosti - neviem ani ako som sa k pudlikovi dostala, nikdy som nejak extra nesledovala toto plemeno, nuž jedného dňa som mala česť sa s jednym stretnut a straviť s ním nejaký čas a voľba bola jasná. Chcem pudlíka :jop: - priateľ to rozdýchaval dlhšie nechcel ani počuť ale tiež keď s jednym stravil pár minút pochopil moju a už aj jeho lasku na prvý pohľad. Psík je bohužial bez papierov :plac: majitelia majú prvé šteniatka, meno som mu vymyslela ja bude to Maty. Pravdupovediac, mám isté obavy kedže všetko v rodine máme papieraky. Takže v podstate aj keď som ho prijala za svojeho už, stále je možnsoť že ho mať nebudem, totižto sme sa s priateľom dohodli že ak psík nevyrastá v dobrých podmienkach a nebudú sa nám priestory kde zazil svoje prvé týždne páčiť, tak ho nezobereme a určite takto pána "majiteľa" nepodporíme.
fazuľa
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: žilina

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod Lindchen » Str 08.08.2018 13:37

Je dobré, že takto uvažuješ už pred kúpu psa, akurát by som naozaj odporučila nepodporiť už teraz a hľadať psíka inde.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod fazuľa » Str 08.08.2018 13:49

Fakt som už zúfalá, obvolala obmailovala som asi tisic chovateľov, nik nemá momentálne vrh, alebo vrh plánuju až na jeseň, alebo aj keď plánujú skorej všetky budúce šteniatka sú už rezervované. Keď som aj našla v čechách dostupné šteniatka, tak s cestou 6 hodín od nás - na otočku by som to nedala ani ja a nie to ešte trápiť malinkého s takou dlhou cestou.
Vyššie som posielala aj fotky - ak sa rozumiete do šteniatok ako by mali vyzerať aka by mala byť stavba tela u šteniatka alebo ak na ňom vidite niečo čo nie je v poriadku, kľudne sa mi vyjadrite. Ja to len ocením :poklona: :poklona:
fazuľa
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: žilina

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod Elis » Str 08.08.2018 14:00

uslzene oci, divne ocasy mají ta stenata.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod clupko » Str 08.08.2018 14:09

ja steniatko pudlika vobec neviem posudit, ci vyzera ako ma, ale ak mozem prispiet svojou troskou do mlyna - vidim, ze ste obozretni, kedze ide o bez PP psy, a v problematike sa orientujes. tak by som vam skor odporucila si najst vrh, a pockat aj toho pol roka. nie je sa kam ponahlat. rozumiem, ze ked uz ste sa rozhodli, tak najradsej by ste psika brali hned teraz, ale ver, ze tych par mesiacov ubehne ako nic a bude to stat za to :smile:
nech sa rozhodnete akokolvek, drzim palce :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod Connie » Str 08.08.2018 14:18

fazuľa píše:Fakt som už zúfalá, obvolala obmailovala som asi tisic chovateľov, nik nemá momentálne vrh, alebo vrh plánuju až na jeseň, alebo aj keď plánujú skorej všetky budúce šteniatka sú už rezervované. Keď som aj našla v čechách dostupné šteniatka, tak s cestou 6 hodín od nás - na otočku by som to nedala ani ja a nie to ešte trápiť malinkého s takou dlhou cestou.


Do pudlov sa nevyznám, ale čo sa týka cesty... My sme si malú viezli domov cca 8 hodín a zvládla to dobre. :nwm: Prečo si nepočkáte? Na dobré sa oplatí čakať. :smile: V každom prípade, držím palce s výberom a nech vám to vyjde podľa predstáv. :yes:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod DiamonD » Str 08.08.2018 15:03

Suhlasim s babami. Neunahli sa, viem si predstavit v akej si euforii ALE ked si sa už zamilovala do pudla určite hladaj dalej aby si si aj domov doniesla 100%tného pudla. Vyzorom aj povahou a nie len dákeho kučeraveho križenca.
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 456
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Pudel / Caniche (FCI)

Poslaťod clupko » Str 08.08.2018 15:06

ono, aj kuceravy krizenec moze byt super partak, aj zdravy. len teda ak chcete toto plemeno, urcite radsej kupte steniatko s PP.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI