Lagotto Romagnolo (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Eva K. » Str 19.10.2011 12:38

Pokiaľ viem, len jedna a z tej mám aj ja lagottku - Angelus Mei Eloa.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod kellee » Str 19.10.2011 17:14

a mozes napisat ake su ceny steniatok? nech viem kolko mam setrit :hi: kamaratka vravela ze okolo 2500e ale co som pozerala inzeraty boli ceny od tych 1500e
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod blueberry » Str 19.10.2011 19:13

Ako je možné, že tak málo rozšírené plemeno sa predáva už aj bPP? :oo: (A hlavne keď rodičia vraj PP majú)
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/10040249/Predam-steniatka-rasa-lagotto-romagnolo.php
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod kellee » Str 19.10.2011 19:23

no divne mozno je to pudlik krizeny s niecim a chcu zarobit
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod blueberry » Str 19.10.2011 19:28

Môže byť... a ešte že 700€ za bPP psa :prd: To už si radšej doplatím ďalších 500€ na PP psa...
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod lucik » Str 19.10.2011 19:30

nevyzerá na pudlíka, vyzerá čisto.. skôr by som povedala, že majú psa a suku a "zadarilo sa".. a je to zahraničie..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod kellee » Str 19.10.2011 19:33

za mi zda ze som ho videla este niekde ten nzerat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod blueberry » Str 19.10.2011 19:34

To by bol ten lepší prípad.
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Eva K. » Štv 20.10.2011 12:10

kellee píše:a mozes napisat ake su ceny steniatok? nech viem kolko mam setrit :hi: kamaratka vravela ze okolo 2500e ale co som pozerala inzeraty boli ceny od tych 1500e

V zahraničí aj 2500 u nás tá druhá cifra.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod JessyBella » Pia 11.11.2011 14:14

Ahoj, nenapísal by mi prosííím niekto skúsenosti s tmto plemenom :lol: ?? Odkedy mi zomrela fenka bišonika pred mesiacom :plac: tak rozmýšlam k mojej fenke ratlika a kocurovi , kúpiť si Lagotta :ha: z Talianska , ale nemôžem nájsť nikde povahu apod. tak by som bola vdačná za odpoved :ha:
JessyBella
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Eva K. » Pon 14.11.2011 14:04

Keďže mám šteňa, čo má necelých 7 mesiacov, zatiaľ nie som veľký znalec Lagottkov, ale z mojich pozorovaní je to milý a veselý psík, veľmi spoločenský / sústavne je mi za pätami /, trošku uštekaný na veci, ktoré zatiaľ nepozná. Začali sme chodiť na cvičák, tam sa chová suverénne, veľmi rýchlo sa učí, s ostatnými psami je v pohode. Pri cvičení je treba veľmi jemne, bez násilia a na odmeny, potom mi visí na očiach, čo po nej chcem. Má kopec energie a niekedy si už hovorím, aby vypla baterky.
V zahraničí je to obľúbený rodinný psík s nekonfliktnou povahou voči psom aj deťom.
Jediné, čo mi vadí, keďže som zvyknutá na weimarku, čo má 65 cm v kohútiku, že sa musím k malej zohýbať a bolia ma z toho kríže. :smile:
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod JessyBella » Pon 14.11.2011 14:30

Dakujem tak to vzerá že som si už vybrala plemeno :lol: ja mám ratlika takže som zvyknutá na malého psa :lol: a koľko stála tvoja fenka??
JessyBella
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 37

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod krista » Ned 25.03.2012 12:49

Evka,som rada že som Vás spoznala ,máte úžasné psíča a je mi jasné,že má omotanú celú rodinku okolo labiek :smile:
ja nááádherná :aaa: :aaa:
Obrázok
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Miška a Foxľe » Ned 25.03.2012 20:30

Ahojte tak k tejto téme sa dozaista pridáme .. Dlho obdivujem toto plemeno ale aš keď som ho prvý krát vydela a pohladkala naživo m a faskt oslnilo a odvtedy po ňom túžim .. Naša chovaťeľka Janka Kadnárová ich chová :jupi: má dvoch jednu fenku bielo oranžovú a psíka hnedo bieleho krááása a dnes v nitre som hladkala mislím že evkinu sučku čikinku :D :D je fakt kráááásna evka Ďakujeme za pohladkanie :aplause: ... :aaa: :aaa:
..Pes je to čo potrebujem :)
http://polovnikovsen.wix.com/foxs
Miška a Foxľe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 410
Bydlisko: Trnava

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Nanda » Ned 25.03.2012 20:37

O takomto plemene som ešte nepočula a ani nevidela. Ale teraz keď som ho videla na obrázkoch tak nádhernéééé. :no:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI