Lagotto Romagnolo (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Miška a Foxľe » Ned 25.03.2012 21:49

kellee píše:skus solipse.eu

Presne to je naša chovaťeľka :yes:
..Pes je to čo potrebujem :)
http://polovnikovsen.wix.com/foxs
Miška a Foxľe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 410
Bydlisko: Trnava

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Pon 29.04.2013 12:27

Ďalšia chovateľská stanica lagottov: http://www.radivababy.sk/ Plánujú aj šteniatka. :ahoj:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod wendy1 » Štv 24.04.2014 10:37

Aj my mame jedneho na luke je s PP, ale nie je vhodny na chov podla chovatelky ( asi preto ze je nizsi podla kamaratky ), preto ho darovala kamoske.
Je milucky.
Pridam dve fotecky.
Prílohy
IMG_1686.JPG
IMG_1682.JPG
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod kaciatko2121 » Štv 24.04.2014 13:54

Jee..a ja som si myslela, ze to je nejaky oriesok :hi: Naozaj je super, aj moja Megi ho ma rada :smile:
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod wendy1 » Štv 24.04.2014 14:03

Kaciatko kamoske minule povedala jedna pani, ze to je pudlik vsak? Ona ze aky pudel, ze to je lagotto romagnolo. :no: A hovori mi , ze vraj pudel .... :lol:
Dufam, ze Megginka ma rada aj nas. :hi:
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod kaciatko2121 » Pia 25.04.2014 10:43

jasna vec, meginka lubi aj vas :smile:
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod hugo :) » Pia 25.04.2014 14:06

wendy1 obrázky sú kráááásne, lagotka je krááásna :jop: mne sa veľmi ľúbi ten rustikálny výzor, fakt na prvý pohľad sú ako krížence. ibaže čo som sa kukala na nete, šetrila by som na ňu dobrých pár rôčkov, tie páky za nich sú (pre mňa) parádne. bola by som zvedavá, koľko sa ich chová u nás, v SR. nemyslím iba na výstavy ale aj ako domáci spoločník. čo som sa pozerala po našich chovkáv, väčšinou predávajú do zahraničia.
ja som zatiaľ ani jednu nevidela "naživo" poznám iba ich opis povahy. a výzor ma úplne dostal. snáď jednou... zatiaľ sa vytešujem z môjho huginka a obdivujem fotečky lagotiek ;)
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 385

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod wendy1 » Pia 25.04.2014 14:33

Mame aj portugalca - sucku na luke. Cize ozaj mame pestry vyber ras.:)
Ked som ho videla prvykrat tak som sa opytala kamosky co je to za rasu. A ja ze jejda, to je ten psik co hlada hluzovky.:)
Vyhoda ako u pudla a pod. ze neplzne, ale zle sa cese srst, kedze sa kuceravi ako u pudlika.
Hugo ND su moja tajna srdcovka. :smile: Krasne, uslachtile psica. :jop:
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod hugo :) » Pia 25.04.2014 19:59

vidíš, portugalca som ani nedokázala identifikovať, taká som bola zahľadená do lagottky :) krááása, je to také pekné keď toľko rôznych pekných plemien sa dokáže super zahrať :smile: hej lagottky sú na hľuzovky, to málo čo som sa o nich dočítala, vraj vyberali do šľachtenia hafanov s čo najmenším loveckým pudom, aby svoj nos využili iba na vyhľadávanie hľuzoviek, vraj sú aspoň tak úspešné ak nie lepšie ako svinky ;) vďaka za opis, rada by som videla aspoň jedného aj naživo, aaach
ND je ozaj krásne a ušľachtilé plemeno, niekedy aj ja žasnem nad jeho krásou, ale keď leží s rozvalenými vajkami, alebo uteká a vejú mu tie ušiská a pysky tak ušľachtilosť akosi mizne :lol: a keď sa otrasie a sliny stekajú zo stien... :lol: inak hugo je môj splnený sen, aj keď sa ku mne dostal len náhodou... <3
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 385

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Eva K. » Sob 26.04.2014 12:14

Skoro bolo o jednu lagottku menej na Slovensku. Pozrite si oznamy sekcia Otravy. Prosím zdieľajte, kde sa dá.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Dream » Ned 23.11.2014 13:57

Mal som moznost stravit par hodin so sukou Lagoto v ITA , bomba plemeno vyborne aj do panelaku nepusta srst , na dogtreky ako kamarat spolocnik fakt super plemeno - povaha tohot plemena je perfektna
Dream
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 538
Bydlisko: Drnava

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Faya » Sob 16.09.2017 22:46

ahoj, ako sa teraz pohybuje cena tohoto plemena na Slovensku?len sa zaujímam nad lahšou alternativou vodneho (retriever) psa.

ďakujem
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Leila Tobrok » Ned 17.09.2017 10:33

co viem tak 1000-1500€
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Faya » Ned 17.09.2017 21:14

Leila Tobrok píše:co viem tak 1000-1500€


ďakujem.
Zároveň sa ťa rovno i opýtam...Ako by si reagovala keby sa ťa nastávajúci majiteľ tvojho drobca, vrámci informácii ohľadom plemena pýtal i na cenu šteniat z tvojho chovu? :hi: :ach: :lol:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Lagotto Romagnolo (FCI)

Poslaťod Leila Tobrok » Ned 17.09.2017 23:35

nemam problem povedat cenu. je to normalna vec opytat sa na cenu. hlavne ak clovek ani netusi, kolko tak moze take plemeno stat :) takze u mna, bez problemov :)
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI