Beauceron / Berger de Beauce (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Beauceron

Poslaťod calwen » Str 14.01.2009 0:24

:lol:
Tak my mame uz treti kosik od amazonu :no:
Ale je fesna...a ako dopadli tie jej zubky? Predpokladam ze mate uz davnejsie prezubene...
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Beauceron

Poslaťod Offca » Str 14.01.2009 0:34

Tak :jop: treba udržiavať predajne pri živote :smile:

Zázraky sa dejú.. do tlamy som sa jej pozrela pár dní pred výstavou v NR, že "no ukáž zubky, muréna, nech viem, prečo do NR nejdem" (to bolo dosť dlho po zistení predkusu), no chrup bol úplne OK! Tak som sa jej tam nakukla ešte tak 20x a stále to bolo tak! ..možno práve to nakoniec dopomohlo k peknému ukázaniu zubkov pri posudzovaní. :lol:
Akurát že takto mám na krku o výdavok viac - členské do Beauceron klubu :nwm:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Beauceron

Poslaťod calwen » Str 14.01.2009 0:36

Tak gratulujeme :jop:
Este dobre ze si ju nevymenila :no: Vidis mala sa snazila a splnila ti vsetky sny :jop:
Dufam ze sa dakedy este uvidime...som zvedava ako to vyzera take vysoke nohate nazivo a s mojim by si mohli rozumiet :heh:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Beauceron

Poslaťod raky » Str 14.01.2009 0:40

Offca píše:Tak :jop: treba udržiavať predajne pri živote :smile:

Zázraky sa dejú.. do tlamy som sa jej pozrela pár dní pred výstavou v NR, že "no ukáž zubky, muréna, nech viem, prečo do NR nejdem" (to bolo dosť dlho po zistení predkusu), no chrup bol úplne OK! Tak som sa jej tam nakukla ešte tak 20x a stále to bolo tak! ..možno práve to nakoniec dopomohlo k peknému ukázaniu zubkov pri posudzovaní. :lol:
Akurát že takto mám na krku o výdavok viac - členské do Beauceron klubu :nwm:



je naozaj kočka... :ahoj:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Beauceron

Poslaťod Silwuska » Štv 15.01.2009 13:19

Jeziiis jaka je uz veuikaa :oo: krasna bambuca :jop:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Beauceron

Poslaťod Offca » Pon 18.05.2009 16:22

V nedeľu, 17.05.2009 sa na cvičisku UK-2 v Ivánke pri Dunaji uskutočnila bonitácia Slovenského beauceron klubu.
Bonitovaní boli traja psi a dve suky.
Psy:
Eros Horla Slovakia ( chovný A)
Falco Horla Slovakia ( chovný A)
Circo des Anges de L´Ardilliere ( chovný B)
Suky:
Ester Horla Slovakia ( chovná A)
Emma Horla Slovakia ( chovná B)

My sme boli okukovať a fotiť (podobne ako veľa dalších majiteľov bosíkov spolu so svojimi psami...takže na fotkách je hafanov viac ako len horemenovaní) a výsledok si môžete mrknuť tu:
http://offca.rajce.idnes.cz/bonitacia_SBK_09/
alebo tu:
http://beauci.rajce.idnes.cz/bonitaciaSBK_170509/ :ahoj:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Beauceron

Poslaťod drymarchon » Pon 18.05.2009 16:34

bože tí sú nádhernííííííííííí :aplause: :aaa:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Beauceron

Poslaťod Mac Gie » Str 20.05.2009 19:10

kamaratka mi vravela ze je to jedno z najlepsich psov ku konom ta som sa chcela opytat ci niekto nemate konika a aj beaucerona a ci by ste mi o tom nemohli viac napisat....lebo ja si myslim aspon co som doteraz o nich citala ze je to aj cekom tak...no radi by sme si to objasnili....a ak by ste mohli tak poradte ake este plemeno ale dost nenarocne...
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Beauceron

Poslaťod Offca » Štv 21.05.2009 14:39

Mac Gie píše:kamaratka mi vravela ze je to jedno z najlepsich psov ku konom ta som sa chcela opytat ci niekto nemate konika a aj beaucerona a ci by ste mi o tom nemohli viac napisat....lebo ja si myslim aspon co som doteraz o nich citala ze je to aj cekom tak...no radi by sme si to objasnili....a ak by ste mohli tak poradte ake este plemeno ale dost nenarocne...

Bosík môže byť vhodný ku koňom rovnako, ako množstvo ďalších plemien. Nie je známy nijakým špeciálnym vzťahom k nim. :nono:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Beauceron

Poslaťod Mac Gie » Štv 21.05.2009 18:38

ale to nebolo myslene uple tym vtahom ku konom ale o to zesu nenarocne na chov....nie doslova lebo viem ze pri nich treba pevnu ruku ale potom ked uz su vycvicene...
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Beauceron

Poslaťod Tija » Pia 22.05.2009 13:46

Známi má práve tohoto psíka vycvičeného ako vodiaceho psa a je to taký kľuďas-poslúcha ho na slovo a je naozaj veľmi zlatý-minulí rok bol s ním aj na majstrovstvách a na to,že ho mal ešte krátko sa aj veľmi dobre umiestnil- :smile:
Najoddanejší priatelia sú ako psy-ak im budete neustále ubližovať,nakoniec vás pohryzú.(Tristan Bernard)

http://pespomocnik.wbl.sk/
Tija
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Hriňová

Re: Beauceron

Poslaťod dana033 » Str 27.05.2009 22:15

Toto sú strašne krásni a úžasní psi aj povahovo. Jedného raz chcem mať (keď si našetrím :money: ). Od kedy som ho zbadala prvý krát v časopise, začala som sa o neho viac zaujímať, čo sa dalo vygoogliť, všetko mám prečítané :lol: . To bola láska na prvý pohľad a trvá dodnes (pár rokov).

kamaratka mi vravela ze je to jedno z najlepsich psov ku konom ta som sa chcela opytat ci niekto nemate konika a aj beaucerona a ci by ste mi o tom nemohli viac napisat....


Na Nord ranči v ČR majú beaucerona pri koňoch :yes:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Beauceron

Poslaťod Offca » Str 27.05.2009 22:25

Tolko ludom sa páčia..a predsa ich málokto pozná :smile:

Aj naši "bráchovci" sú na ranči. V USA. A síce fotka nie je s koňmi, myslím, že je dosť dobrá :jop:
Obrázok
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Beauceron

Poslaťod dana033 » Str 27.05.2009 22:33

No tú fotku som videla, je krásna. Offca ty máš bosíka z Modrej zeme?
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Beauceron

Poslaťod Offca » Str 27.05.2009 22:39

:yes: malú brmbulu Altesse Royal
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI