Bradáč veľký, stredný, malý / Riesenschnauzer, ... (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Poslaťod Silwuska » Uto 30.10.2007 14:45

Tak ale to nechces zavodne to agility,ze?? lebo tam si myslim ze je na takeho drobca dost velka zataz...hlavne tie skoky...

Ja by som to s mojim medvidkom tiez nemohla...on ma velky nepomer dlzky, k vyske a pri skokoch by si mohol poskodit chrbticu... :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod lusy » Uto 30.10.2007 17:55

Silwuska píše:Tak ale to nechces zavodne to agility,ze?? lebo tam si myslim ze je na takeho drobca dost velka zataz...hlavne tie skoky...

Ja by som to s mojim medvidkom tiez nemohla...on ma velky nepomer dlzky, k vyske a pri skokoch by si mohol poskodit chrbticu... :ua:


videla som behat agility baseta, tak preco by si nemohla ty s macom???
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Silwuska » Str 31.10.2007 6:53

No to si mohla vidiet ale myslim ze ten clovek hodne riskuje...to by si mulela na vlastne oci vidiet ako vyzera pri skoku nejakom vyssom ten pes...uuuplne sa mu prehne chrbtica...uz bereme aj vitaminky vapnik, calciu, a zinok...tak dufam ze ked bude starous tak mu nebude mat problem s tymi platnickami a selicim :ua:

A neviem ake vady plemena mavaju bassety, ale jazvecicy mavaju casto vyskocene platnicky a posunute stavce...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod tanulik » Str 31.10.2007 8:00

Jasné že nechcem to agility závodne, ale len tak pre radosť z pohybu a aby sme nemali len také nudné prechádzky. Proste aby sme sa zabavili a vybláznili. :jupi:
tanulik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 31.10.2007 8:05

Silwuska píše:No to si mohla vidiet ale myslim ze ten clovek hodne riskuje...to by si mulela na vlastne oci vidiet ako vyzera pri skoku nejakom vyssom ten pes...uuuplne sa mu prehne chrbtica...uz bereme aj vitaminky vapnik, calciu, a zinok...tak dufam ze ked bude starous tak mu nebude mat problem s tymi platnickami a selicim :ua:

A neviem ake vady plemena mavaju bassety, ale jazvecicy mavaju casto vyskocene platnicky a posunute stavce...


silwuš tam máš skočky podla výšky psa..kolko meria tvoj Maco?? :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Str 31.10.2007 9:00

Nejakých 38...neviem presne...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 31.10.2007 9:04

Silwuska píše:Nejakých 38...neviem presne...


tak to je medium
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Str 31.10.2007 9:38

Hej!! a na dlzku je looooongest from the longer :heh: no proste nas veterinar upozornoval na pretazenie chrbtice a chrbtoveho svalstva...takze nam stacia prechadzocky a santenie s psacimi kamosmi :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

taliansky chrtik

Poslaťod Klara.Conty » Sob 10.11.2007 18:54

ahojte tiez sme si chceli kupit stredneho cierneho bradaca ale prisiel tali ...chrtik
Klara.Conty
Nováčik
 
Príspevky: 44
Bydlisko: puchov

ahoj

Poslaťod Klara.Conty » Ned 11.11.2007 21:14

ahojte je to velmi pekne plemeno a ako dlho ho mas silwuska?..a je to sikovne plemeno?
Klara.Conty
Nováčik
 
Príspevky: 44
Bydlisko: puchov

Re: ahoj

Poslaťod lusy » Ned 11.11.2007 21:25

klara píše:ahojte je to velmi pekne plemeno a ako dlho ho mas silwuska?..a je to sikovne plemeno?


no silwuska ma krizenca s velkym bradacom. cisteho bradaca mam ja. ale teda otazka bola smerovana na silwusku, tak ti zajtra odpovie. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Silwuska » Pon 12.11.2007 6:48

Tak tak...moja hovorkina ti to objasnila :lol: ...ale asi si sa chcela spytat na cistokrvneho...ja mam krizenca s jazvecikom :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod tanulik » Pon 12.11.2007 12:40

no a ja mam maleho cierneho bradaca, teda bradacku. No a ona sice nema kupirovane usi, no stoja jej ako sviecky. Mame aj vlastnu stranku: http://www.meggie1.estranky.cz. Viac som o nej popisala aj nizsie v teme"maly cierny bradac" :jupi: [/img]
tanulik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Spišská Nová Ves

ahoj

Poslaťod Klara.Conty » Pon 12.11.2007 18:18

no ianak silwuska aj ked krizenec aj tak je nadherny teda podla fotky vies ja psom neviem nikdy nic vytknut.. :smile:
Klara.Conty
Nováčik
 
Príspevky: 44
Bydlisko: puchov

Poslaťod Silwuska » Uto 13.11.2007 6:32

Oooo tak to dakujeme :hi:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI