Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod adusmak » Uto 29.04.2014 20:57

Môžem striedať 3x granule s 1x varenou stravou? To preto aby sa aspoň najedla. Alebo jej tým vybudujem väčšiu nechuť ku granuliam a docielim len to že bude len jesť varenu stravu. :nwm:
adusmak
Nováčik
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Margita » Uto 29.04.2014 21:01

docielis akurat to ze bude vymyslat,ked nechce tak nechce,nie je hladna,ked z piatich davok co ma stena zjest,dve odmietne tak co,nic sa nedeje,pochybujem ze by nejake zdrave stena drzalo hladovku ak ma pristup ku krmive,len jej vytvor nejaky krmiaci ritual
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod adusmak » Uto 29.04.2014 21:19

Ok tak to skúsim :yes:
adusmak
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod DavidM91 » Uto 27.05.2014 12:14

Ahojte
tak v prvom rade sa chcem aj ja pochvaliť že som necely rok maiteľom psíka Goldena je to neuveritelne plemeno hrave niekedy až neodbitne :D
stale sa pcha medzi nohy a na nohy nosi lopty flaše kadeaké drevene produkty
na začiatku bol dnu ale to bolo velmi náročne tak sme mu poriešili kotec pusteny je cely deň od rána od 7 do večera do cca 22 hodiny do kotca ide akurat prespať s tým že v kotci nešpiní :aplause:

a chcem reagovať na par príspevkov ohladom granul , keď som kúpil retvoša tak mi maiteľka pribalila grancle Eucanuba boli ale na moj vkus suche a tvrde 8 tyždňove štendo malo problem pohrízť to tak som prešiel na Purina Pro Plan vtedy sa skončili trable s papaním granule sú mastné a malé idu dobre dole krkom a lahko sa hryžú ale ako psik rástol trebalo pridávať a tak som to už finančne nezvládal tak sme prešli na Frenks Pro gold pes bol už dajme tomu velký tak s tym nemal problem a neskôr sme prešli na barf o barfe už v inej téme :ha:

ja som len chcel odporúčiť pre štedo Purina pro plan tie frenks pro gold maju tak isto super zloženie len mi pridu pre šteňa nevhodne pre ich velkosť a tvrdosť inač pre večšieho psíka už v poriadku sesternica má chovku GR a fenulu Ridžbega vyzeraju super su zdravé a bez problemov s kĺbami

dosť som sa rozpísal , keď dojdem domov tak sem aj hodím nejake fotky mojho retvoša :jop:
DavidM91
Okoloidúci

Poslaťod doberman007 » Uto 29.07.2014 21:20

dobry den ja si o par mesiacov kupim tiez goldenika a chcem sa opytat v akom veku je najlepsie ho kupit_ :lol:
doberman007
Okoloidúci

Poslaťod doberman007 » Uto 29.07.2014 21:22

A do kedy je mozne ho vicvicit?(do akeho veku) :ha:
doberman007
Okoloidúci

Poslaťod Vikiki22 » Uto 29.07.2014 21:28

Šteňa je najlepšie odobrať od matky v 8.týždni. A cvičiť psa môžeš do konca jeho života, ale najľahšie sa cvičí šteňa a mladý pes.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod doberman007 » Uto 29.07.2014 21:56

Vdaka za odpoved :lol:
doberman007
Okoloidúci

Poslaťod katuss » Ned 04.01.2015 20:19

Myslíte, že je zlatý retriever vhodný na long dogtrekking ? Predsa len je to zavalitejší psík, a či by mu tých 100 km skôr neublížilo
katuss
Nováčik

Poslaťod lucik » Pon 05.01.2015 13:38

ak bude trénovaný, osvalený, v kondičke, tak prečo nie?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

Zlatý retriever - farba ňufáka

Poslaťod Gruľka6 » Sob 07.02.2015 13:11

Ahojte,
môj zlatý retriever mal čierny ňufák, keď bol šteniatko, teraz má 2 roky a stred ňufáka má svetlo hnedý. Niekde som čítala, že farba ňufáka môže súvisieť s ročným obdobím. Má niekto podobný problém/skúsenosť?
Ďakujem.
Gruľka6
Okoloidúci

Poslaťod Angie a Mia » Sob 07.02.2015 23:32

Ahoj

ja mám 9 r. GR fenku a tiež mala čierny ňufák a teraz ho má celý hnedý. Neviem presne koľko mala ked sa jej to zmenilo, ale tiež som počula, že v zime ho majú hnedý a potom sa to vráti späť na čierny, ale jej ostal hnedý už stále. Myslím že mala tiež okolo 2-3 rokov. Ale neviem prečo, moc som to neriešila :nwm:
Angie a Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod lucik » Štv 19.02.2015 9:14

http://www.working-retriever.sk/novinky--news/vikendovy-trening-28-2932015-borsky-mikulas

Víkendový tréning 28.-29.3.2015 Borský Mikuláš

Prvý tohtoročný víkendový tréning sme naplánovali v Borskom Mikuláši v dňoch 28.-29.3.2015. Sobotňajší tréning prebehne pod vedením Petra Novotu a nedeľňajší pod vedením Lenky Liptákovej (CZ) zo strediska Brno - Retriever Sport CZ.
Poplatok za tréning je 10 EUR / víkend. V poplatku je zahrnutý poplatok za trénera + občerstvenie počas tréningu (káva, čaj, nejaké jedlo).

Prihlásiť sa môžete vyplnením prihlášky http://www.working-retriever.sk/novinky--news/vikendovy-trening-28-2932015-borsky-mikulas
Uzávierka prihlášok: 23. 3. 2015

Príďte si s nami zatrénovať a dozvedieť sa trebárs niečo nové o práci retrievera!

Pre koho je tento tréning určený?

Pre tých, ktorí:
- si chcú zatrénovať v peknom prostredí
- nevedia ako práca retrievera vyzerá a čo retriever dokáže
- nemajú prístup k zveri a aj napriek tomu chcú dopriať svojmu retrieverovi pracovať
- majú so svojím retrieverom problém vo výcviku príp. chcú načerpať inšpiráciu pre ďalší výcvik
- pripravujú sa so svojím psom na skúšky
- chcú si užiť pekný aktívny deň so svojím psom a zamestnať mu hlavičku, aby neležal na gauči :)
- chcú sa dozvedieť niečo o working testoch

Ubytovanie pre cezpoľných je možné tu:
http://www.borskymikulas.sk/?id_menu=43551&limited_level=1&stop_menu=37230#me

http://www.ubytujsa.sk/penziony-slovensko-hostinec-u-zemanov-29194

Oba dni sa stretneme o 8:00 pri reštaurácii Búranský dvúr a odtiaľ pôjdeme spolu na miesto tréningu.

Nezabudnite veci do dažďa, príp. na prezlečenie. Trénujeme aj v prípade nepriaznivého počasia. Prosíme Vás, aby ste v mieste konania tréningu udržiavali poriadok a zároveň Vás prosíme, aby ste psy nepúšťali voľne behať po lese a venčili len na vyhradenom mieste, nakoľko sa tréning bude konať v poľovnom revíri.

Prineste si so sebou:
- moxon vodítko (možnosť aj vopred objednať a priniesť na tréning)
- píšťalku- tašku alebo tréningovú vestu na odloženie dummy (možnosť aj vopred objednať a priniesť na tréning)
- oblečenie aj do nepriaznivého počasia
- misku a vodu pre psa
- prenosnú stoličku

Strava buď v blízkej reštaurácii alebo kolibe, príp. ako obyčajne niečo ugrilujeme príp. ugulášujeme pri večernom posedení ;)
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Crossa » Str 25.05.2016 18:29

Zdravím. Známy zháňajú šteniatko, s PP. Chceli by psíka čisto do rodiny, s určitou zárukou zdravia a hlavne čistokrvnosti. Nevedeli by ste mi odporučiť chovnú stanicu, ktorá má aktuálne šteniatka,prípadne viete o nejakých plánovaných vrhoch? Ešte upresním, nakoľko sa jedná o šteniatko, ktoré bude slúžiť ako rodinný príslušník, uprednostním ponuky vrhov ktoré nie sú po intergalaktických šampiónoch. Záujem je o sučku.
Crossa
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod lucik » Uto 06.09.2016 20:53

pozývame na Víkendový tréning retrieverov v Borskom Mikuláši v dňoch 22.-23.10.2016
pozvánku a info nájdete tu http://www.workingretriever.sk/novinky/pozvanka-na-vikendovy-trening-borsky-mikulas-22-23102016
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI