Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod Elis » Sob 05.04.2014 8:42

Kikuska B. píše:Kamos mojej veelmi vzdialenej rodiny ma akurat (ak som dobre napocitala) 7 steniat. Podla inzeratu nemaju velky dopyt, skor ziadny a pisali tam o utrateni...je to dost surne. blizsie info tam nieje, pokusam sa zistit :ua: ...napisem neskor.
Stenata-zdarma
Eva Mrazikova-515294956/777686257
Cesko...dalej zistujem...


tak vzhledem k tomu, ze "7 zlatych retrivru" je zase po case v top ten mezi hoax v breznu 2014 - doporucuji si tuhle zpravu opravdu overit:-(

http://www.hoax.cz/hoax/aktuality/
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod Cathy » Sob 05.04.2014 8:50

Minuly rok bolo toto iste. Aj to iste meno.. A kedy by sa nerozobrali zadarmo steniatka retrievera ??
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod caramelbiscuit » Sob 05.04.2014 8:55

Aký je vlastne význam tohto "inzerátu"? Som to nejak nepobrala :ach:
caramelbiscuit
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 80

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod Vyžlomaniačka :) » Sob 05.04.2014 9:07

Ano to je to...no vobec sa v tomto nevyznam :nwm: , neviem kto to je. Takze to je stare? Pardon, chcela som len pomoct :ach: ...
Na co to davaju, aky to ma vyznam, ako im to pomoze??? Nechapem...
A majitelia goldenov, nezabudnite odpovedat Adusmakovi-hore :ach: , nechcene som mu skocila "do reci"...prepac.
Vyžlomaniačka :)
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 109
Bydlisko: BA

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod adusmak » Str 23.04.2014 17:16

Ahojte, tak od včera sme sa stali majiteľmi malej Abby. Včera bola ozaj perfektná. Cestovali sme s ňou vyše 350 km, no cestu zvládla. Pekne sa počas prestavok v travicke vykakala aj vycikala. Nový domov si prezrela a v noci sa zobudila 3 krát :lol: . Dnes je už osmelena, len papať veľmi nechce. A kakala len ráno. Vodu pije no granule ani suché ani namočené. Tak neviem či ju mám nútiť. Papá RC u chovatela papala brit. Stačí keď sa :kak: len raz do dňa alebo je to málo? A ešte môžem jej dať trochu jablka? Myslím si či ju nezapieklo. :ua:
adusmak
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Trenčín

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Str 23.04.2014 18:11

A prečo papá RC, keď u chovateľa papala Brit? Taká náhla zmena krmiva určite psovi neprospeje. :nie: Doporučila by som kŕmiť tým istým, čo jedlo u chovateľa a až postupne navykať na krmivo nové. A :kak: raz za deň je úplne normálne. Z toho si ťažkú hlavu nerob. Keby ne :kak: už 3-4 dni, až potom by som mala obavy.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod adusmak » Uto 29.04.2014 19:18

Ahojte! Prosím mám na Vás všetkých ktorí máte GR prosbu. :au: Čím kŕmite alebo ste kŕmili 8 týždňové šteniatko. Či dávate len granulky , alebo aj niečo iné? Ja viem že o strave je toho veľa popísané no chcem rady a skúsenosti od chovateľov GR. Ja zatiaľ len granulky trochu miešam so slabým vývarom, ale veľmi mi nechce papať. Na začiatku som to pripisovala zmene prostredia. No máme ju už týždeň a zvykla si super. Len málo papá. Dávam RC . :kak: má pekné , normalnaj konzistencie a kaka 4x do dňa. Včera som jej dala ku granulkam ryžu a tú vyjedla no granulky veľmi málo. Bojím sa že veľmi schudne. :plac: Stále si myslím že keď bude hladná tak sa naje. Inak z dennej dávky zje len polovicu. Ďakujem :ua:
adusmak
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Trenčín

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Uto 29.04.2014 19:47

A ma misku s jedlom stale k dispozicii?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Uto 29.04.2014 19:55

Hm... Keď nezje ani dennú dávku a :kak: 4x do dňa, tam niečo v poriadku nebude. A čo tak skúsiť zmeniť granulky? Alebo pred kŕmením šteňa unaviť, aby vyhladlo...?
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod adusmak » Uto 29.04.2014 20:44

Misku s vodou a granulkami má stále k dispozícii. Unavená je dosť, lebo chodíme na malé prechádzky okolo domu a celý deň lieta a blázni sa okolo domu na dvore. Inak ako to je s posledným kŕmením, lebo ona má granulky stále k dispozícii. Možno keby mala len v čase kŕmenia?
adusmak
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Trenčín

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod adusmak » Uto 29.04.2014 20:47

Už som premýšľala nad varenou stravou, lebo sa mi zdá že tú by zjedla.
adusmak
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Trenčín

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod Margita » Uto 29.04.2014 20:48

urcite je dobre ju naucit nejaky rezim,kedy sa krmi a hlavne po krmeni ma byt klud,nie ze sa priruti k miske nahadze to do seba a potom uteka zase prec,na toto pozor
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod adusmak » Uto 29.04.2014 20:52

Ako som už vyššie písala, u chovateľov jedla brit no bola aj kojena. Bola pekná gulicka. Dala som jej aj brit no ten tiež veľmi nezjedla. Tak neviem !
adusmak
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Trenčín

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod adusmak » Uto 29.04.2014 20:57

Môžem striedať 3x granule s 1x varenou stravou? To preto aby sa aspoň najedla. Alebo jej tým vybudujem väčšiu nechuť ku granuliam a docielim len to že bude len jesť varenu stravu. :nwm:
adusmak
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Trenčín

Re: Zlatý retríver / Golden Retriever (FCI)

Poslaťod Margita » Uto 29.04.2014 21:01

docielis akurat to ze bude vymyslat,ked nechce tak nechce,nie je hladna,ked z piatich davok co ma stena zjest,dve odmietne tak co,nic sa nedeje,pochybujem ze by nejake zdrave stena drzalo hladovku ak ma pristup ku krmive,len jej vytvor nejaky krmiaci ritual
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI