Switch to full style
Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI
Odoslať odpoveď

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Sob 24.03.2018 21:26

Zlate stendo, taka vesela kopa vyzera byt nicneriesiaca :smile:

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Ned 25.03.2018 8:28

hisham píše:Zlate stendo, taka vesela kopa vyzera byt nicneriesiaca :smile:

Ano veľmi ylatý je v tomto proste kam sa ide tam sa ide len cestou ešte trba zožrať čo najviac listov :lol:

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Str 18.04.2018 13:55

Laska moja australska alebo to je medved? No momentalne sa to da len tazko rozlisit :lol:
Prílohy
FB_IMG_1523849556946.jpg

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Str 20.06.2018 11:49

Ahojte,
akosi táto téma zapadla prachom. čo máte nového?Boli ste niekto na stretku - na spoločnom venčení?

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Štv 21.06.2018 20:17

Ahojte, my sme sa už dlho dlllho neozvali :)
Moje male zlobidlo Kryšpín má už 6 rokov. Stále sa venujeme agility a okrajovo rôznym ďalším športom. A teraz sme sa trochu vrhli aj na pasenie. Uvidíme kam až to dotiahneme :lol:
Prílohy
DSC_0181.jpg
DSC_1046.jpg
DSC_1085.jpg

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Pia 22.06.2018 11:03

My momentalne ukazkujeme na akciach po okoli :lol: Najcastejsie s frisbee.
Prílohy
9.jpg
8.jpg
6.jpg
2.jpg
7.jpg

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Sob 28.07.2018 21:17

Kryšpín s "bráškom" Jaimem :smile:
Prílohy
DSC_1283.jpg

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Str 01.08.2018 16:40

U nás je toho nového viac nepamatam si vsetko ale tak aspon nieco:
Začiatkom školských prázdnin sme si na 15 dní odskočili do Anglicka psiíčky samozrejme s nami neopísateľný zážitok a tie dve potvori boli také dobré že ten pocit ešte znásobili.
Potomsme sa po takmer pol roku konečne strertli s majjuna25 a Scottym (s Bellom su bratranci)
A v sobotu som sa s Bellym vratila z agility taboru chudak uz po druhom dni bol taky unaveny ze ani z klieky nechcel vyjst :lol:
A menšia dokumentacia ešte aj s videom z Veľkej Noci:

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Štv 02.08.2018 14:45

Krásne videá. :yes:

Dĺžka dožitia a úmrtnosť AUO podľa štúdie: http://www.ashgi.org/home-page/genetics ... ity-survey

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Pon 02.09.2019 10:41

Ahojte,
dúfam,že ste si zo psami užili teplé leto..Goodie chytil koncom leta infikovaného kliešťa a skoro som ho pochovala - dostali sme kliešťové ochorenie Ehrlichia canis,teraz je na 1 mesiac na silných ATB,snaď sa z toho vylíže bez trvalých následkov... :plac: :ua:

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Pon 02.09.2019 11:56

Preboha Zuzi :oo: to ma moc mrzí, posielame Goodiemu mnoho síl, nech sa chlapec rýchlo z toho vylíže :pusa:

Ako je mu? Ako sa to vlastne prejavovalo? :oo: :ua:

My sme mali z kliešťových ochorení len babézku 2,5, odvtedy chvalabohu nič, snáď už naveky, desí ma to :ua:

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Pon 02.09.2019 12:35

Popravde,ani som nevedela,že mu niečo je..len potom z ničoho nič bol akoby seknutý v krku,a nevedel si ani sadnuť či lahnúť..mysleli sme najprv,že mal nejaký úraz u naších v záhrade,že asi na neho niečo spadlo,alebo si niečo natiahol..len u veta spravili RTG a nezdal sa im krk..tak som deň pred plánovanou dovolenkou všetko stornovala a letela k neurologovi Palušovi do Trenčína na vyšetrenie a prípadné MRI,ten však povedal,že to určite nie je neurol. pôvodu a zistil,že má aj zvýšenú teplotu..na druhý deň doma,sa spravilo vyšetrenie z krvi a tam vyskočila táto choroba. Vrazila mu do klbov,takže všetky klby mal zapálené a celé telo ho chudáka bolelo.... Teraz sme už 20dní na brutálných ATB,dostáva ešte Aptus Aptoflex na klby a taktiež pre- a probiotiká,lebo tie ATB sú strašné svinstvo..keď už Goodiemu nechutí jesť..tak je zle.. :ua: Bolí ho žalúdok,chodiť už chodí,ale bude dlho trvať,kým sa mu dá mikroflóra žalúdka do poriadku..tie ATB má brať 30 dní..mňa z toho švacne :bum: Potom kontrola a uvidíme..

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Pon 02.09.2019 12:37

Arisko mal 30 ATB kvôli infekcii v prostate. Zvládol to ok. :yes:

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Pon 02.09.2019 12:51

Lindchen,to dúfam aj ja..len teraz som musela prejsť z barf na varenú stravu,lebo mi odmietal jesť po 10dňoch..takže je to pracnejšie,ale čo už človek nespraví pre svojho miláčika...

Re: Austrálsky ovčiak / Australian Shepherd (FCI)

Pon 02.09.2019 13:02

Presne, Arisko nechcel po 16. dňoch. Vypýtaj o veta tabletky na ochranu žalúdka. Nechcú to, lebo im je z toho už zle od žalúdka. Pomôže to.
Odoslať odpoveď