Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod Donna » Uto 23.12.2008 22:40

betka nechcem byt zla ale to podla mna ma od chocholaca dost daleko... jedine zeby bol bez PP (tam by sa vela vysvetlilo ale aj tak ) alebo ze je nejak velmo divne ostrihany.
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod Slawin » Uto 23.12.2008 23:33

mne sa tiez nejako nezda :ach:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod Betka » Str 24.12.2008 11:46

Zabudla som pripísať, ale myslela som na to, NEMÁ PAPIERE. A nemá ani tak vystrihanú papuľku, a takto so srsťou sú podľa mňa určite krajší. Fotky sú z Breznianskej labky ´07, orieškáda :ach:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod xenka222 » Str 24.12.2008 13:06

musi byt velmi pekny aby sa mi pacil:d :ahoj: :ahoj: :ahoj:
xenka222
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod Sacred » Ned 01.02.2009 16:07

:ahoj: Ahojte no tak máte pravdu že je netypický a je bez PP. ale náháčik to je len akurát nám sa moc nepáčila vystrihaná papulka :lol: , ale ako betka povedala je to jeden perfekný psík a ak sa vám niečo nepozdáva tak kuknite na moju stránku tam je aj vystrihaný komplet na naháčika možno sa bude páčit viac tak. :aaa:
A mohol by my niekto poradit dáky fakt dobrý kondicionér na rozčesávanie, lebo vela chodíme von a stále má zachlpenú srst. :ahoj:
Obrázok
Sacred
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Bydlisko: Brezno

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod Donna » Ned 01.02.2009 19:01

skus z rady kozmetiky KW ako ja ani pri jednom psovi to nepotrebujem ale sampony su odtial velmi dobre a sice su aj drahe ale oplati sa :no: http://www.gandamak.com/files/kw.htm

Offtopic: a inak nadherny bulicek :hi:
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod alaya1 » Ned 01.02.2009 19:26

Sacred píše::ahoj: Ahojte no tak máte pravdu že je netypický a je bez PP. ale náháčik to je len akurát nám sa moc nepáčila vystrihaná papulka :lol: , ale ako betka povedala je to jeden perfekný psík a ak sa vám niečo nepozdáva tak kuknite na moju stránku tam je aj vystrihaný komplet na naháčika možno sa bude páčit viac tak. :aaa:
A mohol by my niekto poradit dáky fakt dobrý kondicionér na rozčesávanie, lebo vela chodíme von a stále má zachlpenú srst. :ahoj:


Kozmetika 1 All Systems _ Kondicioner v spreji? www.profikozmetika.sk, vynikajuci,. rozcese aj plste.
Mam visonika, pomaha uzasne.
Clovek by nikdy nemal prestat byt clovekom
alaya1
BANNED
 
Príspevky: 210

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod Artemis » Str 04.02.2009 16:45

Uppppppllllnnneee super hafana!!! Velmi inteligentny, elegantny a mudry! Treraz v Trencine som s nim bola na Junior Handlingu a vyhrali sme 3.miesto :winner: Viac:www.juniorhandling-cavalier.estranky.sk - ICH:Nely Pupo-Haichi
www.cavalier-handling.sk
Grand Ch. Artemis from Semiramida´s garden
Kandinsky z Królewskiego dworu
FCR Gulliver Oasis of Peace
Artemis
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 616
Bydlisko: Levice

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod leni » Štv 05.02.2009 22:40

koly nim som sla v sobotu do trencina na vystavu aby som si ich natocila na kameru, pretoze rozmyslame ci zobrat yorka, alebo nahacika k nasmu CC ak sa nerozhodnem inak, su to velmi pekne spiky, len moc sa mi nepacia ked su tie bodkovne :nwm: :nwm:
Dať psovi kosť neni láskavosť. Láskavosť je podeliť sa so psom o kosť, ked máš hlad ako pes
leni
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 256

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod Donna » Pia 06.02.2009 16:11

leni.. jednoznacne chocholaciak si zober...a mne sa tiez nepacia moc tie bodkovane.. strasne sami apci jedne pes.. je holy a ma cele telo tmavo hende a srst ma blondadu... tot je nadhera http://www.chinesecrested.no/en/registr ... hesis.html je to otec tej nasej cinanky
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod leni » Pia 06.02.2009 16:18

To, yorkov je strasne vela, a teraz dost emailujem aj s chovkami co maju chochlacikov, len je smola, ze u nas su poriadne neni ze to tak musim povedat, vacsina choviek takych lepsich je v cechach, jednu som mala vyhliadnutu od chovky plysovy priatel a keby so msa ozvala par dni skor uz by som ju mozno mala bola uz rezervovna, a nadabit na pekneho chocholacika je tiez umenie, ta fotka je pekna ja mam tiez par super fotiek v PC ak sa mi podari poslat poslem:-)))
Naposledy upravil leni dňa Pia 06.02.2009 16:51, celkovo upravené 1
Dať psovi kosť neni láskavosť. Láskavosť je podeliť sa so psom o kosť, ked máš hlad ako pes
leni
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 256

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod leni » Pia 06.02.2009 16:34

Obrázok

Tak ked uz nie CC fenku co nebude tak mne sa paci tento viem, ze oni sa opaluju radi:-)))
Dať psovi kosť neni láskavosť. Láskavosť je podeliť sa so psom o kosť, ked máš hlad ako pes
leni
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 256

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod Ivanka.P » Pia 06.02.2009 16:57

Donna píše:leni.. jednoznacne chocholaciak si zober...a mne sa tiez nepacia moc tie bodkovane.. strasne sami apci jedne pes.. je holy a ma cele telo tmavo hende a srst ma blondadu... tot je nadhera http://www.chinesecrested.no/en/registr ... hesis.html je to otec tej nasej cinanky


Mne sa tiež páčia jednojiate farby bez bodkovanej kože. Suseda má z Famili Song´s túto ryšavú fenečku Chantal
http://www.zelenydom.websnadno.cz/nahacka_CHANTAL.html
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod leni » Ned 08.02.2009 21:55

Obrázok
Dneska sme si kupili nahacika fenocku je to len tak narychlo fotene:-)) tak ked bude lepsie fotot dam do albumu:-)))
Dať psovi kosť neni láskavosť. Láskavosť je podeliť sa so psom o kosť, ked máš hlad ako pes
leni
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 256

Re: standardy cinsky chocholaty pes

Poslaťod Donna » Pon 09.02.2009 21:32

ooo wow tak rychlo???? :oo: ale je velmi pekna :no: tak vela stastia a vystavnych uspechov :king: btw ona je jednofarebne bleda alebo tmava? bo z tej fotky s mojou slepotou moc nevidim ci je ruzovucka alebo nejaka hneda
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI