Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Uto 31.10.2017 14:02

Ja som coraz viac presvedcena, ze s tym psom nieco nie je OK... Dnes vrieskal uz aj vonku. 2 razy vonku, 2 razy vreskot. Jemu zacina naozaj totalne hrabat.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 21.12.2017 19:35

Kde na to moj chlap chodi? Dnes ho skrabka so slovami - co ty, krizenec moncici a gremlina. Ale na neho to uplne sedi :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kives » Pia 22.12.2017 8:08

:haha: :haha:
tak za to nakoniec môžeš ty. namočila si ho a dala mu najesť po polnoci :haha:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 15:27

Prave sledujem uz par minut psa. Su privrete dvere do pracovne, on zostal vonku. Su len privrete, ale v medzere je taska... Bubacka taska... Dvere sa tym padom nedaju otvorit. A pes sa uz x minut vonku toci dokola :prd: Ha, uz to skusa, uz zacina piskat :prd: Zachvilu pride take celkom malicke, urcite nikoho nenastvuce BUF a ked nezareagujem, pride druhe... Kua, pouzi hlavu, trebars aj na to otvorenie dveri, staci ju pouzit na ich potlacenie :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 15:30

Ze tu ja nemam fotak!!!!! Ze ho tu ja nemam, ani telefon :haha: Miesto otvorenia dveri skusa labou odtlacit tasku :haha: :haha: :haha: Tomu sa fakt uz moc rozumu neuslo, ked panbozko rozum rozdaval :heh:
Ale skusa komunikovat, skusa, nenapadne potichucky, vrka, bufa a ja sa tvarim, ze nic. Myslim, ze coskoro sa rozleti na kusocky od nervov :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 11.01.2018 15:33

Ale neni uplne blby. On normalne sa snazi zavolat decko, nech mu to ide otvorit. Ako ked sa s dietatom hrame na schovavacku, tak pes mu ukazuje kde som, tak teraz to iste skusa :heh:
A decko pochopilo :haha: Hovorim, ti dvaja sa nasli :heh: :jop:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kellee » Štv 11.01.2018 15:55

sa tu rehocem riadne :aaa:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kives » Pia 12.01.2018 8:30

Milujem tvoje historky :D. Akurat v cakarni u doktora trosku pokukavaju, ked sa clovek chechta :).
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod hisham » Pia 12.01.2018 9:07

To je ake super, ze takto spolpracuju :heh:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Pia 12.01.2018 9:19

Sa vam smeje, mne obcas tiez. :heh: Ale len obcas :haha:
Hisham - oni to fakt pri schovavacke dotiahli do brutalnej suhry. Ja sa schovam, pes samozrejme vie kde, lebo ho neodkladam (asi by som mala zacat :heh: ), maly dorata, pes v tom okamziku vystreli za malym, pricom maly hlada psa samozrejme, nie mamu. Maly krici hladaj maminu, hladaj, pes bezi k miestu, kde som a maly ma vyhrate, len otvara, odsuva atd :heh: Opacne mi to nefunguje. Maleho hladat nechce :haha:
Jediny krat ma dlho hladal, ked som sa schovala k Stanovi pod deku pri telke. To nechapal, ze pes ma predne nohy na gauci a stucha do stana, za ktorym som lezala ja :heh: Furt ho odtial odtlacal rucickami odvracal od gauca, hladaj maminu, hladaaaaaaj a pes burlivejsie tancoval pri gauci a maly nestastny. Tak dobre, idem si ju hladat sam (si myslel, ze pes proste prosi ist na gauc, akosi mu nedoplo, ze to nerobi, ked tam nie som, takze tam byt MUSIM :angel: ). Och, dlho mu to trvalo chudakovi, Stano ma musel prezradit :haha:
Vcera to Fryovi mimoriadne nemyslelo. Dosla som domov s nasimi a ako sa on brutalne rychlo toci a potom skoci na nohy, ked ma vita, tak si pomylil nohy a skocil na otcove, ked vosiel dnu. Predtym skocil na moje, potom na otcove. Ste mali vidiet to zdesenie a odskok, ked si uvedomil, ze to nie je ani stano, ani ja, ani maly, ze tentokrat sa zmylil riadne :haha: Zuchol na zem na bok, co tak spanikaril, asi 2 metre od miesta, kde povodne sa tocil a skocil. Kto by cakal cudzieho cloveka pri mojom prichode, ze? A to sa mu fakt malokedy podari, ze skoci na maleho alebo stana, to len omylom, vacsinou len ked sa rychlo hybem a sa ponahlam, tak mu ja spravim take, ako on robi mne, ze v sekunde som na inom mieste a on nestihne zareagovat, lebo bunka sa mu v hlave este tociiiiii :heh: Ale minule mi doskriabal maleho, lebo maly stal predo mnou pri prichode, ja som mala za sebou pootvorene dvere a stala som pri skrini, takze ma nemohol kontaktovat, tak co urobil? Skocil na maleho a hrabal pacickami --> maly dostal skrabance nohami cez ksicht :prd: Bolo po ich laske asi tak na pol dna :haha: A vysvetlujte potom mojim rodicom od coho ma dieta cervene sramy, po krku, brade a licach :prd: Ja som fakt rada, ze to ma 5kg. Ja si fakt neviem predstavit, zeby to malo 10x viac. To uz by bol niekto z nas urcite mrtvy alebo dokaliceny :heh: Teda dieta urcite :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Pia 12.01.2018 9:20

Hmm, na buducu hru si vezmem do skryse aj psa. To bude zabava :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kives » Pia 12.01.2018 10:41

keby mal 50 kg, tak by to bol chudý flegmatický fundel :no: .
do skrýše ho neber, bude pizúkať. daj ho do odkladačky a zabavíte sa všetci traja.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Pia 12.01.2018 11:30

Su aj pri fundloch vynimky, kedy im drbe do vyssieho veku. Takej sa dufam u mna doma nedozijem. Ale zase tak 6-9 mesacne stena fundla je defacto pre dieta zbran. :heh: Tam je pramalo z flegmatickosti este, ale sily uz na zabitie :heh:
A pes prave bude ticho jak pena, lebo bude SO MNOU a pes aj tak vzdy vie kde som, nechs a schovam kamkolvek :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Sob 20.01.2018 16:13

Psovi zas hrabe dnes cely den. Totalne, od rana.... Asi preto, ze snezi :heh: A este v strede dna dalo tomu korunu nieco, z coho by zinfarktoval aj v jeho bezny, normalny den... U nasich som vysla z garaze, pustila som ho von a vzapati JAKOT. Vonku otec postavil nafukovacieho snehuliaka a bol u nas sused s vnukom, ktori sa na neho prisli pozriet. Co zacal robit pes bolo fakt uplne mimo. Som sa normalne bala, ze kusne. Uplny zachvat chytil, nevedel ma najst, tak blacal a pobehoval so stiahnutym chvostom medzi cudzimi ludmi a snehuliakom a tam teda nebolo vela priestoru medzi garazou a plotom, tak desil vsetkych. Tak to dopadne, ked pride sused na neohlasenu navstevu. Stacilo, aby na mna otec zavolal, ze mame navstevu :ach:
Pes odmieta svoj STARY pelech, neexist nan ist. Keby bol novy, tak pohoda, to u neho uplne normalne. Ani na jeden, ani na druhy si z nicoho dnes lahnut. Lezi vedla nich na zemi.
Vonku cez nas preskocil pri bobovani a chytil maleho za kapucu a vial za bobami :haha: To bol pohlad pre bohov., skoda, ze stano nestihol natocit. A aj skoda, ze tie boby nahana, len ked na nich sedim ja :heh:
Su styri a uz je tak unaveny a vystresovany z celeho dna, ze konecne prvy krat drieme :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kives » Ned 21.01.2018 16:26

to co usetris na krmeni si bohato vynahradis na zozratych nervoch... :ua:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI