Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 13.04.2017 17:50

Cirkusak. Skoda, ze jeden chybal.
Prílohy
IMG_4239.JPG
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 20.04.2017 9:23

Juj, bonznem ho. Nemozem si nechat pre seba :haha: Vcera mal zase nejaky dost posahany den. Zaklincoval to brutalnym vypadom na moderatora v telke (wawawawawaaaaaaa). Ten pes nie je normalny, fakt nie je. A preco? Len preto, ze mal na hlave kapucnu. V TELKE! CLOVEK! Po 3 rokoch to nevie, ze su to len obrazky a nic odtial nehrozi!!!! A este aj po zvozeni si po nom ticho vrcal, kym sa nespratal z obrazovky. A nielen to! Viete kolko stresu tomu psovi urobi chrobak, ktory je vnutri a lozi po dlazke? Som ho tam schvalne nechala. Ludia, to vam bol stres! :aaa: Chrobak, nepredvidatelne chodiaci po zemi, jeho smerom! On si nikam nemohol lahnut. Odist sa bal, lebo co keby siel chrobak za nim a bol by daleko odo mna, ved ja som zachrana. Ked si lahol, alebo sadol, tak chrobak skor ci neskor zamieril jeho smerom.... Ja by som ho aj lutovala, keby to malo viac ako tu jednu mozgovu bunku :heh: A hlavne! Aj po odstraneni chrobaka, cize jeho vyhodeni von sa nic nestalo, pes stale v strehu, hladal, kedy na neho vylezie ten brutalne obrovsky 1cm velky chrobak! :haha: Chodil az kym sa neslo spat, resp. som ho nezavolala na gauc. Pomoc. Pomoc, pomoooooooooc. Psychopes.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod BafLen » Štv 20.04.2017 17:35

Pigie to nemuze byt pravda. :ha: Moucha mu v lete nevadi? :ha:
BafLen
Snoopy
 
Príspevky: 165

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 20.04.2017 18:09

Ty sa nesmej. Ty len bud rada... Mas byt preco happy :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kives » Pia 21.04.2017 9:21

pigieeee :haha:
prepáč, ono to v konečnom dôsledku nie je až také veselé, ale vieš to podať :heh: .
sa pôjdem poďakovať tomu môjmu zase raz. ani veci, ktoré by ho mali vyviesť z miery ho nerozhádžu. má síce svoje fanty, ale na toto sa nechytá ani celé kombo z ulice.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2905
Bydlisko: Košice

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Pia 21.04.2017 9:33

Ja uz sa tomu veru ani nesmejem, ma to vytaca. Ma vytaca ta hlupost :heh: Vcera bola dalsia pekna historka... Jeho sposob zivota, ze motam sa pod nohy komu mozem, mu nevysiel. Tentoraz ho sejmul vysavac, ktory on "zakopol" :haha: Som mala zrazu psa pred ocami a nepozerala som dolu teda, ale pred seba :haha: S nim sa clovek fakt nenudi. Zlaty Hugo... My sme si tak spokojne zili. Tak nudne, ale tak pokojne a spokojne... Ziadne nervy, ziaden stres, uplny klud. Teraz si mozem hodit mincou, aky bude den. Obe strany znamenaju - urcite ten pes nieco vyvedie :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Aris » Sob 22.04.2017 17:21

Offtopic: Nemala si mu dať meno Fry, sama si si to privolala :haha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod krista » Ned 23.04.2017 0:45

Offtopic: Zuzi,prosím,iste si to tu už niekde písala :lol: ale napíšeš mi akú kozmetiku používaš? potrebujem trochu akoby pričapiť srsť vlasáčovi ale on aj po vyčesaní podsady je ako vybuchnutý ... tuto napr. download/file.php?id=13039&mode=view si akú použila? daku
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 23.04.2017 19:14

Pricapi ho spolahlivo lanolin :heh: Ale aj zmastni a riadne. A potom este pouzivam lanolin zmiesany teda s botanickym kondicionerom od all systems. Tato dvojica ma pre nas najlepsie vysledky. Ale sa to otrase a je to vsetko jak po vybuchu :haha:
Aris. Mozno mas pravdu. Dalsi bude Einstein? :haha: (Inak meno mu bolo vybrate az po par hodinach, co tu stravil. Stacilo, aby sa prejavil :haha: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod krista » Ned 23.04.2017 23:00

Offtopic: dakuvala :smile: a to nechas na nom? ci zmyjes...neviem si to celkom predstavit ze natriem a ides :lol: to by bolo prve ze by sa vykotil do postele plus obsuchal steny tam aj naspet :ha:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Ned 23.04.2017 23:58

Nie, ja myslim pri kupani lanolin od all systems zmiesam s botanickym kondicionerom od all systems, to dam na psa a splachnem. Ale ten lanolin sa tam udrzi v tej srsti. S tym musis opatrne a zacat fakt s lyzicou, aby si videla, co ti to spravi so psom :heh: Ja si pamatam, ako neuvazene som po Hugovej koznej chorobe sla na dovolenku a chcela mu urobit kuru... Takze som ho vykupala vecer pred odchodom s lanolinom, ved do rana uschne, to vypadalo ako mokre furt... Neuschol. To bolo tak mastne, ze sme sa smykali po dlazke, tam kde lezal :heh: Mne sa niekedy podari utrafit a niekedy je fakt hnusny, lebo je tam toho lanolinu vela. Nemam to preto rada, lebo to aj zavisi od rocneho obdobia a stavu srsti, ze kolko ho treba dat. Je to naprd, co ti poviem :heh: Ale to fakt tu srst ulahne a ak trafis, tak ten pes vypada velmo pekne. Ak netrafis, skusas opat znova :haha:
A som nedala dlho ziadnu foto. Skratek plny listia a obalov od bukvic :heh: Listia bola kopa. Normalne v tom plaval, ani skakat sa mu v tom nedarilo. Ale nakoniec zvladol techniku :heh: Som sa to snazila aj natocit, ale je prirychly a nik mi s tym nechcel pomoct :heh:
Prílohy
IMG_7746.JPG
IMG_7578.JPG
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod krista » Pon 24.04.2017 8:26

Offtopic: Ďakujem Zuzi :klobuk:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Margita » Pon 24.04.2017 8:28

na tej druhej ,listonoš :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Str 26.04.2017 8:45

Mna dnes z neho mrdne. Od rana ako vstal mi brecha na dieta, ktore robi blbosti. lieta, dupe, vydava zvuky divne, lebo sa hra. Psovi nerobi nic. Pes mi spod noh furt mrmle. Ale furt. Mne z toho praskne uz hlavaaaaaaa :bum:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Sob 29.04.2017 19:20

Dnes sme nikoho nestretli, tak ma nemohol vytocit. Aj ked aj po vlastnych si povrieskal. Nebol protivietor, teda aj keby bol... U neho je to sumak. Vresti, lebo vidi. Rozmysla potom.
Prílohy
IMG_8943.JPG
IMG_8646.JPG
IMG_8713.JPG
IMG_8454.JPG
IMG_9193.JPG
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI