Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Margita » Pon 28.08.2017 9:49

Je kopa bez PP psov a RR plné sídliska,kde to začalo? Že niekto predal neštandardné stena za zlomok ceny a hneď to začali prznit,kvalita si svoju hodnotu musí zachovat...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod kellee » Pon 28.08.2017 10:45

v tomto smere by mohla pomoct povinna kastracia ako maju utulky, len zas nebude clovek nestandard drzat doma pokial dospeje a bude kastracia vhodna a ci si to dokaze chovatel ustriehnut neviem a ci to moze chovatel ziadat tiez neviem, toto je dobre napriklad v chove PP maciek, ak nejde do chovu kastruje sa ale tam sa mozu aj macata kastrovat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod wer » Pon 28.08.2017 11:04

vzdy lepsie PP nestandard ako bPP... zaujemcov je dost, tak preco ich kantrit a uprednostnovat bPP chov??
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Pon 28.08.2017 21:03

Moj nestandard ma zase jedny zo svojich lepsich dni, pomerne tichy spolocnik, asi len 5-6x za den zvresti, uplna pohoda :haha: Ale... Nosila som drevo, zlozili ho blizko pristresku, takze som si vzdy vzala zopar polien a chodila tych par metrov. A pes za mnou. Prenosil so mnou cele 3 kubiky :haha: Akoze slastne vidim Huga, akoby si lahol tak, aby na mna videl a sladko si pospal. Fry? No nie, chodim? Chodim. Tak aj on bude :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod Margita » Pon 28.08.2017 21:57

Mama keď si nanosi drevo ju kachliam tak Der ich postupne nosi do obývačky a zerie:-D a takto bol u nej par dní a sa pýtam že ako a ci zral a iba že hej,zral drevo:-D
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Uto 29.08.2017 6:13

Tak s tymito polienkami by nemal sancu. Niektore boli take velke, ze som ich nosila po jednom a keby mi padli, ako mi zacali uz ku koncu, lebo ruky unavene, tak mam po psovi, keby v tom okamihu stal na danom mieste. Tak som s tym musela prestat, zostali este dalsie 3 kubiky. Urcite so mnou preuklada aj tie :haha:
A musim ho natocit pri toceni sa u nohy, ten pes nabral taku rychlost, ze mne sa tomu nechce verit, ze pes dokaze veci robit tak rychlo :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Uto 29.08.2017 8:30

Ak by ste niekto nahodou zazreli Fryovu takmer kopiu...
Priatelia prosim pozor!! Dnes sa v okoli Častá Píla RZ Euromesto , stratila rocna sucka cinskeho chocholateho psa, osrstenej variety, počúva na meno Šarmel( Šarmelka) , sucka je cipovana, prosim zdielajte , ak by ju niekto z Vas alebo Vasich znamych videl , prosim volajte majitelovi p. Marcel Magur, na tc 0918 857 692 vopred Vam dakujem
Prílohy
21150452_1538443949534525_9055661673388023258_n.jpg
21150452_1538443949534525_9055661673388023258_n.jpg (39.41 KiB) Zobrazené 4249 krát
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo


Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod BafLen » Uto 29.08.2017 17:55

Lujziana píše:pigie, toto je Tvoj?
http://www.chinesecrested.no/en/registr ... Night.html

Jj, to je od Pigie a tafy tento je muj. :ha:
http://www.chinesecrested.no/en/registr ... Night.html
BafLen
Snoopy
 
Príspevky: 165

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Uto 29.08.2017 20:18

ha, nemachruj. Teraz daj foto tvojej labute! :heh: To je akoze nahac uz :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Str 30.08.2017 21:31

Ten pes je vtipny. On pred tou vecerou je ochotny urobit vsetko. Aj sa nechat oskalpovat, keby bolo treba. Dnes miesto strkania hlavy do ponozky (ano, aj tu je vidno, ze on proste 1000x tak a 1001x inak) sa snazil tu ponozku drzat jak cinku. Furt sa mi ju snazil vziat z ruk, miesto toho, aby do nej strcil hlavu :haha: S tym psom sa fakt neda nudit. On pobavi, aj ked nechce :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Štv 31.08.2017 8:46

Ked pes prepocuje povel, aby vysiel z brany, ja mavam dietatu, potom uhybam autu a potom pocujem stek, lebo ja som uz na konci ulice a psa mam este doma :haha: Aspon ze obcas to stekanie pouzije na dobru vec :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Uto 05.09.2017 19:29

V jednej sekunde sa mi podarilo nakopnut psa, az odletel 3 metre, rozplestit sa na chodniku a pobavit okoloiducu osobu. My sme tak skvely par s tym psom :prd: Mal silnu potrebu mi neustale po ulici dokazovat ako sa tesi, ze som doma. A to, ze odletel tri metre vobec neriesil, s radostou sa vratil, aby mohol po mne este poskakat a urobit mi sram na krku :prd: Nelubte ho. Zabijem ho, raz urcite. Mozno aj nechtiac :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod hisham » Str 06.09.2017 10:00

pigie :heh: Ty si mi kedysi tak pekne napisala, te Haku ti pripomina Huga :hi: Ale ja ho praveze coraz castejsie nachadzam v tychto prispevkoch o Fryovi :lol:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Čínsky chocholatý pes / Chinese Crested Dog (FCI)

Poslaťod pigie » Str 06.09.2017 13:14

To na fotkach mi ho hlavne pripomina, hlavne pohlad, aj farba, srst a tak, pozy... Ono povahovo su si mozno blizsie s Fryom, ale na fotkach s Hugom :smile:
Edit: NIE, s Fryom su si isto nie podobni!!! Povahovo urcite nie. V niektorych par crtach mozno :heh: Fryovi mozu byt podobni len surodenci :haha: To hadam ani dalsi taky cinan neexistuje ako on :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI