Switch to full style
Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI
Odoslať odpoveď

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Štv 13.02.2014 15:29

Caute frbulldocaci. :smile: Stretla som sa v jednom inzerate s rodokmenom Pedigree EKU. Neviete mi povedat co to je? :nwm:

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Štv 13.02.2014 21:32

Nemám šajnu :oo: , našla som takéto niečo:

http://www.pedigreedatabase.com/

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Pia 14.02.2014 15:33

Presne toto som nasla aj ja. :jop: Predpokladam teda ze sa jedna len o nejaky register, ktorym sa budu mnozitelia obhanat. Tusim tych databaz len pribuda. :ua:

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Uto 08.04.2014 13:56

Chovateľská stanica Buffoon bull´s prijíma rezervácie na šteniatka, ktoré sa majú narodiť koncom apríla :jupi:
viac info: web - www.buffoonbulls.wz.cz alebo e-mail - buffoon.bulls@gmail.com
Prílohy
bbs_enny.jpg

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Sob 03.05.2014 19:54

1.jpg
28.4.2014 sa narodili šteniatka :jupi:
3 fenky a 5 psíkov, bohužiaľ jedna fenka neprežila :ua: , ale ostatné šteniatka sú k svetu, krásne priberajú :hi:
viac info nájdete na našej webovej stránke http://www.buffoonbulls.wz.cz :ahoj:

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Pia 13.06.2014 10:25

Ahoj mam 9 mesacne steniatko francuzskeho buldocka a dost mi plzne. Chcem sa spytat, kto ma skusenosti je to normalne, alebo sa mam zacat strachovat. Tak isto dost pachne ale to mi az tak nevadi, ved je to pes... Dakujem za odpovede...

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Pia 13.06.2014 11:42

U takýchto krátkosrstých plemien je pĺznutie úplne normálne, obzvlášť, keď je pes v byte, tak pĺzne celoročne. Tu pomôže len pravidelné česanie a kefovanie. Ten pach sa určuje cez monitor celkom ťažko, niekomu vadí už len samotný pach psa, čo je normálne. No môže ísť aj o rôzne iné pachy, keď môže byť pes chorý - či už má kvasinky, problémy s análnymi žľazami apod.

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Pia 13.06.2014 17:51

No s tym plznutim to asi nebude normalne lebo dnes som si vsimla ze ma na kozi akoby lupiny miestami az chrasticky a stale viac sa skrabe. Mame ho len par dni ale myslim ze k tomu veterinarovi budem musiet ist.

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Pia 13.06.2014 18:22

Aha... Treba napísať všetko, čo sa deje, nie len, že pĺzne. :ach: V tomto prípade pôjde zrejme buď o alergiu (čo je u buldočkov pomerne časté) alebo nejaké parazitárne ochorenie... Veterinár povie viac po vyšetrení.

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Pia 13.06.2014 18:25

Ok. Dakujem za radu.

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Str 12.11.2014 19:21

Dobrý deň, konečne normálne fórum.
som tu nová,chcem sa opýtať,chcem si zaobstarať fb,stále zvažujem..Máme 2 psíkov na dvore,jeden je stafford a druhý kríženec fenka oriešok :smile: .fb chcem do domu,proste iba ho venčiť na dvore..bojim sa však ako ho znesú tí dvaja,či mu neublížia,či nebudú žiarliť,keď ho iba vypustim sem tam k nim..stafforda som doniesla 5ročnéhoZ bytu a zvykli si na seba,aj keď fenka bola pani na dvore :smile: no s maličkým sa bojim ako to bude..nemá niekto skúsenosti s týmto? Keď je jeden psík V dome a druhý iba na dvore? Ďakujem

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Str 12.11.2014 20:16

mozu si zvyknut a nemusia. :no: zalezi, co uz doma mas a ako ich zvladas....

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Str 12.11.2014 20:47

no to mi je jasné že môžu si zvyknúť a nemusia :smile: preto sa asi pýtam :) zvládam ich v pohode, sú nekonfliktní celkovo, len či ho nebudú brať ako votrelca..aby tu nebola ,,vojna,, potom..

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Str 12.11.2014 20:55

pravidla nastavujes ty (resp. mala by si...). tak im ho proste "predstavis" - ako noveho clena rodiny.
skus si tu pohladat diskusie na tuto temu - konkretne tato nie je prilis aktivna a ani sa to sem nehodi...

Re: Francúzsky buldoček / Bouledogue francais (FCI)

Štv 13.11.2014 9:25

Pri výbere FB bacha na chrbticu. Snaž sa nájsť chovku, ktorá má urobené RTG rodičov.

Odoslané z SM-P900 pomocou Tapatalku
Odoslať odpoveď