Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Pumi (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Pumi (FCI)

Poslaťod Margita » Str 29.05.2019 11:19

Coooooo :aaa: Tak toto je ze brutal podareny orech,by ju hneď vzala :heh: Inak tak celkovo nie su dost ublačani?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lucy » Str 29.05.2019 12:45

este oskaredie vekom :ha: teraz je ale fakt chutna

vystavy naplanujem, aj v zmluve mam, ze hobby..ako exterierovo bude urcite OK..ale teda nemienim svoj cas a peniaze investovat do vystav, ked ma to doteraz nechytilo

cize ani s vystavnou upravou srsti neporadim, ale minule som nasla dobre video na YT, co nejaky chovatel natocil..inac staci precesat cca raz do tyzdna

ustekana je stale menej nez Wendy - akoze steka, ale pri hre iba zatial. Na ludi a ine zvierata vobec, napriek tomu, ze zije v domacnosti z najviac ustekanym psom - co sa trochu bojim, lebo ked toto bude doma dvojmo, tak sa mozem stahovat na samotu. (hlavne Wenda odkedy mame doma malu a vzala ju pod ochranne kridla steka este viac..a to som myslela, ze to nie je mozne :prd: )
ale ano vsade sa pise,ze to je ustekane plemeno, no tym ze najdebilnejsieho ustekanca uz mam davno doma ja, tak je tato latka neprekonatelna :ach:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Str 29.05.2019 13:21

Lucy píše:Obrázok

Tak tu vyzera ako taky maly nenapadny diabol tesne predtym nez nieco spektakularne vyvedie :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Str 29.05.2019 15:56

toto sa dávam Na zoznam najmilsich steniat po hrubosrstom foxterierovi,aj Adela Je mila ale nie až takto :heh: Sorry Adel :angel:
Ono to bude mať ani farbu?a Ako to je s tymi farbami?su zastúpené všetky na nejako narovnako?aj sa pária barsako farebne?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lucy » Štv 30.05.2019 6:06

hmm, podla mna sa paria vselijako farebne medzi sebou - ale ruku do ohna za to nedam :lol: moja mala oboch rodicov sedych
najviac ich je ciernych podla mna a sedych - co bude aj moja, potom biele alebo teda take hnedo rysave, ale tiez velmi do bleda, tych je najmenej co tak sledujem
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Haleth » Uto 04.06.2019 19:53

Jemine, toto by som poriadne pomačkala a robila tomu zle :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI