Euraziér / Eurasier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Euraziér

Poslaťod Katush » Pon 18.05.2009 22:07

K tomu jazyku: Ja som bola informovaná tak, že môže, ale nemusí mať fliačik. Jazyk môže byť celý modrý (ako čau-čau), celý ružový alebo viac, či menej fľakatý. Becky keď mala 4 týždne, nemala ani bodku. A už keď sme si ju brali domov, mala malý fliačik, ktorý sa jej postupne zväčšoval a rozmnožoval :oo:
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

Re: Euraziér

Poslaťod Katush » Pon 18.05.2009 22:11

Slawin píše:to som si az teraz vsimla oni maju taky flakaty jazyk? :oo:


...no väčšinou hej, pozri vyššie...
A Slawin, to máš toho svojho malého v avatare? To už je taký veľký??? Krásny :jop:
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

Re: Euraziér

Poslaťod wewerica » Str 20.05.2009 20:05

mas krasneho psika :jop: :poklona: :aplause:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Euraziér

Poslaťod quinty » Str 27.05.2009 10:39

Katush - čo robí tvoja herečka Becky?
Moji sú eśte stále spolu v jednej voliére, Brita sa zatiaľ nehára, ale už čochvíla bude, tak možem čakať nekonečné zavíjanie :plac: vo dne v noci.
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

Re: Euraziér

Poslaťod Katush » Pia 29.05.2009 13:50

quinty píše:Katush - čo robí tvoja herečka Becky?
Moji sú eśte stále spolu v jednej voliére, Brita sa zatiaľ nehára, ale už čochvíla bude, tak možem čakať nekonečné zavíjanie :plac: vo dne v noci.


Počkaj ešte uvidíš, možno ani nebude zavíjať...Nie všetci psi tak robia...
Beckyna dnes vystrája - operovala svojho plyšového maca - rozpárala mu nohu ...a ja som teraz skončila s upratovaním po nej :ach:
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

Re: Euraziér

Poslaťod quinty » Pon 08.06.2009 9:47

Gratulujem k cene :winner:
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

Re: Euraziér

Poslaťod Katush » Str 10.06.2009 11:11

quinty píše:Gratulujem k cene :winner:


Ďakujem :no: Hodnotenie ma teší, aj posudok, ale to jej správanie :pac:
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

Re: Euraziér

Poslaťod quinty » Štv 11.06.2009 9:43

Ani jeden pes nie je dokonalý, ale tá tvoja je herečka na pohladanie. :ha:
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

Re: Euraziér

Poslaťod Emily » Štv 11.06.2009 11:54

Katush
aj ked som Ti pisala posudok - teraz neviem ako si dopadla na vystave... ???Pamatam si ako Becky vystrajala, aj to ze ma napadlo...ako moj Czar ked sa mu nechcelo prvykrat... :lol:
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: Euraziér

Poslaťod Katush » Štv 11.06.2009 20:43

Emily píše:Katush
aj ked som Ti pisala posudok - teraz neviem ako si dopadla na vystave... ???Pamatam si ako Becky vystrajala, aj to ze ma napadlo...ako moj Czar ked sa mu nechcelo prvykrat... :lol:


Em, ďakujem za posudok (to som Ti už písala aj k samojedom). Dostala VD1. Som s tým spokojná, pánovi Leszekovi sa evidentne musel veľmi páčiť jej výzor,(aj keď teraz ani výzorovo nie je pekná, bo pĺzne..) keď toleroval to správanie. :ach: A tvoj tak vyvádzal???? Som si vždy myslela, že samojedkovia sú takí vyrovnanejší. Ale som videla aj teraz, ako tam jeden vystrájal :hi: No a Becky bola už 2. krát a prvýkrát sa správala oveľa lepšie :plac:
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

Re: Euraziér

Poslaťod quinty » Štv 11.06.2009 21:22

Katush - ty tajnostkárka...................... pochvál sa aj verejne aká si šikulka :aplause:
http://bielysvajciarskyovciak-quinty.wbl.sk

Najväčším sťastím človeka je, keď môže žiť preto, začo by bol ochotný zomrieť.
quinty
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 390
Bydlisko: Bajč

Re: Euraziér

Poslaťod Emily » Štv 11.06.2009 21:54

Katush píše:
Emily píše:Katush
aj ked som Ti pisala posudok - teraz neviem ako si dopadla na vystave... ???Pamatam si ako Becky vystrajala, aj to ze ma napadlo...ako moj Czar ked sa mu nechcelo prvykrat... :lol:


Em, ďakujem za posudok (to som Ti už písala aj k samojedom). Dostala VD1. Som s tým spokojná, pánovi Leszekovi sa evidentne musel veľmi páčiť jej výzor,(aj keď teraz ani výzorovo nie je pekná, bo pĺzne..) keď toleroval to správanie. :ach: A tvoj tak vyvádzal???? Som si vždy myslela, že samojedkovia sú takí vyrovnanejší. Ale som videla aj teraz, ako tam jeden vystrájal :hi: No a Becky bola už 2. krát a prvýkrát sa správala oveľa lepšie :plac:


Katush neviem, ktory samojedko tam vystrajal??? absolutne neviem, vsetci sa predvadzali perfektne. To bol asi spic.
Inak Czar bol na svojej vystave doooooooost mimo. Do krvy rozrezanu ruku od voditka. Sa cudujem, ze dostal VD - mohol byt neoceneny. No a teraz ma sebou 6 vystav a kazda je ina, niekedy sa mu jednoducho nechce... :no:
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: Euraziér

Poslaťod Katush » Pia 12.06.2009 10:25

Tak potom neviem,kto to vystrájal, ale som spozornela len na to, že kamoška povedala, aha, nie si sama, pozri ani tomu sa nechce a ako som sa tam pozrela, videla som dačo biele, ale priznávam, že som ho nevidela riadne a celého, tak som si myslela, že mladý samojed. Mohol to byť teda biely špic...
Ale tvoj to nerobil preto, lebo sa bojí, či aj???
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

Re: Euraziér

Poslaťod drymarchon » Štv 30.07.2009 13:10

tak pridávam fotografie a videá z nedele :smile:

http://drymarchon.rajce.idnes.cz/Stretn ... a_26.7.09/







ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Euraziér

Poslaťod Katush » Ned 16.08.2009 15:42

Díky Dry, super fotky...:D :lol:
Katush
Junior
 
Príspevky: 270

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI