Čau čau / Chow Chow (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: čau-čau

Poslaťod mirka02 » Sob 23.04.2011 13:11

stripeksnu píše:ejminka: Webovky jsem ještě nestihla udělat, ale jednu chovnou čauí princeznu v Brně máme. :smile:

Obrázok



Jeej krasny psik:)Aj ja mam cau-cau a je uzastny,moc ho zboznujem:)Ale chcela som sa spytat ze ako je mozne ze ten tvoj je taky pekny?:)Nehvorim ze moj je skaredy,ale ked ma stale mokry krk..proste vzdy ked pije tak ma celu bradu mokru:)A mam este jeden problem prestal jest granule,par krat sme mu uvarili polievku dali sme mu do toho zeleninu,maso,atd..a teraz neviem ako ho mam donutit jest granule..proste mu uz tu polievku nechcem varit,mam malo casu nato,a este k tomu ma celu bradu mastnu a musim ho kupat aby mi zvieratka nedostal..
mirka02
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod slebo » Sob 23.04.2011 20:21

Ahoj Mirka
My doma máme dvoch čavov psa a fenku pes keď mal pol roka tak nejedol nič skúšali sme meniť granule a nepomáhalo potom sme začali variť a od vtedy nemáme problém. Zverolekárka ktorá nám vtedy pomohla potvrdila že odmietal jesť preto, lebo prvýkrát zacítil hárajúcu fenu a "zabuchol sa" do nej. S tým mokrým krkom asi nič nespravíš, ak nechceš aby stále nosil podbradník. Pes sa nezabrizga keď pije ale fenka tá to rozbalí aj za neho odkedy ju máme tak pri miske s vodou je stále handrička a krk jej už ani neutierame, stačí večer.
slebo
Okoloidúci
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Veľký Ďur - Rohožnica

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod Tuky124 » Ned 29.05.2011 21:36

Ahojte :)..som tu nový..a zbožnujem psíka čau čau :) je to moja láska..a je to aj moje psie JA..:)..sme rovnaký povahou..:) hodíme sa k sebe dokonale..len mám jeden problém nemôžem tohto psíka v mojom okoli(východne slovensko)zohnať..neviete mi niekto poradiť??...:)
Tuky124
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod opekacka1 » Pon 30.05.2011 15:15

Tuky - napisala som ti SZ - ozvi sa cez facebook...

my mame obidve stale vonku, to ze sa zamokria pri piti a papani je samozrejmost - tomu sa asi moc predist neda, kedze maju srst aku maju...
opekacka1
Nováčik
 
Príspevky: 35

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod dogsite » Sob 29.10.2011 18:52

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť, že či je tento fešák čau-čau alebo líznutý s niečím?
Našli sme ho vyhodeného :hmm: strašne bol hladný, zalepený od buriny a asi má aj nejakú kožnú chorobu, lebo pod chvostom ma vypadanu srst a aj na boku :ua: uz len koza tam je.

Obrázok

Obrázok
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Sob 29.10.2011 20:26

Čau čau tam určite je, ale na čistokrvného má trošku dlhý ňufák. Chudák. Dúfam, že si nájde svojho človeka. :ua:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI