Čau čau / Chow Chow (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: čau-čau

Poslaťod ejminka » Str 23.06.2010 22:27

ahojte, nevedeli by ste mi prosím poradiť nejaké chovateľské stanice čau-čauov? kujem :lol:
Správne vidíme len srdcom. Čo je dôležité, je očiam neviditeľné.
Antoine de Saint-Exupéry.
ejminka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Bydlisko: Nové Zámky/Brno

Re: čau-čau

Poslaťod Vikiki22 » Sob 26.06.2010 11:46

No, na Slovensku veľmi neviem o chovateľovi čau-čau-a. (Určite nejaký je, len na nete neexistuje. :heh: ) Príp. skús toto: http://chowchow.sk/
Ale v ČR ich je niekoľko. Skús na stránke klubu: http://www.chowclub.webzdarma.cz/
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: čau-čau

Poslaťod stripeksnu » Str 30.06.2010 22:32

ejminka: Webovky jsem ještě nestihla udělat, ale jednu chovnou čauí princeznu v Brně máme. :smile:

Obrázok
stripeksnu
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21

Re: čau-čau

Poslaťod ejminka » Pon 05.07.2010 22:07

tá je krásna! a šteniatka náhodou neplánujete? a ďakujem za tipy, určite sa na to pozriem
Správne vidíme len srdcom. Čo je dôležité, je očiam neviditeľné.
Antoine de Saint-Exupéry.
ejminka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Bydlisko: Nové Zámky/Brno

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod diusqqa » Ned 15.08.2010 23:47

Ja len pre info sa pytam,ci neviete o niekom kto by mal zaujem o steniatko. Je to krizenec mama cau-cau a otec labrador. Steniatko bude zachranene od alkoholika,ktory ho nechce :ua: Nemozem povedat pol slova na to ako sa stara o svoju fenku cau-cau ale stenata prenho su len pritazov :ua: Samozrjme som mu navrhla sterilku fenky ale odmietol.
Keby niekto mal zaujem nech mi napise SS, psolem mu fotky a viac info
diusqqa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 100
Bydlisko: Košice

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod briana31 » Pia 05.11.2010 19:16

Ahoj všetci. Ja mám dvoch chow chow psíkov, fenka Evita má jeden rok a psík Rumík má tri mesiace. Chow chow je najkrajšie a najzlatšie plemeno, majú radi svojich pánov, doslova ich milujú a my, ich milujeme tiež.
briana31
Okoloidúci
 
Príspevky: 1
Bydlisko: okres Michalovce

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Sob 06.11.2010 13:40

Vitaj, briana31, nejaká fotky by sa nenašli, aby sme sa pokochali? :ahoj:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod opekacka1 » Pon 22.11.2010 22:17

My mame dve caw-cawky, jednu bielu (3 roky) a tmavo hnedu (13), je pravda, ze su to svojhlave psy, ale mladsiu sme cvicili od malicka a zakladnu poslusnost mame zmaknutu, aj ked nie vzdy je privolacka 100%. kazdy pes sa da vycvicit, len je to na majitelovi.
opekacka1
Nováčik
 
Príspevky: 35

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Pon 22.11.2010 23:11

Vitaj, opekacka1. Môžem sa spýtať, si sú tvoji čauy s PP, príp. nejaké foto? Inak, čauy majú veľmi svojskú povahu. Ťažko sa cvičia (ak vôbec) a sú radšej samostatní, najradšej patria jednému pánovi, aj to sa mu úplne nikdy nepoddajú. Je to pravda? :smile:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod opekacka1 » Uto 23.11.2010 0:41

ahoj dik za privitanie, som zo Spisskej Novej Vsi, PP nema ani jedna, ale su ciste, oec mladsej aj vystavuje, takisto aj matku ma s PP...bol to znamy tak kedze my sme nemali vystavne ambicie, tak sme sa dohodli bez pp...su to svojhlave psy, ale ako som uz pisala s mladsou mame zvladnutu zakladnu poslusnost a to sa ucime aj vselijake hluposti, velka motivacia su granulky, takze za granulku spravi cokolvek, dokonca sme sa vedlei aj plazit, ale potom sme mali dlhsiu pauzu v cviceni a akosi sme to zabudli a uz sa nam to nechce zase obnovit...je pravda, ze sa s nou neda pracovat dlho, ked ju nieco prestane bavit, tak sa jednoducho otoci a odide...jeden album http://opekacka.rajce.idnes.cz/zima/
opekacka1
Nováčik
 
Príspevky: 35

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Uto 23.11.2010 12:29

Škoda, že nemá PP. (PP neznamená, že musí chodiť na výstavy, je to doklad o čistokrvnosti. Takto ti nikto nemusí veriť, že je to čau.) Inak sú tvoji krásni! Len neviem, či tá tmavohnedá je štandardná. (Sfarbenie srsti je červené, čierne, modré, krémové, škoricové alebo biele.) :no:

* Ďalšia diskusia o psoch s PP a bez PP presunutá do témy Psy bez PP a ich šírenie.
* 17.2.2011 prečistená téma od OT. (Vikiki22)
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod slebo » Str 30.03.2011 10:40

Ahojte videl som fotky opekačkyných psíkov na facebooku sú krásny no modrý nie je podľa štandardu sfarbený ale čo na tom hlavne že sú ľúbení a že ich majú majitelia radi. Papiere nie sú všetko ale aspoň máš akú takú istotu o rodokmeni.
slebo
Okoloidúci
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Veľký Ďur - Rohožnica

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Str 30.03.2011 12:43

slebo, v PP nejde o istotu v rodokmeni, ale skôr o istotu zdravia a povahy. :ach:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod slebo » Str 30.03.2011 15:13

Vikiki22 máš pravdu zle som sa vyjadril, ale ja považujem za samozrejmosť, česť a povinnosť chovateľa, aby sa snažil o čo najzdravší odchov.
slebo
Okoloidúci
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Veľký Ďur - Rohožnica

Re: Čau čau / Chow Chow (FCI)

Poslaťod kixinka » Štv 14.04.2011 18:19

ja som mala psika cau caua, cierneho ... bol to vazne uzasny pes, tvrdohlavy, mAl svoju hrdost ale bol to najlepsi kamarat akeho som mala. Dozil sa az 16 rokov...asi navzdy ostane moj NAJ..chcela som pripojit aj obrazok ale naozaj neviem ako, nefunguje mi to tak len takto
Obrázok
Naposledy upravil kixinka dňa Pon 29.08.2011 20:42, celkovo upravené 1
kixinka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI