Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod wer » Štv 06.07.2017 8:14

hisham píše:Dakujem :) Nabuduce mozes vymojkat :)

Nemozem! Ved len pri cviceni ho vidim. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod hisham » Štv 06.07.2017 8:43

Sak vyjdeme mimo cvicak a mozes sa rozblaznit :jazyk: Abo ti ho poziciam k bicyklu niekedy :lol:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod Elis » Štv 06.07.2017 9:28

Haku vyrostl do krasy :-)
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6395
Bydlisko: Praha

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod hisham » Uto 01.08.2017 16:40

Dakujem, Elis :smile:

Boli sme na splave. Trochu som sa obavala, ci nebudeme neustale prevrateni vo vode, ale zvladol to super :smile:

P1010191.JPG
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod wer » Uto 01.08.2017 17:06

normalne sa kochal vyhladom a sem-tam vhupsol do vody? :lol: to je strasne super, vidno, ze tomu sefuje :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod hisham » Uto 01.08.2017 17:12

Presne tak :smile: Zlaty bol. Nastval ma sice asi tisickrat ako vzdy, ale v clne bol dobry :heh:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod vavrena » Uto 01.08.2017 20:58

Aj ste sa prevrátili? Ja som vždy chodila so psami bez vesty, ale to som mala len pudle, a teraz s Yasou, sa obávam, že ona by nás prevrátila, jak by sa odrazila od člna :heh:
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod hisham » Uto 01.08.2017 23:43

Sice sme sa neprevratili uplne, ale pri jednom Hakuovom skoku skoncil vo vode moj spolujazdca, ktory lezal amatersky na prove :lol:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod hisham » Str 25.10.2017 10:00

Ten pes si stale nieco najde... Uz by som mala materialu pomaly na celu novelu s nazvom "Je Haku v skutocnosti malina?"

Vcera mu v parku pri strome hovorim "Hop!" s ocividnym umyslom, nech na ten strom vylozi predne pacy a oprie sa. Ale "Hop!" predsa znamena preskocit! Co na tom, ze strom ma tak trosku 15 metrov. Ja to aj tak skusim! No a drbol sa v metrovej vyske o strom.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod Lindchen » Str 25.10.2017 11:06

:heh:

Ty máš ale mätúce požiadavky :lol: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod hisham » Str 25.10.2017 11:55

Isto to bude tym, vsak labilny majitel = labilny pes :heh:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod pigie » Str 25.10.2017 23:34

oooo, boze nieeee. Niekoho mi to silno pripomina :heh: Ale Hakuova tvaricka mi na to vobec nesedi! Sa mi stalo presne to iste, ale v nebezpecnejsej situacii, ktoru radsej opisovat nebudem, lebo ked sa mu raz nieco stane, tak to bude na mna :haha: Ale vies co, stale dobre, ale ked ti bude pes skakat pri nohe ako jojo bez toho, aby sa ta co len dotkol a ty mu akokolvek korigovala jeho skakanie, lebo si ho nevsimas a potom si to zle vyrata, dopadne na chrbat jak mech pri vyskoku, skvici ako pavian (ty horuckovito v tom okamihu uz budes vidiet ako utracas psa so zlomenou chrbticou, ktory neprestane vrieskat, kym ho neuspia), pozviecha sa nastastie a potom pojde vedla teba ako zbity pes s pohladom, ze isto za to, co sa mu stalo mozes TY, tak potom sa ozvi. Potom bude jasne, ze musia mat spolocneho dinga :haha: :haha: :haha: (Inak s tou knihou... Ja v hlave nosim napis - Pes s Darwinovou cenou :heh: Ja sa nemozem ubranit totiz pocitu, ze raz tak isto skonci :heh: )
Hmm a dnes som s nim mala az trojity zasah na jedno zakopnutie. Sa mi este nestalo, 3x som ho za sebou kopla, ked sa mi dostal medzi nohy, lebo prvy krat som zakopla, snazil sa utiect, ja jemu uhnut... Skoncilo to tak, ze som ho 3x presunula spod jednej nohy pod druhu. My sme fakt zohrata dvojka :prd: Ak sa nezabije on, stihne zabit on mna alebo ja jeho :pac:
Edit: Ha, uz viem co mi ta situacia pripomenula s tym zakopnutim. Mi to tak preblesklo hlavou, ked sa to stalo, ze toto mi nieco pripomina, nejaku situaciu, ale v tom soku som len bola rada, ze sa nam nic nestalo. Ale tak uz viem co. Ja som bola hokejista a Fry puk :haha: Presne tak to totiz vypadalo na tej nasej klzkej dlazke doma a skrabot tych jeho pazurikov po dlazke, fakt akoby sustal puk :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod hisham » Pia 27.10.2017 7:43

pigie :heh:

Nastastie Haku je proste len prepnuty a niekedy, ked mu ukazes lopticku/pesek/konarik, tak prestane vnimat svet, vidi len TU SKVELU VEC a ide za nou. Vtedy treba rozmyslat zanho, pretoze si magorko kludne moze ublizit.
Kolkokrat skoncil na chrbte alebo na boku, ani nezratam... ale neskvical nikdy, nastastie sa mu dari dobre padat - ja ho v duchu uz vidim zlomeneho a on sa za tu milisekundu mojej paniky stihne postavit a ukradnut mi loptu, pripadne sa mi zakusnut do ruky :heh: Ulutostene sa netvaril asi nikdy, prenho je svet gombicka :smile:

A v inych veciach je zase veru ako Hugo - Casanova a velky milovnik ludi zmagoreny na vodu :lol:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod vavrena » Pon 13.11.2017 22:25

Musím pochváliť to moje psisko..

Získali sme 5. miesto na majstrovstvách sveta v jednotlivcoch heelworku a 3.miesto v tímoch :smile: .
A teda vôbec to nebolo jednoduché :heh: . Trápili sme sa od augusta, Yaska pretočená, nemohla som trénovať nikde a nič, posledné týždne sme si dávali tréningy dogdancingu po tréningu pri bicykli a aj tak to nepomáhalo, ako videla, že sa ide cvičiť, tak zvuky, pazvuky, a väčšinu času sme strávili nástupmi na plochu, často sme sa za 45 minút nedostali nikam. Občas sa mi podarilo zájsť celý tréning, ale progres nula. Vyhrali sme majstrovstvá Slovenska tiež takým spôsobom, že mala akoby 40 minútový tréning, na konci ktorého som s ňou šla na štart, kde si v zjednodušenom móde zašla svoju zostavu, plus ráno mala samostatné vystúpenie na ploche, kde som ju len držala v základných pozíciách.. Ďalšie tréningy sa nám nedarilo, už len keď som sa postavila ja do základnej pozície hocijakej, a ona to videla, tak už pišťala, že chce cvičiť. Vyrazila si kdesi posledný predný zub... Tri dni pred odchodom na MS som s ňou šla na preteky OB, po otrasnom tréningu v predošlý deň. Na OBčku šlapala perfektne, žiadne pretočenie, celá skúška super. Tréning na ďalší deň otrasný... Na MS som šla v psychickom stave, že netuším, čo bude, zostavu sme si nemohli prejsť celú v kuse ani raz, lebo vždy kdesi začala vyšilovať (len ja milión krát v hlave a ona poznala všetko, čo sa tam robí, lebo na MS som opakovala tému z minulého roka z ME). A hneď prvý deň na MS na prekvapila, žiadne pretočenie, a bum, postúpili sme do finále :smile: . V súťaži tímov sme sa potom umiestnili na treťom mieste a vo finále to už bolo horšie, lebo tam sa aj mne pošramotili nervy, keď tesne pred štartom zmenili vstup na plochu a ja som si teda musela príchod a odchod otočiť, a Yasi mi tam nahopkala tak, že som ju takmer nevedela zastaviť. A teda výsledné 5. miesto. A na odovzdávaní cien už zase vyšilovala, klepala sa, skákala, cerila všetky zuby.... :pac: Môj drak. Zaujímalo by ma, ako dlho môže srdce psa vydržať takéto tempo... A kto by to na ňu povedal, že je taká nerváčka.
Obrázok
vavrena
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Belgický ovčiak / Chien de Berger Belge (FCI)

Poslaťod wer » Pon 13.11.2017 22:30

kto pozna malinakov, veri... :heh: inak kolko zozerie toho? :ha: mna vzdy zarazi, ze taky 20 kg pes zozerie ako 40 kilovy. :haha: ale tak ked ono to beha aj v spanku...
inak gratulka :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI