Bulteriér / Bull Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: BULLTERIER

Poslaťod dusan1488 » Sob 18.10.2008 18:21

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok tieto su aktualne z dnesneho dna
bulliček thor :-P
dusan1488
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: kosice

Re: BULLTERIER

Poslaťod Pitbullkaa » Sob 18.10.2008 19:04

Ahoj, je welmi, welmi welmi, krasnucky... :aplause: :aplause: :aplause: :aplause:
Posielame Vam velke pac.... :ahoj: :ahoj: :ahoj:
Pitbullkaa
Junior
 
Príspevky: 313
Bydlisko: BREZNO

Re: BULLTERIER

Poslaťod crom » Ned 19.10.2008 20:09

zdravim vsetkych priaznivcov bulika :ahoj: .nedalo mi a musim vam vsetkym aspon virtualne potriast rukou.srsiac stastim som dnes priniesol domov 8 tyzdnove steniatko a mam pocit ze sme(manzelka a ja)po rokoch zase kompletni.v dalekej minulosti som mal bulika a ked ma po12 rokoch opustil bol som rozhodnuty ze uz nikdy nechcem zazit podobnu stratu.dnes som rad ze som sa odhodlal ist zase do toho a nas maly komik mi pripomenul ake to je nazivat si s bullterrierom.zajtra ho odfotim a vlozim sem foto.uz sa tesim na rozhovory o nasich zverencoch. :jupi:
crom
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: BULLTERIER

Poslaťod Pitbullkaa » Ned 19.10.2008 21:08

crom píše:zdravim vsetkych priaznivcov bulika :ahoj: .nedalo mi a musim vam vsetkym aspon virtualne potriast rukou.srsiac stastim som dnes priniesol domov 8 tyzdnove steniatko a mam pocit ze sme(manzelka a ja)po rokoch zase kompletni.v dalekej minulosti som mal bulika a ked ma po12 rokoch opustil bol som rozhodnuty ze uz nikdy nechcem zazit podobnu stratu.dnes som rad ze som sa odhodlal ist zase do toho a nas maly komik mi pripomenul ake to je nazivat si s bullterrierom.zajtra ho odfotim a vlozim sem foto.uz sa tesim na rozhovory o nasich zverencoch. :jupi:


Ahoj Crom.. :ahoj:

Vitame Ta tu. :no: Mrzi ma co sa Ti v minulosti stalo... Prajem Vam vella vella zdravicka a aby mali moc nezlobil.... :no: Tesim sa na foto... Poselame Vam velike pac.. :3:
Pitbullkaa
Junior
 
Príspevky: 313
Bydlisko: BREZNO

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Pon 20.10.2008 9:35

crom píše:zdravim vsetkych priaznivcov bulika :ahoj: .nedalo mi a musim vam vsetkym aspon virtualne potriast rukou.srsiac stastim som dnes priniesol domov 8 tyzdnove steniatko a mam pocit ze sme(manzelka a ja)po rokoch zase kompletni.v dalekej minulosti som mal bulika a ked ma po12 rokoch opustil bol som rozhodnuty ze uz nikdy nechcem zazit podobnu stratu.dnes som rad ze som sa odhodlal ist zase do toho a nas maly komik mi pripomenul ake to je nazivat si s bullterrierom.zajtra ho odfotim a vlozim sem foto.uz sa tesim na rozhovory o nasich zverencoch. :jupi:


GRATULUJEM :aplause:
potom nezabudni sem hodit foto tvojho maleho bulika :jop:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Pon 20.10.2008 11:44

Ahoj Crom,vitam ta,tiez som uz zazila ake je to prist o psieho kamosa,verim ze malicky ti bude robit iba radost :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod reuska » Ned 09.11.2008 10:19

Ahoj,
pozdravujem :ahoj: vsetkych na tomto fore,my mame treti mesiac svoju prvu bulinku a neviem si ju vynachvalit.Je to fantasticky psik,uplny maznak,aj ked obcas trochu cert a strasny vymyselnik.Ale povaha to je uzasna...Nedam na nich dopustit. :love:
reuska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: BULLTERIER

Poslaťod reuska » Ned 09.11.2008 10:42

A aj par foto nasej Nelky :


Obrázok

Obrázok

Obrázok
reuska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Ned 09.11.2008 14:14

super,tak ta vitam a sucka je podarena,tak nech sa dari do buducna :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Pon 10.11.2008 10:19

reuska píše:A aj par foto nasej Nelky :


Obrázok

Obrázok

Obrázok


jéééééééééj Nelka je aká krásna :aplause:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod reuska » Pon 10.11.2008 17:40

Tatiana,Dogsite dakujeme za privitanie a komplimenty :hi:
Svoju stranku nemame,ale Nelku a este nejake foto a nieco blizsie o nej najdete tu:
http://www.hafici.cz/profily-mazlicku/d ... ilu/12003/
:5:
reuska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Uto 11.11.2008 9:04

jooj ja ju spapam taka je zlatucka :jupi:
skoda ze tak daleko byvate, dali by sme nejake stretko, nechodite nahodou do rimavskej :lol: ?
fotky su pekne, vasa zabka je ozaj krasna :aplause:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod reuska » Uto 11.11.2008 11:12

jooj ja ju spapam taka je zlatucka :jupi:
skoda ze tak daleko byvate, dali by sme nejake stretko, nechodite nahodou do rimavskej :lol: ?
fotky su pekne, vasa zabka je ozaj krasna :aplause:

Zabka ma stale este to stenacie caro,ale ty mas doma dve nadherne kočky :aplause:
Skoda tej vzdialenosti,urcite by sme sa s Vami radi stretli a bolo by super,ale do rimavskej sa najblizsiu dobu nechystame :ua: ,ale ved jeden nikdy nevie :nwm:
Alebo mozno aj Vam sa podari niekedy prist do Ba,v ramci vystav s Lonny,alebo sa mozme stretnut na polceste v Nitre,ked nieco bude tam.My by sme sa za Vami prisli pozriet :smile:
reuska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: BULLTERIER

Poslaťod reuska » Uto 11.11.2008 11:28

Este mam taku zvlastnu otazku - ako su Vase buliky a bulinky na tom,co sa tyka plznutia?
Do akej miery plznu?

Lebo nasa Nela plzne ohromne vela,ked bola malicka,prvy mesiac-dva to bolo v pohode.Potom nastal zlom-mysleli sme,ze standartne meni srst,medzitym mala problemy so zapalom hrubeho creva,mala 2 tyzdne dietu o ryzi s kuracim masom a silne antibiotika na traviaci trakt.Mozno aj prave tymto jej chybali potrebne ziviny,lebo na zaciatku choroby mala strasne hnacky a "vdaka" tomu,kym nezabrali lieky bola podvyzivena.Teraz uz je v poriadku,uz moze jest,aj papa granule,dostala na nas podnet aj vitaminove tabletky na zlepsenie kvality srsti a doplnenie zivin.Stale vsak strasne plzne :aaa: a neviem,ci je to normalne,alebo este mame ist k vetovi,nech jej da nieco ine...
Viem,cudna otazka,ale doteraz som mala len dlhosrtych psikov a nemam s tymto skusenosti.. :ua:
reuska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Uto 11.11.2008 12:53

tak urcite nadalej davaj preparaty na srst ,tiez zinok po cely zivot ,mozes aj bravcovu mast pridavat do granul denne lyzicu,to vsetko obsahuje aminokyseliny,dobre je aj lanove semienko,ja davam obden,no a samo vysetrit u veta ci to nie je nieco vaznejsie :no: na vonkajsie pouzitie sa mi osvedcil panthenol spray,za hrst peny dvakrat denne vtierat do srsti hlavne na najviac vypelichane miesta :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI