Bulteriér / Bull Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Uto 23.09.2008 12:37

tiez podobne Ambra si rada pospi,ked ma vybeh fajnovo si nuchti,vyvala sa v trave vsetko krokom,ako stena bola velmi hrava a stale dobiedzala do psov nech sa s nou hraju,nikdy nic neznicila,u Dasky je to opacne ako stena bola fakt leniva,teraz nestiham sledovat kde lieta ako odtrhnuty vagon,vsetko co jej dam ako podlozku na spanie znici,zaujimave ze ked menila zubky ako stenik matrac to prezil,teraz je z neho zbytok,schodiky do budy su uz iba spomienkou,tiez kobercek na vchode :ach: a ma este jednu zvlastnost je asi jedina sucka ktora ide na prechadzku a musim ju tahat a na ceste domov zasa taha ona mna, :heh: ma to opacne,asi preto ze lepsie sa vydovadza s ostatnymi partackami a prechadzky su pre nu nuda :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Uto 23.09.2008 13:21

joj tak dobre ze nie len moja Daisyka je šašo :haha:
a ty Daske zakazujes? alebo sa to neda? lebo ked daco roztrha tak uz vie ze daco zle spravila a uz sa len skryva :ua: . Aj vcera som na to prisla domov ze zasa roztrhala podlozku, co som jej dala do klietky. A ked som otvorila dvere tak uz bezala do izby a nie ku mne ma privitat :jazyk:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Uto 23.09.2008 16:06

mozem sa akurat rozculit,ponadavat si a vyhrozit sa jej ale ona kuka na mna akoze co sa deje ved sa pekne pohrala :smile: zaskuli tymi ocami a zacne saskovat,co uz s nou ,esteze mam zasobu starych veci :ach:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Sob 04.10.2008 21:28

nove foto Nerka od majitela Ujhelyho
Obrázok
najnovsie vyfesakuvany Frayer
Obrázok
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Ned 05.10.2008 7:25

nádherný bulik :aplause: :jupi:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod dusan1488 » Pia 10.10.2008 9:23

prosim vas mam doma bulika 4 mesiace a uz ma asi 5x zapalene oci veterinar nam dal kvapky ale ked ich dobral o tyzden znova nieje nieco na pravidelne pouzivanie alebo co z tym mame robit a este nieco ako tu mam pridat foto stale mi pise chybu ze som prekrocil povolenu velkost dat
bulliček thor :-P
dusan1488
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: kosice

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Pia 10.10.2008 9:40

no s tym ockom ja zatial nemam ziadne skusenosti, moje bambulky este nemali zapalene, takze ti neviem poradit :ua:
mozno by si mal skusit druheho veterinara
a fotku musis zmensit aby sem vedel dat :ahoj:

cakam fotku tvojho bulika :foto:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Pia 10.10.2008 15:57

dusan1488 píše:prosim vas mam doma bulika 4 mesiace a uz ma asi 5x zapalene oci veterinar nam dal kvapky ale ked ich dobral o tyzden znova nieje nieco na pravidelne pouzivanie alebo co z tym mame robit a este nieco ako tu mam pridat foto stale mi pise chybu ze som prekrocil povolenu velkost dat

mozem sa spytat,tie oci su cisto zapalene t,j cervene alebo ma zlty hnis v nich?ak ano urcite treba zoperovat ,velka pravdepodobnost ze mu drazdi oko mihalnica,lieky to vzdy iba potlacia na chvilu a znova sa to vrati,zatial mu oko vymyvaj borovou vodou alebo rumancekom,no ak je tam to mechanicke drazdenie iba operacia :ua:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dusan1488 » Sob 11.10.2008 8:37

toto je moj bulicek thor
bulliček thor :-P
dusan1488
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: kosice

Re: BULLTERIER

Poslaťod dusan1488 » Sob 11.10.2008 8:43

fotku som pridal do odpovede vzalo mi ju ale nepridalo k sprave ale do galerie ako ju mam priradit na toto forum aby sla z textom :king:
bulliček thor :-P
dusan1488
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: kosice

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Sob 11.10.2008 14:46

dusan1488 píše:toto je moj bulicek thor

krasny hafik,odkial ho mas ak mozem vediet? a foto pridas cez image dolu,prehladavat-vyber foto-stlac nahraj-ked sa zobrazi okno potvrd pravym prvy aleebo druhy riadok v modrom,stlac kopiruj ,prenes do textu a prilep,tot vsjo :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dusan1488 » Sob 11.10.2008 18:53

kupil som ho od chovatela z trebisova
bulliček thor :-P
dusan1488
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: kosice

Re: BULLTERIER

Poslaťod dusan1488 » Pia 17.10.2008 18:14

dnes som bol s bulikom na vysetrenie z ocami a nezistila chvalabohu nic vazne je to vraj najlepsia odbornicka na oci v kosiciach a okoli a ked sme jej povedali ze sme cistili oci harmancekom tak sa zhrozila kto mi to poradil lebo ze harmancek vysusuje rohovky a ked sa dostava do oka cast tak vie narobit dobru galibu takze rumance som od dnes uplne vylucil nasadime kvapky a uvidimeObrázok Obrázok
bulliček thor :-P
dusan1488
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: kosice

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Pia 17.10.2008 20:20

podareny je to psicek,s tym rumancekom moze byt,ale ked vymyvas kutiky nehrozi nic vazne,ja uz niektore vyroky vetkov neberiem vazne,staci mi niekedy nas vetoch ked predtym povie cierne a potom ma presviedca ze to bolo biele :ach: no vsak sa drz rad vetocha a uvidis :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Sob 18.10.2008 7:33

jéééj aky je krasnucky :aplause:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI