Bulteriér / Bull Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: BULLTERIER

Poslaťod MisheliQ » Štv 04.09.2008 22:12

bože Tani, Dogsite, toto mi nerobte s tými fotkami bulíkov. Aké krásne. Pomaly čím som staršia, zisťujem, že už to nie je ako kedysi, že sa mi páčili všetky plemená a všetky psy, ale postupne začínam mať bližšie iba k určitým plemenám. A teda plemena typu bull sa mi páčia, ale k tým bullteriérom mám akosi o trošičku bližšie. Sú to krásne psy. Také pusinky. S týmto plemenom som sa osobne stretla málinko, ale veľmi s nimi sympatizujem. Aspoň takto na pohľad (a zatiaľ tých bulíkov, ktorých som mala možnosť spoznať, si neviem vynachváliť. Jedným slovom maznoši).

Ak by som niekedy chcela mať (v ďalekej budúcnosti, možno) iné plemeno ako mám teraz - WHWT - tak si s najväčšou pravdepodobnosťou vyberiem bulíka. Ach bože, tie ich ksichtíky sú proste chutné :jop: snaď sa podarí, ale to sa ešte uvidí. Človek nikdy nevie čo mu život prinesie :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: BULLTERIER

Poslaťod Bibiana » Štv 04.09.2008 23:04

MisheliQ, to sme na tom podobne.. Ja teda uprednostňujem molossov, ale keď mi niekto ukáže foto s bielym bulíčkom tak sa mi srdíčko zastaví na chvíľku. Zo začiatku si pamätám ako malé deti sme hovorili, že jeej ten pes vyzerá ako krtko a podobne :lol: Ale teraz si viem celkom živo bieleho bulíka predstaviť ako sparing partnera ku Falikovi. I keď to si viem samozrejme predstaviť viac plemien, ale proste biely bulík ma dostal (a najmä keď tu Táňa dávala foto malej Nelinky :plac: )
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Pia 05.09.2008 6:36

pridavam nejake fotky :jazyk:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Bop » Pia 05.09.2008 11:56

Chcel by som sa este spytat, ako sa pohybuju ceny bulikov s PP z chovnej stanice :) dakujem
Bop
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Pia 05.09.2008 13:09

Bop pisala som ti cez SS
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Pia 05.09.2008 18:27

specialne pre Bib ked uz jej utkvela Nelinka v pamati,ine nemam ,bohuzial jej novy majitelia na mna zabudli :ua: ObrázokObrázokObrázokmoje zlaticko :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Pia 05.09.2008 18:44

jééééj ona je krasna :jupi: :jupi: :jupi: :aplause: :aplause: :aplause:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod denisa » Ned 21.09.2008 14:22

Ahoj Kaťa,našla som ťa,už musíme pokecať. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
denisa
Snoopy
 
Príspevky: 100

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Ned 21.09.2008 16:04

ObrázokObrázoknajnovsia foto Dasky
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod Vikiki22 » Ned 21.09.2008 16:43

Môj kamarát si teraz kúpil šteniatko bulteriéra. :smile: Už som sa na ňu bola aj pozrieť. Je to sučka, má 2 mesiace, je pálenej farby s bielymi znakmi a volá sa Niki. Je prekrásna! Ak budem mať foto, hneď ho sem šupnem.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Ned 21.09.2008 16:44

moja víťazka :winner:
Obrázok
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod Tatiana » Pon 22.09.2008 12:26

:jop: gratulacia Dogsite aj sucennke,sikovnaa :no:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: BULLTERIER

Poslaťod Trivi » Pon 22.09.2008 12:34

Gratulujem máš pekného psíka
Trivi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 257
Bydlisko: Košice

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Pon 22.09.2008 13:02

ďakujeeeem :ahoj:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

Re: BULLTERIER

Poslaťod dogsite » Uto 23.09.2008 10:23

Chcem sa spytat ze aku povahu maju vase buliky? Nemyslim teraz ku ludom a k inym zvieratkam, ale myslim na to ze ci su spachtosi alebo hyperaktivne? Lebo ja neviem ze ci to uz neni chore, ze Daisyka stale len trha daco. Lonny v pohode prespinka cely den, ked sme vonku tak sa vybeha a zas je kludna. Ale Daisy :pac: , ja uz fakt neviem co s nou mam robit, aby netrhala. Minule som jej dala futbalovu loptu, aby sa trosku pohrala, a za 5 minut mi doniesla roztrhanu loptu, a potom uz ju to nebavilo :nwm: . Alebo mi napr.kradne uteraky, tiez minuta a uz je mrtvy uterak :aaa: . Zvyknem ju aj zavret do klietky na par minut aby sa ukludnila, ale to len tolko trva. Ked sme vonku mozem jej hadzat loptu aj 5 hodin, ona mi pekne donesie, ale nestaci jej to. Lonny uz davno lezi, lebo nevladze. Neviem ako by som jej vedela vybit baterky :prd:
ObrázokObrázok
dogsite
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Rimavska Sobota

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI