Afgánsky chrt / Afghan Hound (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Afgánsky chrt / Afghan Hound (FCI)

Poslaťod urma » Sob 17.03.2012 12:42

Dakujem Vam za povzbudive slova aj rady. Urcite este chcem navstivit aj dakeho ineho veta, 1 nazor nikdy nestaci :smile: Teraz sme boli na klinike v TT u MVDr. Franku a tvaril sa, ze ma s chrtmi skusenosti, teda neviem, ci prave ohladom DBK, ale tak celkovo ako rozpraval....a ked vysetroval hmatom, tak zacinal od laktov, ze tam byva u nich najcastejsie problem udajne. Zatial mu davam Gelacan Fast, mala som to kupene pre seniora pudla, ale jemu to teda moc nechutilo a chrtovi naopak vzdy mu do tych opraskovanych granul liezol :no: Ked tu pixlu dorazi, kupim daco ine na skusku, uz mi odporucala znama daky sirup, ze je moc fajn. No a moj momentalny spolocensky status :heh: mesiac pred porodom :heh: na MD, takze bude koopu novych starosti a radosti. Preto som sa aj dokopala este teraz zistit ortiel, lebo fakt som to tusila od uplneho zaciatku :ua: a vsetci ma pokladali za hypochondra na mojich psov :no:
Napr. ja som toho nasho chrta v zivote nevidela postavit sa na zadne nohy, o plot napr., vyskocit tymto sposobom od radosti a tak. A pri curani zdvyha nohu len uplny kusok nad zem, nechcel nikdy sediet na riti, vzdy bud stoji, alebo je vykoteny. Povel Sadni je u nas taky, ze sadne na par sekund a uz ho klati do lahu :pac: a ziadne Zostan ho neprinuti k tejto polohe. Nic z tohto by mi samozrejme dako extra nevadilo, keby....zacina mi po trosku namahavejsom dni, rozumej prechadzku mimo dvor s kratkymi sprintami, v noci piskat akoze bez dovodu, nie ze sa mu chce ist na potrebu, ako to sem tam robieval predtym. Ze sa vecer "nestihol" vyvencit, lebo mal daku inu robotu :heh: alebo mal srajdu atd.
urma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Koplotovce okr. Hlohovec

Re: Afgánsky chrt / Afghan Hound (FCI)

Poslaťod Laura » Sob 13.04.2013 12:31

Darujem 3D plagát Afgánskerho chrta. Rozmery 92cmX32cm. Iba osobný odber.
Obrázok
"Border collie, pravému a neúnavnému pastierovi by v srdci vždy malo ostať miesto na stádo oviec kľudne sa pasúcich na rozľahlých lúkach a pasienkoch."
Laura
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 701

Re: Afgánsky chrt / Afghan Hound (FCI)

Poslaťod Sisa PN » Štv 17.04.2014 18:46

Pozdravujem všetkých milovníkov afgánov.
S manželom ideme kupovať šteniatko afgánca z CHS Sarah Fareh CZ.
Má niekto skúsenosti s touto CHS?
Prosíme o radu, na čo si máme dávať pozor pri kúpe.
Robí sa pri kúpe aj nejaká zmluva?
Ďakujem za akúkoľvek radu :smile:
Sisa PN
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI