Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod Lindchen » Pon 25.08.2014 16:26

Offtopic: A to som ani nevedela, že Ulf sa kopla :oo: . Pôsobíš na mňa tak oddane, barzojovsky :smile: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod Bad » Pon 25.08.2014 16:53

mairi píše:ale zase, dogusa ak by bola, tak az v dome a nie takto na sidlisku medzi ludmi ako doteraz mam psiska

Ale o to víc musíš socializovat,sídlištní život je v tomto výhoda. Potkávání cizích lidí a zvířat se musí pro psa stát běžnou normou.

Offtopic:
hrivushka píše:Čo? Bad a kólia?

Jéžiš babky,jakou vy o mně máte představu, já jsem něžná citlivá a éterická bytost :ach: :joint: . A víte, jak jemný a citlivý přístup musím mít k Aribovi (proč ten klikr....) :au: ! A je třeba už počítat s úbytkem fyzických sil, čas holt nezastavím :ua: :plac: .
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Pon 25.08.2014 17:29

Offtopic: Mairi ked chces osobnu skusenost, tak by si mohla nejaku argentinku vzoat do docasky napr., to by bol taky krst ohnom
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod Buchťa » Pon 25.08.2014 17:50

Bad píše:Jéžiš babky,jakou vy o mně máte představu, já jsem něžná citlivá a éterická bytost :ach: :joint: . A víte, jak jemný a citlivý přístup musím mít k Aribovi (proč ten klikr....) :au: ! A je třeba už počítat s úbytkem fyzických sil, čas holt nezastavím :ua: :plac: .[/ot]


Offtopic: Bad, vážně jsi komik na entou :poklona: - :haha: :haha: :haha:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod mairi » Pon 25.08.2014 18:08

MisheliQ píše:Offtopic: Mairi ked chces osobnu skusenost, tak by si mohla nejaku argentinku vzoat do docasky napr., to by bol taky krst ohnom

Offtopic: noo, len docaskove zvery uz vacsinou maju kadeco neprijemne za sebou, to je zase uplne tazko porovnavat so zvieratom ktore si odmalicka vychovas podla obrazu svojho :nwm:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Pon 25.08.2014 18:16

Offtopic: No prave a ked zvladnes takeho tak potom uz zvladnes aj steniatko si pekne vychovat :) ako sa vravi tazko na cvicisku lahko na bojisku
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod Pepino » Pon 25.08.2014 19:03

Argentína je najmilšie stvorenie aké poznám :jop: Je to super kamoška som s ňou každý deň a neviem si bez nej predstaviť život :jupi: Býva s nami v byte a vôbec to nevadí proste nešťeká,neprekáža,neničí je to nádherný a velmi chytrý psík :lol:

Obrázok
Obrázok
Pepino
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Rožňava

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Pon 25.08.2014 19:23

Pepino genialna fotka :heh: :jop:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod Pepino » Pon 25.08.2014 20:52

Mám ich plno samé selfie ale Tesinku milujeme ako vlastné deti.Už som velakrát písal že sme totálne hotový aké je to to plemeno a po pravde je to Náš prvý psík aj keď sme mali občas doma svokrinho kokra a dcerky majú tiež hafánky no doma sme ješte nemali nič a každý nás odhováral že taký velký pes sa ku vám nehodí, a je to blbosť je to velký hafan ale o to vetšie má srdiečko :jupi: A je to strašná šibalka :jupi:

Obrázok
Obrázok
Pepino
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Rožňava

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod Bad » Uto 26.08.2014 9:23

Pepino, poměrně nedávno jsi tady řešil vytí v bytě a ničení věcí.......... :no:
A tvoje feňulka je jak stará-ještě nemá dva roky, ne?
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod hriva » Uto 26.08.2014 9:30

Tak, na to zlé sa ľahko zabúda keď je to za nami :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod hruska » Uto 26.08.2014 9:38

Offtopic: mna skor pobavi, ked dakto pise o tom, akeho ma bezproblemoveho psa (hlavne vo vztahoch pes/pes) a zistime, ze je to stena/vyrastene stena. Ja si rada pockam do dvoch, troch rokov :joint:

Co sa tyka navrhovanych docasiek pre mairi, tiez si nemyslim, ze je to optimalny sposob. Jedine, ze sa chce nechat od plemena odradit :heh: Lebo ovela lahsie sa vychovava ako naprava a ze castokrat sa ludia zbavuju napravupotrebujucich psov.. Aj ked, vyzvy su fajn obcas :ha:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod Ivanka.P » Uto 26.08.2014 10:47

Toto môžem potvrdiť u nás rok a pol a začalo krušné obdobie :joint: Podobne ako Offca som musela psovi dokázať, že ju fyzicky proste zvládnem. Nebol to síce konflikt medzi mnou a fenou, ale pri bitke dvoch fen. Potom sa to už len zlepšovalo. K tomu venčeniu na sídlisku s DK a AD :joint: ano, ludia sa k tebe budú chovať úúúúplne inak. Aj ty budeš viac v strehu.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod AndreaT » Uto 26.08.2014 11:00

Buchťa píše:Mairi, spoj se s Lauraly a sama nejlépe posoudíš, jestli je to to pravé ořechové. Domnívám se, že hodně i záleží na výchově a socializaci. Lauraly žije s celou smečkou v Petržce


Tak túto smečku, keď som prvý krát uvidela, tak amen tma, ale musím povedať za seba, že s nimi nemáme vôbec žiaden problém a nikdy sme nemali. Stretávame sa pravidelne a pesani sú vždy veľmi kľudní :yes: S fenečkou sa vždy aj pomojkám :hi: Viem, že viacerí tu písali, že s nimi problém mali, alebo som počula.... ale ako píšem my sme v poho a nikdy som nevidela, že by ich psy niekoho buzerovali alebo nebodaj ublížili. Najväčší strach som mala z ich psa- samca, ešte moj trtko, keď bol mladší bol taký smelý, že keď sa stretli tak naňho zavrčal a pesan len zavrtel chvostom a odišiel.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Argentínska doga / Dogo Argentino (FCI)

Poslaťod Elis » Uto 26.08.2014 12:41

Ivanka.P píše: že ju fyzicky proste zvládnem. Nebol to síce konflikt medzi mnou a fenou, ale pri bitke dvoch fen.


jj. tohle je jeden z duvodu, kdy ten velky pes proste o sile je.
pri stretu dvou psu - a u veta:-)

Offtopic: vcera jsem se "bavila" sledovanim videi a fotek - jestli fakt mam necitelneho psa bez projevu:-) a nemam:-) nejdriv jsem myslela. ze to sem nekam hodim, ale asi to nema cenu. ono je to hodne subjetivni - nekdo ty projevy vidi, nekdo ne.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI