Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Border Terrier

Poslaťod krista » Štv 06.08.2009 21:45

Kamoškin tatko polovník :hmm: ,ale psíka krásneho a šteňuchy na spapanie ,malí borderkovia
Obrázok
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Border Terrier

Poslaťod kotrmelc » Sob 15.08.2009 13:24

To sú šteniatka z našej chovateľskej stanice POŽITAVSKÁ SVORKA( http://www.border.estranky.cz) :lol:
Ak má niekto záujem ešte stále máme voľných troch psíkov z posledného vrhu.

Števo a Žanet

Obrázok
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Border Terrier

Poslaťod Lenďa » Sob 15.08.2009 23:53

Z vasej chovatelskej stanice poznam jednu sikovnu agilitacku. :lol:
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Border Terrier

Poslaťod Twiggy » Ned 16.08.2009 10:59

Obrázok

Ako hovorí nia,otec miluje toto plemeno!
Twiggy
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Re: Border Terrier

Poslaťod kotrmelc » Ned 16.08.2009 12:00

Lenďa píše:Z vasej chovatelskej stanice poznam jednu sikovnu agilitacku. :lol:


To je Trixi(Athena Pozitavská svorka) z prvého vrhu(jessy Rebekin Dvor+Lord Bonte)-je veľmi šikovná a velmi ma to teší..
Pozdravujem chovateľskú stanicu Pawston a sučku Yum-Yum, ktorá je strašne pekná ašikovná tiež. :ahoj:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Border Terrier

Poslaťod Lenďa » Ned 16.08.2009 23:56

Hexi (Yum-Yum) zial uhynula pred 2 rokmi. Mame doma jej dceru Adrey Pawston, agility ju nesmierne bavi, ale zatial lieta po parkure ako neriadena strela. Ale ved sa to postupne nauci :lol:
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Border Terrier

Poslaťod kotrmelc » Pon 17.08.2009 17:21

To mi je ľúto, mi sme dnes tiež zažili mierny šok, neustriehli sme šteniatko spapalo poriadny kus polystirénu - zvracalo.. skončilo na infúzkach, ale našťastie už je z toho vonku.. sú ako také kobylky :au: Až sa smiem spýtať ako uhynala, lebo ak si dobre pamätám nemala na to ešte vek.. S pozdravom zaza
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Border Terrier

Poslaťod krista » Pon 17.08.2009 18:40

kotrmelc píše:To sú šteniatka z našej chovateľskej stanice POŽITAVSKÁ SVORKA( http://www.border.estranky.cz) :lol:
Ak má niekto záujem ešte stále máme voľných troch psíkov z posledného vrhu.

Števo a Žanet

Obrázok

Ahoj kotrmelec :ahoj: myslíš tie šteňuchy čo som dala foto?? Arik z KN ?? od p.Hajmássyho??Peťka sa nad nimi roztápala ,keď mi o nich rozprávala :love:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Border Terrier

Poslaťod kotrmelc » Pon 17.08.2009 19:01

krista píše:
kotrmelc píše:To sú šteniatka z našej chovateľskej stanice POŽITAVSKÁ SVORKA( http://www.border.estranky.cz) :lol:
Ak má niekto záujem ešte stále máme voľných troch psíkov z posledného vrhu.

Števo a Žanet

Obrázok

Ahoj kotrmelec :ahoj: myslíš tie šteňuchy čo som dala foto?? Arik z KN ?? od p.Hajmássyho??Peťka sa nad nimi roztápala ,keď mi o nich rozprávala :love:


No jasné presne tie! Boli ich u nás pozrieť, sú na zošratie :aaa: ...Bordelátka sú strašne fajn. Vždy sa teším , keď máme šteniatka, i keď bohužiaľ na Slovensku o ne nieje až taký záujem ako napríklad v Čechách v UK či USA :ua: . Ľudia túto rasu moc nepoznajú , čo je naškodu. Snažím sa im robyť reklamu všade kade chodím-naživo sú úplne iný- keď ideme po meste, stretávame samé otázniky-Aká je to rasa? :oo: Vyzerajú že niesu čistokrvný..a podobne
sú veľmi priatľský voči ľuďom-stále vrtia chvostom, deti zbožňujú
Je to najlepšia rasa akú poznám :jop:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Border Terrier

Poslaťod krista » Pon 17.08.2009 19:15

Máš pravdu,u nás v KN tiež neznáme plemeno,dokonca pre niektorých rovno "škaredý pes" :ua: Počula som aj také pripomienky že "pre boha,toto je čistokrvné?vyzerá ako guláš z útulku..." :no:
Podla mňa je Arik perfektný psík,priateľský,tipicky rodinný pes :jop:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Border Terrier

Poslaťod kotrmelc » Pon 17.08.2009 20:38

Keď sme išli kupovať našu druhú sučku Caru od pána Matejoviča, jeho manželka prostredníctvom telefónu tiež výstižne okomentovala: :winner: Viete, oni sú takí škaredí až sú krásny!!! A povaha týchto psíkov vysoko predčí pred ich výzorom. I keď pre mňa pohľad našich psov je tým najkrajším..
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Border Terrier

Poslaťod krista » Pon 17.08.2009 20:46

Prajem šteňuchom najlepších gazdov,nech sa im darí v živote aspoň tak ako Arikovi !! :king:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Border Terrier

Poslaťod kotrmelc » Pon 17.08.2009 21:23

Ďakujeme, sučka Cára už má svojho nového pána tiež poľovníka. Dúfame že sa ešte ozvú nejakí záujemcovia, ohlasy boli keď sme štence nemali, ale teraz je nejak ticho.. ďakujeme :smile: :no:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Border Terrier

Poslaťod Grenuška » Str 16.09.2009 20:51

zistila som, ze moja Greny je rodina s Trixi (Athena Pozitavská svorka)......Lord Bonte je Grenkin dedušo :heh:
videla som Trixi na parkure :aaa: .......tomu sa hovori radosť z agility :smile:
Môžete svojmu psovi vravieť akúkoľvek bláznovinu a on na vás vždy vrhne pohľad vraviaci: "Môj bože, ty máš pravdu! Nikdy som na nič takého nepomyslel!"

Dave Berry

keby to tak bolo vždy :DD
Grenuška
Snoopy
 
Príspevky: 151
Bydlisko: Bratislava - Ružinov - Rohlík

Re: Border Terrier

Poslaťod kotrmelc » Pon 12.10.2009 18:43

Pekné meno Greny od čoho je odvodené:-/? Naša prvá bordelárka je Struna, potom o rok mladšia Ska-ska, a Strunin synátor z prvého vrhu Astor...Aby som nezabudla Ska-skine šteňa z tretieho vrhu Cárik... Celkom slušná svorka :jupi:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI